Handel reality [recenze]

1

Chystáte se prodat či pronajmout svůj dům nebo byt? Anebo jste v opačné situaci a potřebujete nové bydlení?

Handel reality recenze V každém z případů se pravděpodobně budete zajímat o služby realitní společnosti, mezi něž patří právě například firma Handel reality.

Služby realitních společností, ať už jde o Handel reality či o podobnou realitku si určitě budete chtít předem prověřit a
právě k tomu slouží tato hodnocení.

Na této stránce najdete jak osobní hodnocení, tak recenze a zkušenosti zákazníků, kteří mají s firmou Handel reality Hustopeče reality zkušenosti. Do naší diskuze můžete své hodnocení a recenze přidat i vy.

Díky tomu můžete pomoci ostatním potenciálním zákazníkům poradit, zde tahle realitka nabízí služby kvalitní anebo naopak nekvalitní.

Vaše recenze, hodnocení a reference na Handel reality Hustopeče

Handel reality [recenze]
5 (100%) 1 hlasů
Nepřehlédněte:  Aktiva Reality recenze

5 Comments
  1. Přes reality HANDEL jsem prodávali dům v Boršicích u Blatnice. Spolupráce s makléři byla velmi vstřícná a kladná. Jednání bylo rychlé a seriózní, příjemná spolupráce byla vždy pří jakékoli schůzce. HANDEL reality mají veškerý servis a velmi profesionální přístup. Vřele doporučujeme.

  2. Hrůza a děs, vše se zbytečně táhlo. Lituji že jsem se s touhle realitkou vubec zapletl !!! nikdy víc a rozhodně nedoporučuji!!!

    • Nejlepší realitní kancelář na Moravě! Rychlý a bezstarostný obchod, při kterým jsem vydělala víc peněz, než jsem čekala. Jsou to prostě profici, 100% spokojenost!

  3. Přes reality Handel jsem prodávala dům v Rapoticích. Celkově kladně a pozitivně hodnotím přístup a jednání makléřů, můžu vřele doporučit. Rychlé jednání, ochota, vstřícnost a příjemná spolupráce!!!!

  4. Přes reality Handel jsem prodával dům v Podivíně. Se službami jsem byl naprosto spokojen, konkrétně s makléřem Zdenom Mácsaiem. Férové jednání, rychlost prodeje. Během doby, co jsem se snažil dům prodat, jsem spolupracoval s několika realitkami, nejdéle s Re/Max Břeclav – nejhorší spolupráce – předávání od makléře k makléři, to jsou dva naprosto odlišné kontrasty realitních kanceláří. Ještě jednou vyzdvihuju Handel a doporučuji ostatním.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo