Guarana v prášku proti únavě

1

guarana účinky Mnoho přípravků na hubnutí funguje částečně díky účinkům kofeinu, který najdete třeba v kávě, energetických nápojích ale také v guaraně.

Guarana se v přírodě vyskytuje ve formě oříšků, u nás ji ovšem známe spíše v tabletách. Jednou z firem, která guaranové tabletky prodává je Wallmark s jejich produktem Walmark Guarana Energy. Jaké recenze na tyto produkty a tuto potravinu na internetu najdete a může vám pomoci při hubnutí?

Guarana na hubnutí

Účinky guarany jsou znatelné, podobně jako když vypijete hodně šálků kávy. Člověk se cítí méně unavený, ostražitější a koncentrovanější. Guarana zahání hlad a zmírňuje chuť k jídlu, bohužel občas až do takové míry, že to může způsobit žaludeční nevolnosti.

Je to ovšem ideální doplněk při hubnutí. Samotný tuk sice nespaluje, ale díky tomu, že utlumí pocit hladu se může hodit jako doplněk k aerobnímu či anaerobnímu cvičení.

Guarana na učení a paměť

Guaranu u nás často využívají také studenti před zkouškami či v jiných důležitých období.

Tato potravina vás dokáže udržet vzhůru a koncentrované, navíc má (nejlépe v kombinaci s ginko bilobou) pozitivní účinky na zlepšení paměti.

Guarana recenze Prášek anebo tablety?

Guaranu lze koupit ve formě tablet od zmiňované firmy Wallmark nebo od konkureční NaturLine. Na webu Botanic.cz lze ovšem koupit přímo namletý prášek guarany, který účinkuje nejsilněji a je také nejzdravější, protože je v přírodní formě, neupravený a s mnoha výživnými látkami.

Guaranové výrobky na Heureka.cz >>

Recenze, zkušenosti a diskuze

anonymní – mne to pomohlo, keď som mala obdobie, že som nemala chuť a nevládala som sa ani postaviť z postele kvôli veľkej únave, takže za seba môžem odporučiť, ale treba si odhadnúť, kedy sa užije posledná tableta-kvôli nočnému spánku.

Kristýna – Guarana je skvělá věc, tedy konkrétně se jedná o rostlinu, která má skvělý účinek na fyzickou i psychickou kondici. Můj taťka si jí občas bere, aby vydržel pracovat celý den s plným nasazením. Tabletky stačí zapít vodou, ještě jsem zkoušela guaranové žvýkačky, ty jsou také dobré, ale jestli chcete lepší účinek, tak si kupte tyto tabletky, jsou opravdu hodně účinné, taťka se hned cítí svěže a může soustředěně pracovat.

3 Comments
  1. Doporučuji pro více energie a lepší paměť Guaranu, Ašvagandu nebo Ginkgo, ale ne v tobolkách :-) http://www.nootropik.cz

  2. Já mám zkušenosti s guaranou jen ty nejlepší. Fungovali mi jak tablety, tak i i guarana v prášku. Navíc to má výhodu v tom, že guarana působí delší dobu než třeba kafe nebo energetické nápoje. Guarana se rozkládá déle, takže se účinek koncentrace rozloží třeba do 5ti hodin. Navíc se dá spojit s dalším nakopávačem, třeba s Colou nitidou nebo acuminatou a máte tak okamžitý účinek a zároveň dlouhý stav koncetrace.

  3. Stálo by to za vyskoušení, a nepřidává se to do těch energetických nápojů?

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo