Gynex kapky

0

gynex-kapky-recenzeHladina hormonů se rozbouří velmi snadno, důležité je dát ji co nejdříve do pořádku. S tím ale nemusí pomáhat jen lékařská věda, jistou práci mohou odvést i různé preparáty z kategorie zdravé výživy.

Jedním z nich je třeba Energy Gynex, kapky na přírodní bázi, díky kterým se vyrovnáte snáze nejen s obdobím přechodu. To se totiž často pojí s horším usínáním, depresemi, vypadáváním vlasů nebo častými výkyvy nálad.

A věřte nebo ne, za většinu těchto problémů mohou hlavně hormony, nic více a nic méně.

Jde vlastně jen o směs bylinek

Nic, co byste ve svém těle nechtěla mít. Gynex je totiž plný přírody, jde jen o bylinkovou směs, která je v této kombinaci už léta osvědčená.

Nepřehlédněte:  Rekonektivní léčení - zkušenosti a diskuze

Stačí zhruba deset kapek dvakrát denně a dostaví se více energie, menší únava a tak podobně – nepijte kávu, tohle je rozhodně zajímavější metoda, jak si ulevit od příznaků poněkud bouřlivého klimakteria.

Podle uživatelských recenzí dokáže Gynex ovlivnit i průběh zánětu močových cest, problémy se nebudou při dlouhodobějším užívání vracet.

Samozřejmě však nelze čekat, že všechny potíže ustoupí do pozadí už po pěti dnech užívání, to je nutné – jako u většiny podobných preparátů – samozřejmě v dlouhodobějším horizontu.

Mohou mít kapky Gynex nežádoucí účinky?

Zkrátka do doby, než budete pozorovat nějaký znatelný efekt, to může trvat řádově i celé týdny. Radost však bude posléze o to větší.

Nepřehlédněte:  Guarana v prášku proti únavě

Rozhodně není nutné brát celou řadu různých léků, které mají pochybné složení. Gynex prodávají i prověřené české lékárny, tudíž je zde automaticky nižší pravděpodobnost, že by mohlo jít o nějaké placebo, co je absolutně bez efektu.

Podle některých uživatelek Gynex dokázal i potlačit chuť na sladké, stejně jako pozitivně ovlivnit náladu. A to je přeci v životě docela důležité…

Diskuze, zkušenosti a recenze s kapkami Gynex

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo