Panacea Hair clinic – vlasová klinika Praha [recenze]

2
Aktualizováno

hair clinic recenze Ne každému je přírodou dopřán hustý a silný porost hlavy. Asi nikdo ale není nadšený z představy, že by nosil na hlavě pleš, nebo jen poslední zbytky vlasového porostu.

S tímto problémem může pomoct specializovaná vlasová klinika Panacea Hair Clinic v Praze, která se specializuje na transplantace vlasů.

Panacea Hair clinic – Snadná dostupnost, skvělé výsledky

Tato soukromá klinika sídlí na pražském Žižkově a nachází se ve výborné dostupnosti městskou hromadnou dopravou.

Je pravdou, že klinika Panacea Hair Clinic nemá navázanou spolupráci s žádnou z českých zdravotních pojišťoven, tudíž si veškeré provedené výkony budete muset zaplatit sami, ale na stranu druhou je také pravda, že toto zařízení s praxí od roku 2004 vykazuje dobré výsledky.

Poměrně nově je nabízena také možnost konzervativní léčby vypadávání vlasů bez chirurgického zásahu. Napřed se tedy pokusí vyřešit váš problém neinvazivní a co nejšetrnější metodou.

Transplantace vlasů

První možností je úprava životosprávy, která by měla vést k celkovému restartu organismu i růstu vlasů. Hair Clinic panacea-klinika-hair-clinic ale umí pomoct i ozonoterapií, akupunkturou, nebo nově také plazma terapií, při níž z vaší vlastní krve mohou vyrobit účinnou látku podporující růst vlasů.

K této léčbě bývají často doporučovány ještě podpůrné produkty pro růst vlasů.

No a pokud už opravdu není jiného zbytí, dojde na transplantaci, která přináší maximální efekt, a hlavně trvalé řešení bez jediné známky bolesti, protože je prováděna nejšetrnější metodou GHO-FM.

Na rozdíl od starších metod, kdy vás chirurg v podstatě „skalpoval“ a vyřízl z hlavy několik pruhů kůže, je GHO-FM opravdu hračka.

Nedochází zde k žádné tvorbě jizev, a navíc je tato metoda efektivnější, protože naprosto přesně ví, kolik vlasových štěpů se odebere a implantuje.

Nepřehlédněte:  Plazma terapie zkušenosti

Transplantace vlasů Praha

Klinika se pyšní tím, že celý personál prošel dlouhodobým tréninkem v zahraničí i u nás.

A co vy, máte s pražskou klinikou Panacea klinik Hair Clinic zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo