HondroCream recenze

0

hondrocream-na-klouby-recenzeKrém, po kterém přestanou bolet klouby? Takových už bylo jistě hodně. Hondrocream je tedy jen zástupcem stále se rozrůstají rodiny zázračných mastí, které řeší vážné zdravotní komplikace.

Používat několikrát denně na suchou pokožku, důsledně promasírovat a čekat na efekt. Ten se ale ve většině případů nedostaví, alespoň ne trvalý. Většina uživatelů zkrátka nic nepozoruje a garance od výrobce tak přichází zcela vniveč.

Má zabírat nejen na trvalé bolesti kloubů, ale třeba také na namožené koleno a jiné problémy, zranění nebo natažení svalů po sportu už nemá být tak výrazným problémem.

Krém nesmíte hodinu po nanesení smýt (tedy jít například do sprchy), jinak by se efekt údajně vyrušil.

Vysoká cena za Hondrocream je samozřejmě nevýhodou. Kolik stojí?

Příliš velká cena, kterou zaplatíte když si chcete krém Hondrocream koupit, nepřínáší to, co byste čekali. Efekt je totiž  – jen skutečně krátkodobý. Bolest se ale po krátké chvilce obnoví.

Cena za Hondrocream v době psaní článku: 790 Kč

Mast tedy podle všeho obsahuje konvenční analgetika, která na krátkou dobu uleví od bolavých zad a kloubů, aby všechno propuklo po menším časovém odstupu nanovo. A nic podobného se nedá přeci označit jako zázračný lék…

Nepřehlédněte:  Alavis na klouby

Pozitivem je snad to, že jde o ryze přírodní produkt. Mast Hondrocream tedy nezpůsobí až na velmi vzácné výjimky alergickou reakci jako syntetické výrobky, na druhou stranu – ani příliš bolesti kloubů neuleví.

Také se nedá koupit v klasických lékárnách, což samozřejmě může budit oprávněnou nedůvěru u řady spotřebitelů.

Hondrocream složení

Papriku, kafr, eukalyptus, jírovec, mátu a mentol. Tedy klasické složky, které má většina analgetických krémů a mastí – uleví od bolesti na krátkou dobu, ale rozhodně ne na vždy.

Není chybou podobné krémy používat, to určitě ne. Chybou by bylo jen dát za ně přemrštěnou částku, protože v lékárnách se dají nepochybně koupit za mnohem nižší ceny, než kolik činí pořizovací cena jedné tuby Hondrocream

Používáte krém Hondrocream na klouby? Jaké jsou vaše zkušenosti? Přidejte svoje recenze dolů do diskuze

8 komentářů
 1. Reply
  Bára 2018/05/03 at 18.00

  Bohužel ze zoufalství z neustálých krutých bolestí (mám velmi těžkou revmatoidní artritidu ve všech klobech),jsem se také nechala nachytat na hondokrém…co k tomu dodat,snad jen to že je to hyenismus nejvyššího kalibru obohacovat se na neštěstí druhých…..vždyť některé,hlavně užívané tablety (jako je např.artikulato pro a jiné) mohou zdraví i poškodit,a to už je přeci trestný čin,tak jak to,že se s tím nedá nic dělat ?!?! Kdyby vám lékař podal nesprávný lék,a vám to poškodilo zdraví,tak je za to trestán,tak jak je možné,že tito podvodníci jsou nedotknutelní,a mohou beztrestně dál své praktiky provozovat !!! To mi hlava nebere….asi jsem fakt hodně naivní,ale strašně mě to štve,a nejen kvůli mě…

 2. Reply
  Helena 2018/03/13 at 15.42

  Takovým výrobkům se ze zásady vyhýbám obloukem.Tam , kde výrobce neuvádí složení ( a on ví proč) ,bývají výsledky nulové nebo velmi omezené. Navíc tam mohou být přídavné látky , které by mohly tělu i uškodit. Za mě určitě ne!

 3. Reply
  Dáša 2018/02/21 at 12.59

  Hondroceam účinkuje jen na chvilku po namazani. Co mohu doporučit je geloren ha je pro koně ale berou ho i lidé. Sama jsem jej začala používat na doporučení mé kamarádky veterinarky. Bolely mě kyčle a kolena po 14 dnech se to tak zlepšilo že teď ujde klidně 6km a nic mě nebolí. Je to přírodní želatina. Doporučila jsem to už více známým a také jim to funguje. A je k dostání u nás v lékárnách přes internet.

 4. Reply
  Milan Balada 2018/02/06 at 15.47

  Chtěl jsem objednat jedno balení Hondrocreamu pro nemocnou manželku a ozvala se mi nějaká pracovnice firmy a nutila mne že si mám objednat větší množství, že jedno balení nic nevyřeší, že když si koupím jen jedno balení, budou k tomu ještě vysoké náklady na dopravu a že můj záměr, že když to bude účinné, tak si další balení přiobjednám mi rozmlouvala a když jsem se chtěl poradit s manželkou a prosil pracovnici ať zavolá znova za 10 minut, tak tvrdila, že tolik času nemá, a jednoznačně ze mne chtěla vymámit skoro tři tisíce korun, tak jsem usoudil, že se jedná o další subjekt ze serie “SNAŽIVÝCH” internetových šmejdů, jak já jim říkám, a celou objednávku jsem bez lítosti zrušil.

 5. Reply
  roman 2017/12/07 at 17.53

  za sebe mohu všem doporučit Alavis konskou vyživu na klouby,opravdu mi pomohl

 6. Reply
  VACLAV 2017/11/27 at 23.06

  Hi
  Ruzne se objevyji ‘zarucen
  leky na klouby arthritidya atd. proic ale kdyz je to tak vyborne se neuvede OFICIALNI VYJADRENI ZHODNOCENI A DOPORUCENI naseho min zdravotnictvi,specializovaneho pracoviste ,lekaru orthopedistu aby se mohli lide serioznne informovat a orientovat co a jak ? Takze vsechny ty ZARUCENE LEKY jsou jen MARKETING prodat bez zaruky ! Na internetu inzerovala holandska firma product FINITRO pry ze to vyleci osteroporozy atd Tak jsem jim napsal ze at mi poslou nejdriv ZDARMA vzorek ze jej vyzkousim a pokud bude pravdu tak vyborny ze to naledne zaplatim,objednam si dalsi a jeste jim iudela reklamu na ostatni pacienty.I zaci se vymlouvat ze to trva ;’dlouho” nezi se zacne obnovovat v kloubu chrupavka atd ze to nemohou zarucit a cosi Pri tom za to chteli aso 7o USD tak jsem dal s nima nekomunikoval evidentne jim slo jako vetsinou jen vytahnout penize za nic .

 7. Reply
  Jan Šlápota 2017/11/21 at 21.36

  Vážení před týdnem jsem objednal krém,dostal jsem ho zaplatil doručovateli,ale tím to nekončí další týden jsem zase obtěžován že si mám vzít zase další balení tohoto krému který jsem si neobjednal tak co si mám o této firmě myslet.Nic už nepřijmu a varuji další zákazníky.

 8. Reply
  Pavel 2017/11/20 at 13.15

  Ministerstvo zdravotnictví ČR se důrazně distancuje od obsahu internetových stránek s titulkem „Státní program pro boj proti onemocnění pohybového aparátu (kloubů)“, která se objevuje na několika internetových adresách a vyvolává klamný dojem, že jde o oficiální webový portál Ministerstva zdravotnictví ČR, což se děje zejména zneužitím oficiálního loga ministerstva. Ministerstvo zdravotnictví ČR sděluje, že žádný takový státní program v jeho řídící působnosti neexistuje.

  Ministerstvo zdravotnictví ČR se od těchto podvodných webových stránek důrazně distancuje a zvažuje právní kroky.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo