Hobot 168 recenze

0
Aktualizováno

Máte pocit, že pokaždé, kdy pracně umyjete okna, jsou zanedlouho opět špinavá a navíc Vám zůstaly šmouhy? Máte na starosti mytí oken v budovách, kde jsou jich desítky? Již se nemusíte s mytím oken stresovat, je tu Hobot 168, unikátní robotický čistič oken, kterou veškerou práci udělá za Vás!

Snad Vás Hobot 168 recenzí přesvědčí, že mytí oken může být mnohem snadnější a výsledek perfektní. Tento čistič oken ovládáte dálkovým ovládáním stejně jako například televizi. Přesně to jsem potřebovala i já, pracuji totiž jako uklízečka a ruční mytí oken už mě přestávalo bavit.

Hobot 168 umyje za vás okna a jiné skleněné plochy, stačí jej zapnout

Hobot 168 je revoluční elektrický robot pro mytí oken. Zapomeňte na pracné mytí oken. Hobot 168 udělá celou práci za Vás. Je to malý přenosný čistič oken. Je vybaven přisávacím motorem, kterým se uchytí na povrch okna a čistí jej.

Videorecenze od Datartu

Můžete ho použít na jakékoli sklo od 3 mm. Ideální použití nejen pro okna, ale také na výlohy či skleněné dveře. Další možností použití je pro čištění skleněných stolů. Hobot 168 tak může snadno čistit ve vodorovné i svislé poloze.

Je to tak snadné, Hobot 168 jsem pouze zapnula, přisál se k povrchu a já ho ovládala dálkovým ovladačem. Zní to jako utopie, ale je to skutečnost, tento robot mi ušetří mnoho hodin práce. Pomáhá mi nejen s okny, ale i s umytím stolů a zasklených skříní.

Přisaje se na povrch motorem a sám detekuje rámy, utěrky z mikrovláken vtáhnou špínu do pórů.

Nepřehlédněte:  Ripexal - recenze a zkušenosti

hobot-recenze Díky přisávacímu motoru se Hobot 168 přisaje na povrch a sám jej čistí. Navíc má v sobě určitě prvky inteligence a sám si umí detekovat rámy a rozpoznává velikost plochy. Perfektně vyčistí povrchy až do 6 metrů šířky. Je tedy ideální nejen pro okna, ale i větší skleněné povrchy. Čištění probíhá pomocí 2 kulatých utěrek z mikrovláken.

To umožní dokonalé čištění skla bez zbytkových šmouh. Utěrky skvěle absorbují čistící roztok a díky pórům skvěle zachytí veškeré nečistoty. Když jsem srovnala výsledek ručního mytí a s Hobotem 168, odpověď je jasná – Hobot 168 jasně vítězil. Utěrky stačí utěsnit na kroužky a kdykoli je vyměnit, robot dokonce pozná, že jsou příliš špinavé a nespustí se! V balení jich najdete rovnou 12.

Nespadne Hobot 168 při náhlém výpadku elektřiny? Nespadne, má v sobě i UPS!

Bála jsem se toho, když najednou vypnou elektřinu. Necháte Hobot 168 umývat okna, robot je přisátý na okně a náhle vypnou elektřinu. Spadne a rozbije se. Ale ne!

Na tyto nečekané situace bylo samozřejmě myšleno a proto je Hobot 168 vybaven záložní baterií a systémem UPS, který umožní při výpadku přejít na napájení z baterie, na kterou může dočasně pracovat, než domyje okno a Vy jej můžete bez problémů vypnout. To mě úplně přesvědčilo o koupi tohoto praktického pomocníka.

Věříme, že Vás Hobot 168 recenzí přesvědčil. Hodí se všude tam, kde je mnoho oken a jejich ruční mytí je neefektivní a stejně nedosáhnete kýženého výsledku. Pochopitelně ho můžete použít i doma. Já sama používám tohoto pomocníka v práci i doma, jsem ráda, že jsem si tohoto malého, avšak výkonného pomocníka na čištění oken pořídila.

VAŠE HODNOCENÍ

5 komentářů
 1. dobry den

  ja mam s nim problem. Fungoval cca rok. Teraz sa len prisaje a ani sa nepohne. Baterie su uplne nove. Vie mi niekto poradit?

  dakujem Dusan

 2. Hobot 168 Máme již 2 roky.V domě máme 24 oken a nedovedu si čištění již představit bez tohoto zařízení.Čistíme na mokro.Úterky máchám v samoleštícím clinu

 3. Jak jsem to uviděl na internetu, hned jsem to jel koupit. Okna i nadále myjeme růčo, ale máme zasklený balkon a venkovní stranu umýt, to byl vždycky problém. Ve čvrtém patře vysazovat těžké tabule není žádná sranda. Poprvé to bylo šmouhatý, návod naprd. Tak to dělám podobně jako při mytí oken.
  Utěrky namočím, kápnu ( tedy víc kápnu) na ně sprchový šampon a zapnu. skla jsou super umytá.

 4. Exkluzívnym predajcom Hobotu je Datart,čím je stanovená cena.Napriek tomu,ale sú akcie,pri ktorých si môžete zaobstarať Hobot aj za cenu napr. 230 eur.Odhliadnúc od toho,že rámy na oknách neumyje,je to vynikajúca pomôcka,ktorá sa postará o nepretržite čisté okná.Končí éra predsviatkového umývania,t.j. pred Vianocami a Veľkou nocou.Hobot je praktický a použiteľný v domácnosti na všetky povrchy ( sklo,obklady,dlažba,mramor a pod.),ktoré je potrebné umyť a vyleštiť.Pracuje jak vo vertikálnej,tak aj v horizontálnej polohe,proti pádu je zabezpečený elektricky ,elektronicky aj mechanicky.Jediným malým nedostatkom čistenia sú rohy okien,ktoré je potrebné dokončiť ručne.Diskutabilné je mechanické zaistenie proti pádu lanom,lepšie povedané upevnenie druhého voľného konca.Pripútanie ku kľučke karabinkou alebo priviazaním je nepraktické.Ale čo napr. pri čistení veľkých plôch,ktoré začínajú pri zemi,napr. zrkadlá na vstavaných skriniach.Nad každým takýmto objektom,by musela byť skoba,ku ktorej sa lanko pripevní a aj tak nezabráni dopadu Hobota na zem v prípade,že spadne.Útechou môže byť fakt,že som ešte nepočul o prípade pádu,lebo spoľahlivo funguje záložná batéria,ktorá zabezpečí cca 20 minútové zotrvanie robota na zvislej stene.Preto nikdy nepoužívajte prístroj bez nabitej batérie.Tak lanko slúži skôr na priblíženie prístroja,keď dôjde k poruche a jeho zastaveniu v hornej časti, na ťažko prístupných plochách,kde sa človek nedostane rebríkom.

 5. Dobrý den,taky jsem si ho zakoupila -musí se s tím naučit jak nejlépe a nejrychleji pracovat,ale pak už je to hračka,kolik dávat leštícího prostředku ,aby neklouzal,ale super!!

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo