Go Slimmer recenze

-1
Aktualizováno

go-slimmer-naplasti-recenze Slyšeli jste už o nějakých náplastech na hubnutí, které slibují zajímavé výsledky? Jednou z nich je například Go Slimmer, o kterém kolují na českém internetu zajímavé zvěsti.

Diskuzní příspěvky se však shodují v jednom – jde o neúčinné placebo, které navíc zruinuje peněženku. Skutečně je tomu tak?

Podívejme se tomuto Goslimmeru trochu na zoubek, co o něm například říkají specialisté na zdravou výživu?

Diskuze se shodují, je to podvod

Obecně, pokud se řekne náplasti na hubnutí, většina odborníků si začne ťukat na čelo. Vždyť tohle přeci nemůže fungovat!

💡 Dbejte na bezpečnost hubnutí: Hledáte-li cestu ke štíhlé postavě a zdravému hubnutí bez jo-jo efektu, raději vyzkoušejte účinnou ketonovou dietu, která je založena na principu ketózy, což je ve zkratce přirozená funkce metabolismu, která funguje tak, že svaly berou energii z tukové tkáně, nikoliv z přijímaného cukru. Mezi osvědčeného výrobce řadíme firmu Proslim, která nabízí keto balíčky s koktejly, kaší, polévkami, omeletou a palačinkami. ✅ Oficiální eshop Proslim.

Náš trh zaplavilo přitom hned několik druhů podobných náplastí, které mají být napumpovány elixírem prospěšných látek, díky kterým se metabolismus rozjede opravdu na plné obrátky.

Reklamní figurína v podobě slečny, u které údajně nezabírají diety ani cvičení, ale Go Slimmer jí pomohl zhubnout za necelých osm týdnů velmi úctyhodných osmnáct kilogramů, rozhodně působí lehce podezřele.

Pokud se o celou věc budete zajímat více, zjistíme, že žádná taková osoba ani neexistuje a jde spíše o úspěšnou PR pohádku ze strany producentů těchto náplastí.

Nepřehlédněte:  Bubble Tea a Bubbleology recenze

Go Slimmer se prodává i v zahraničí

Úspěch náplastí tohoto druhu lze však komentovat i z jiného pohledu – sice jde takřka o stoprocentní placebo, které nijak neuškodí a nijak zvláště nepomůže, ale běžně se prodává i v cizině.

Cena za Go Slimmer patch náplasti

Startovací balíček, kúra na 16 dnů, za cenu zhruba šedesáti euro.

Tajemství afrických šamanů, které používají i slavné osobnosti Hollywoodu.

Za 16 dnů až tři kilogramy, přírodní cestou – to zní rozhodně slibně. Pokud se ale podíváme blíže na celý projekt, stojí za ním takřka neznámá kyperská firma.

Na podobných adresách přitom sídlí řada firem, se kterou mají na tuzemském trhu mnozí negativní zkušenosti…

Další informace o nefunkčnosti přípravku:

Go Slimmer diskuze – přidávejte vaše zkušenosti a recenze s náplastí Go Slimmer patch

VAŠE HODNOCENÍ

3 Comments
  1. já už na nic nevěřim koupila sem si Keto diet v tobolkach a ani deko dole.jen tahají penize.naplasti sem měla také a nic.cvičím v ramci možností a memu zdravotnimu stavu.už nekoupim vubec nic.

  2. Odpovědět
    Michalkova Maria před 2017/11/25

    Chcela by som vedieť niečo o Goslimmer náplasti čo stojí jeden balíček náplasti a koľko kusov je v tomto balíku momentálne beriem lieky som alergická na paliny môžem používať tieto náplasti

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo