Handel reality

0

Chystáte se prodat či pronajmout svůj dům nebo byt? Anebo jste v opačné situaci a potřebujete nové bydlení?

Handel reality recenzeV každém z případů se pravděpodobně budete zajímat o služby realitní společnosti, mezi něž patří právě například firma Handel reality.

Služby realitních společností, ať už jde o Handel reality či o podobnou realitku si určitě budete chtít předem prověřit a
právě k tomu slouží tato hodnocení.

Na této stránce najdete jak osobní hodnocení, tak recenze a zkušenosti zákazníků, kteří mají s firmou Handel reality Hustopeče reality zkušenosti. Do naší diskuze můžete své hodnocení a recenze přidat i vy.

Díky tomu můžete pomoci ostatním potenciálním zákazníkům poradit, zde tahle realitka nabízí služby kvalitní anebo naopak nekvalitní.

Vaše recenze, hodnocení a reference na Handel reality Hustopeče

Nepřehlédněte:  A-king reality recenze

3 komentáře
  1. Hrůza a děs, vše se zbytečně táhlo. Lituji že jsem se s touhle realitkou vubec zapletl !!! nikdy víc a rozhodně nedoporučuji!!!

  2. Přes reality Handel jsem prodávala dům v Rapoticích. Celkově kladně a pozitivně hodnotím přístup a jednání makléřů, můžu vřele doporučit. Rychlé jednání, ochota, vstřícnost a příjemná spolupráce!!!!

  3. Odpovědět
    František Paukner před 2016/12/14

    Přes reality Handel jsem prodával dům v Podivíně. Se službami jsem byl naprosto spokojen, konkrétně s makléřem Zdenom Mácsaiem. Férové jednání, rychlost prodeje. Během doby, co jsem se snažil dům prodat, jsem spolupracoval s několika realitkami, nejdéle s Re/Max Břeclav – nejhorší spolupráce – předávání od makléře k makléři, to jsou dva naprosto odlišné kontrasty realitních kanceláří. Ještě jednou vyzdvihuju Handel a doporučuji ostatním.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo