Hair Megaspray recenze

0
Aktualizováno

hair-megaspray-recenze Obyčejný sprej, který zajistí bujnou kštici u každého, komu zrovna začaly vlasy padat v trochu větším objemu? Až tak zázračný všelék Hair Megaspray určitě nebude, ale ryze přírodní složení zní určitě zajímavě.

Redukce vypadávání vlasů až o devadesát procent, to je však jistě přehnaná cifra. Zvláště, pokud navštívíte oficiální stránky producenta tohoto spreje a vidíte tam i několik slov v polštině nebo ruštině, která zapomněl autor přeložit – to rozhodně na důvěryhodnosti nepřidá, webové stránky nejsou příliš propracované, co se textů týče.

Hair Megaspray můžete objednat pouze online

Hair Megaspray nemůžete objednat jinak než prostřednictvím internetu. Plus je to, že jde o přírodní preparát a pokud vám bude nabídnuta sleva, vlastně se i vyplatí.

Za zkoušku to rozhodně stojí, cena po slevě není přemrštěná – asi 160 korun za menší sprej, žádných tisíc korun za malou tubičku, kterou vypotřebujete za týden. Tohle balení vydrží totiž relativně dlouho, minimálně tak, abyste mohli posoudit kýžený efekt.

Kde koupit Hair Megaspray nejlevněji? Objednávat ho můžete online, všude za stejnou cenu 790 Kč.

  • http://cz.h-megaspray.com/

Naše recenze a hodnocení

Pojďme si ale trochu rozebrat složení, protože pokud jde o ryze přírodní produkt, můžete si jej přece také vyrobit podomácku, a ještě na tom ušetřit. Arganový olej, kokosový olej, lopuchový olej.

Nepřehlédněte:  Biohar vlasové sérum - recenze

To jsou základní složky tohoto léku na padání vlasů. Hydratace vlasové pokožky a vyživení vlasů až ke kořínkům je díky těmto složkám skoro stoprocentně zaručeno, ale proč si je nenakoupit raději zvlášť v lékárně či drogerii?

Pokud zrovna natrefíte na dobrou akci, nedáte za zboží ani zvlášť velké množství peněz. O extraktu z heřmánku a kopřiv jistě nemusíme vůbec mluvit.

Typické české rostliny, které rostou poblíž každé venkovské usedlosti. Stačí natrhat, usušit nebo využít v čerstvém stavu pro zábal, domácí šampon či koupel, to podle chuti. Hair Megaspray tak vlastně ani není tolik potřeba…

Máte vlastní zkušenost s Hair Megaspray? Přidejte vaši recenzi do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

1 komentář
  1. Dobrý den, chtěla bych si objednat heir megaspray. Kdysi jsem jej měla a byl super. Prosím kde jej mohu objednat. Děkuji Hedvika Javná . hedvikajavna@seznam.cz

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo