FuelFree recenze

0
Aktualizováno

Ušetřit palivo, to je pro průměrného motoristu doslova balzám na duši. V principu ale neexistuje jiný způsob, než jet rychleji nebo mít štěstí a nepotkat červený semafor.

Na trhu se ale přesto objevil jeden „zázrak“, který má ušetřit spoustu paliva – jde ale o natolik nefunkční produkt, že podle některých ohlasů dokáže i poničit motor! A s takovým produktem raději hodně opatrně…

Úspora benzínu nebo nafty doslova bez práce?

Vždyť to přeci nejde, ušetřit spoustu pohonných hmot jen pomoci nějakého zázračného vynálezu. Je pravda, že v budoucí epoše elektromobilů nebo zvěstech o tom, že Nikola Tesla vymyslel automobil jezdící pouze na éter, je asi možné leccos.

Pokud byste ale Fuelfree opravdu používali a měl ušetřit palivo u vašeho osobního auta, návratnost investice by se v každém případě počítala v řádu desítek tisíc kilometrů.

A nebude spíš lepší investovat do lepšího vozu, který bude mít také o poznání nižší spotřebu?

Nepřehlédněte:  Power Factor Saver recenze

Investice do spořiče je obvykle v řádu několika tisíc korun, Fuelfree není jediným podvodným produktem svého druhu, který se snaží oblažit a nalákat tuzemské motoristy na lacinou vějičku budoucích úspor.

Přívodní hadice, která díky magnetu zajistí nižší spotřebu, sníží také emise, a dokonce i zlepší výkon motoru, je utopie už sama fuelfree-recenze o sobě.

Jak ukázaly některé testy, spotřeba paliva po uplynutí určité doby dokonce míně vzrostla. Údajně malý technický zázrak, který zklamal, nic nového pod sluncem.

Odborníci jsou samozřejmě k něčemu podobnému velmi skeptičtí, ačkoliv výrobci podobných záležitostí hovoří o různých patentech a výzkumech renomovaných vědců – jde samozřejmě o bohapustý nesmysl.

Už v minulosti bylo na trhu několik navlas podobných produktů, které zklamaly důvěru českých motoristů. V balíčku od kurýra nenajdete často ani daňový doklad, který potřebujete k případné reklamaci…

Zkušenosti a komentáře jinde (zdroj kupnisila.cz)

Novak

„Na německém webu najdete stejné stránky, pouze se šťastní majitelé zázračného přístroje „Fuelfree“ na totožných fotkách jmenují jinak.“

Přidejte vaše zkušenosti, recenze a hodnocení s šetřičem paliva FuelFree

VAŠE HODNOCENÍ

7 Comments
 1. Podobný nesmysl existoval už za minulého režimu, jen se to jinak jmenovalo. Najel jsem s tím cca 50 tis. kilometrů, neušetřilo to ani deci.

 2. Vyřazený harddisk, když se rozebere, tak jsou v něm velmi silné magnety, které je dokonce velice těžké odtrhnout od sebe. Když z nich vyrobíme kolem palivové hadice prstenec, poslouží možná lépe, než originální výrobek s mnohem větší magnetickou silou! Když si z toho uděláme reklamní image, tak bude úspora paliva ještě větší, než u originálního výrobku! Čím více těchto prstenců kolem celé palivové hadice, tím se můžeme přiblížit k ideálnímu stavu spotřeby a výfukových spalin, že nám vůbec nebude z nádrže palivo ubývat a auto přesto pojede a z výfuku půjde téměř čistý vzduch! VYZKOUŠEJTE TO! JE TO SKVĚLÉ!

  • Tajný recept na úsporu,nasypat kvasnice a 1 kg cukru do nádrže a o 100% se zvýší objem PHM a když se to udělá 10x za sebou tak je úspora 1000% za jeden den.Toje jednoduchá pomoc a perpepetum pepetum Czech repa-blik je hotová věc.Oukchej -kchej

   • Zaručeně vyzkoušeno! Je ale potřeba odmontovat všechny palivové filtry, poněvadž kvasnice by je ucpaly a auto by nejelo! :-)))))

  • Jo ,to sem skusyl.dřív jsem jezdil za 8l na 100,ted mezi 3-5l na 100,Doporučuju!!!!

 3. Tak teda, já to mám vyzkoušené A??? Nalil jsem 10l do nádrže a z Prahy do Brna a zpět v nádrži POZOR!!! +3,5l
  Tak to je moc dobré….. Jarinové, kupujte!
  Jirka KOT

 4. Lidi myslete.Když už si to ale chcete koupit,shánějte naklapávací ferit na kabel,zaplatíte dvacku a pak s klidem zase vyhodíte.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo