Hallu Forte recenze

2
Aktualizováno

Při brouzdání na internetu možná někteří z vás narazili na přípravek Hallu Forte, který má účinně pomáhat při zbavování se haluxů.

Jednou z takových stránek je například internetová stránka http://webmoneysaver.com/420/halluforte-wsp/, na které jsme právě přípravek Hallu Forte objevili.

O přípravku jsme se dozvěděli protože jste termín „Hallu Forte“ často hledali a tak nás zajímalo, co je tou novinkou, která vás tak zajímá.

Rozhodli jsme se proto podívat se na korektor Hallu forte pod pokličkou a udělat malou recenzi a dát vám také prostor k diskuzi, abyste mohli sdílet svoje pozitivní či negativní zkušenosti s těmito ortopedickými korektory.

Jakmile jsme ovšem narazili na adresu webmoneysaver.com a viděli, jak stránka produktu Hallu forte 3 small vypadá, bylo nám jasné, na co jsme narazili. Stránka má velmi podobný styl jak stránky prodejců tabletek na hubnutí, krémů na pleť a podobných podvodných šmejdů. Obáváme se, že Hallu Forte bude naprosto stejným případem.

Je Hallu Forte podvod?

Když se podíváme na stránku s produktem Hallu Forte, hned si můžeme všimnout fotografií, které údajně ukazují stav před používáním Hallu Forte a stav potom. Tohle je klasický obchodní trik, kteří prodejci využívají vždy, ať už prodávají CGA800, kyselinu hyaluronovou nebo třeba Skinetrin.

hallu-forte-recenze

Dalším znamením podvodu je obrovské sleva. Podvodné šmejdy jsou často prodávané za cenu od 700 – 1 200 Kč, ale konečná cena je vždy po velké slevě alespoň ze sumy 2500 Kč.

Zde je to skoro stejně, původní cena byla 2190 Kč a konečná je 790 Kč.

Pokud by byl Hallu Forte opravdu tak zázračný přípravek, myslíte, že by stál pouhých 800 Kč a že by tam byla taková sleva?

Kontaktní údaje a obchodní podmínky u produktu Hallu forte 3 small jsou vytvořeny tradičně, takže v kontaktech nenajdete adresu firmy, IČ nebo třeba jejich email. Je tam pouze kontaktní formulář, kterým je můžete kontaktovat.

Posledním a tím hlavním důvodem, proč si myslím, že patří Hallu Forte mezi další z podvodů je to, že v různých diskuzích na internetu se můžete dočíst o tom, že tento přípravek je jen předražený šmejd, který nefunguje a nemá žádný účinek.

Nepřehlédněte:  Hydroface recenze

Doporučujeme vám tedy si pořádně promyslet, zda chcete koupi Hallu Forte riskovat a zda raději svoje peníze neinvestujete do něčeho, co dává větší smysl.

Hallu Forte recenze
4.5 (90%) 2 hlasů

3 Comments
  1. Tak jsem si totéž objednala na Poštazdrama a vyjdou tam tytéž „špunty“ za 6.-9 pár…..takže je to jasné

  2. Je to podvod a jak garantují vrácení peněz , také podvod. Ještě počkám na poslední vyjádření poradce a pošlu to do televize varovat ostatní.

  3. LEŽÍ MI TO NA POŠTĚ A VŮBEC SE MI PRO TO NECHCE-DÍKY ZA IMPULS

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo