Handel reality

0

Chystáte se prodat či pronajmout svůj dům nebo byt? Anebo jste v opačné situaci a potřebujete nové bydlení?

Handel reality recenzeV každém z případů se pravděpodobně budete zajímat o služby realitní společnosti, mezi něž patří právě například firma Handel reality.

Služby realitních společností, ať už jde o Handel reality či o podobnou realitku si určitě budete chtít předem prověřit a
právě k tomu slouží tato hodnocení.

Na této stránce najdete jak osobní hodnocení, tak recenze a zkušenosti zákazníků, kteří mají s firmou Handel reality Hustopeče reality zkušenosti. Do naší diskuze můžete své hodnocení a recenze přidat i vy.

Díky tomu můžete pomoci ostatním potenciálním zákazníkům poradit, zde tahle realitka nabízí služby kvalitní anebo naopak nekvalitní.

Vaše recenze, hodnocení a reference na Handel reality Hustopeče

1 Comment
  1. Reply
    František Paukner 2016/12/14 at 11.41

    Přes reality Handel jsem prodával dům v Podivíně. Se službami jsem byl naprosto spokojen, konkrétně s makléřem Zdenom Mácsaiem. Férové jednání, rychlost prodeje. Během doby, co jsem se snažil dům prodat, jsem spolupracoval s několika realitkami, nejdéle s Re/Max Břeclav – nejhorší spolupráce – předávání od makléře k makléři, to jsou dva naprosto odlišné kontrasty realitních kanceláří. Ještě jednou vyzdvihuju Handel a doporučuji ostatním.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo