Hotel Panorama Blansko [recenze]

1
Aktualizováno

Jak už tomu tak bývá, každý si rád odpočine od každodenního stresu. Hledáme si různé dovolené a k tomu samozřejmě patří i adekvátní ubytování.

Pokud se rozhodnete pro Jižní Moravu, tak skvělým výběrem pro vás bude hotel Panorama v Blansku. Je to

hotel-panorama-blansko-recenze

čtyřhvězdičkový hotel, kde si na své přijde úplně každý. Ať už tam jedete sami, s kolegy, partnerem nebo s dětmi, nabídne vám široký výběr služeb, které vás víc než uspokojí.

Vzhledem k tomu, že je tento hotel velmi žádaný, je nutné si rezervovat pokoje velmi dlouho dopředu, protože se málokdy stává, že by měli volno. I to značí za vše.

Zákazníci se rádi vracejí za wellness pobyty se skvělými službami jako je například baňkování, různé typy masáží od hlavy až k patě či jen za odpočinkovým pobytem s dětmi.

Naleznete zde venkovní i vniřní bazény, výřivky a sauny. Prostě a jednoduše na co jen pomyslíte, to vám poskytnou. Budete se mít jako v bavlnce.

Nevíte kudy a kde přesně je? Koukněte se na webové stránky, kde naleznete kompletní nabídku služeb a akcí. Pro případ ho najdete na adrese:

  • Wellness hotel Panorama****
  • Češkovice 168, Blansko

Nebaví vás jen ležet u bazénu, vyrazte do okolí

Jestliže v hotelu nejste jen kvůli wellnessu, můžete se jet podívat i na krásy okolí.

Naleznete zde:

  • Hrady a zámky – Pernštejn, Boskovice, Špilberk, atd.
  • Jeskyně – Punkevní, Kateřinská, Balcarka, Macocha,…

A jestliže máte rádi historii, určitě oceníte muzea s různým zaměřením . Máte-li rádi pivo, oceníte také pivovary. A když nevíte kam s dětmi, můžete jít s nimi do ZOO, Dinoparku či Aquaparku. Máte nespočet možností, kam se vydat a poznat krásy Moravy.

Nepřehlédněte:  Regiojet recenze

Skvělý výběr a atrakce dopřejí vašim dětem to nejlepší

Protože se zde hlásí spousta rodin s dětmi, hotel Panorama nenabízí dětem jen radovánky v bazénu, ale také přístup k trampolíně, dětskému koutku plného hraček, houpačce, ke klouzačce nebo se také mohou vyřádit v zookoutku, kde je přívítá oslí rodinka, ovečky, kozy, králíčci a morčátka.

Je to sen každého rodiče. Přeci jen by se tomu nedala říkat dovolená, když by měli děti neustále při sobě. Rodič totiž také potřebuje nějaký ten odpočinek a ne jen čekat až dítě půjde spát, aby si užil zábavu on sám.

Skvělá zpráva – pobyt vás nezruinuje

Ať už se jedná o kohokoliv, ceny jsou zde skvělé oproti jiným městům. Také musíte brát v potaz to, že se cena odvíjí podle toho kolik vás je a co vše chcete začlenit do ubytování. Někteří ocení i fakt, že si lze tento pobyt zaplatit i za akční cenu. Stačí se jen pořádně dívat a určitě se vám něco zalíbí.

Určitě také stojí za to, dívat se na různé akce, které pořádá. Nejenže jsou jedinečné, ale také vás neustále budou překvapovat.

Co víc říct. Hotel Panorama je prostě jednička ve svém oboru a oblíbí si ho naprosto každý. Splní vaše očekávání a ještě vás příjemně překvapí.

Prostor pro vaše recenze, hodnocení a diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo