Hotel Radějov – recenze

1
Aktualizováno

Tak o tohle by jsem se s vámi ráda podělila. O víkendu jsme poznali pravé Moravské Velikonoce. Jsme s manželem už hotel více než 30 let, děti máme již z domu a tak se na ,,stará kolena´´ věnujeme hodně cestování a poznávání nových krajů a zemí.

Pocházíme a dodnes bydlíme v Plzni, proto také jsme na tyto Velikonoce hledali nějaký pobytový balíček na Moravě, který nám zajistí i možnost nasát atmosféru Moravských tradic.

Na internetu jsem někdy začátkem února našla nabídku pobytu s programem na Hotelu Radějov. Prvně jsme s manželem trošku diskutovali, zda jezdit přes celou republiku kvůli 4 nocím, navíc v březnu, kdy počasí nemusí vůbec vyjít.

I tak jsme se ale rozhodli pro návštěvu tohoto kraje a to hlavně kvůli zajímavému programu, který v rámci Velikonočního pobytu byl prezentován. Navíc nám také byla slíbena možnost úschovy kol zdarma a tak jsme si říkali, že když vyjde počasí, projedeme si úpatí Bílých Karpat.

Ubytování v Hotelu Radějov

kolacek Protože je manžel šetřílek, zvolil levnější variantu pobytu. Dostali jsme náš pokoj, ve kterém musím říci bylo vše v pořádku – při našem příjezdu byl uklizený a vytopený. Na pokoji však nebyla TV, tu jsme si doobjednali.

V průběhu pobytu jsme ale poznali spoustu nových přátel, které jsme měli možnost navštěvovat i v zrekonstruovaných pokojích.

Kdybychom jeli na letní kola, klidně zvolím opět levnější variantu, ale tím, že jsme kvůli počasí na pokoji byli často, mohl se manžel plácnout přes kapsu a zajistit nám větší komfort – jsem náročná, vím

V rámci balíčku jsme měli polopenzi. Snídaně byly formou švédských stolů. Na stole bylo opravdu vše od sýru, salámů, jogurtů, smažených vajíček, párků, různých druhů pečiv až po polévku!

Nabídka navíc každý den nebyla stejná. Večeře byly vždy od 18 hodin. Bylo to tříchodové menu, kdy jsme si při příjezdu mohli vybrat ze 4 jídel. No a obědy jsme řešili také v hotelové restauraci, kdy manžel si zamiloval místní pizzu.

Nepřehlédněte:  OZP recenze

Velikonoce na Slovácku

Musím říct, že díky připravenému programu jsme utracených peněz nelitovali i přes nepříznivé počasí. Na hotel jsme mohli přijet už o den dříve a to nám tuto noc neúčtovali! Dorazili jsme tedy ve čtvrtek navečer, ubytovali se a šli jsme vrba se najíst do hotelové restaurace.

Dali jsme si vynikající pizzu a pivo – Plzeňský Šli jsme ulehnout a těšili na nadcházející dny. Nejvíce hostů přijelo až v pátek, tento den bylo na programu zdobení vrby. Šlo vidět, že pan hoteliér to s hosty umí a formou soutěže zapojil do zdobení nejen děti, pro které měl být program především. I můj manžel lezl na žebř a zdobil.

V sobotu jsme měli možnost se podívat na tradiční Moravskou zabíjačku. Pro mě to byl trošku nevlídný pohled, když čuníka zabíjeli, ale holt tak to asi chodí. Kdo chtěl, mohl řezníkům pomoci se zpracováním masa, jitrnic, tlačenky.

Velmi mě překvapilo, že místní lidé, kteří zabíječku prováděli, jsou velmi ochotní a vstřícní. Místní řezníci rozdávali šťopičky slivovice ze svého a jakmile bylo uvařené maso z kotle, dostali jsme ochutnávku také zdarma!

V neděli bylo na programu pletení pomlázek a zdobení vajíček. To byl jediný den, kdy bylo hezky a dalo se sedět na terase. Já jsem si odvezla několik mnou nazdobených vajíček a také modřin od manželova výtvoru z pondělní pomlázky.

I přes to, že jsme měli s sebou kola, vůbec nelitujeme, že jsme je po celou dobu naší rekreace nevytáhli. Do této lokality se určitě budeme vracet. Už při pobytu jsme si udělali předrezervaci na září. Jelikož jsme starší, využijeme nabídky slevy pro seniory na týdenní pobyt. Tak snad v září ty kola využijeme. Už teď se těšíme.

 

VAŠE HODNOCENÍ

5 Comments
 1. Odpovědět
  Hana Zábranská před 2020/02/27

  Dostali jsme pobyt v hotelu Radějov jako vánoční dárek.Před týdnem jsme se ubytovali, už při otevření pokoje jsme byli mile překvapeni. Pokoj byl čisťoučký, krásné tapety,televizor zabudovaný ve zdi a na postelích vymazlené labutě z ručníků a vyšívaný přehoz a polštáře, prostě nádhera.Majitel i jeho paní byli velice vstřícní, wellness super, vířivka s okouzlujícím výhledem do lesa, paráda. Milá obsluha, dobré jídlo, prostě není co vytknout.Ani se nám nechtělo domů, tři dny nám utekly strašně rychle. Rádi se sem opět vrátíme. Ještě jednou moc zdravíme majitele i jeho paní a přejeme oběma,ať se jim daří v tom co dělají a ať mají samé spokojené hosty, kteří se k nim budou rádi vracet. Na závěr musím dodat, že to byl ten nejkrásnější vánoční dárek jaký jsme dostali. Zdravíme všechny,co se o nás tak hezky starali.Hanka a Mirek.

 2. Také doporučujeme pobyt v Hotelu Radějov. Velice milá a ochotná paní majitelka, s panem majitelem. Jejich obětavý přístup vyváží i drobné nedostatky ve vybavení hotelu. Tento hotel se snaží neustále rekonstruovat a vylepšovat. Sice některá místa působí trochu Retro, to ale může některým lidem vyhovovat. Jiné prostory působí velice luxusním dojmem, příkladem je nově budované wellness centrum. Smekáme nad velikým úsilím majitelů, a moc jim fandíme. O krásné přírodě v okolí, se snad ani není třeba zmiňovat. Určitě hotel navštívíme znovu, i když jeto od nás, z České Lípy kus cesty, ale stálo to za to.

 3. S hodnocenim z data 7.7.2016 souhlasím.Uklid,zájem o hosty a jídlo na bodu mrazu.Tento hotel už nikdy více.

 4. Dali jsme na radu recenze z této stránky a nestačili jsme se divit. Příroda a okolí je velmi pěkné, obzvlášť, když se povede počasí. Co se týká hotelu, nestačili jsme se divit. Pokoje jsou čistě vymalované a na začátku pobytu byly uklizené. Při týdenním pobytu se však ani jednou neobjevila uklizečka. O výměnu ručníků a nový toaletní papír jsme si řekli a pak jsme vše dostali. Jídlo bylo také dost neuvěřitelné, protože pomazánka s plátkem bílého rohlíku, smažený květák a plátek koupeného tvarohového závinu je vydáváno za večeři o třech chodech. Vše v kvalitě školní jídelny. A k dovršení všeho uprostřed našeho pobytu započala rekonstrukce části hotelu. Takže ráno od 7 hodin sbíječky, vrtačky, bourací kladiva. Nikdo z personálu s hosty nemluví, hosté jsou tu až na posledním místě. Takže jsme byli ubytovaní ve velmi drahé ubytovně bez jakékoli nadstavby, která by k ubytování v hotelu patřila. Nic z nabízených služeb se nekonalo. Určitě už víme, kam nikdy nepojedeme. Pokud budeme chtít opět zavítat do této lokality, budeme shánět ubytování jinde. A to doporučujeme všem.

 5. Začátkem měsíce června 2016, jsme se ubytovali s manželkou v hotelu Radějov. Byla to vydařená dovolená, vše fungovalo jak hodinky, příjemný personál skvělé jídlo a o snídaních ani nemluvím, všeho dost i pestrost, ubytování skvělé. Okolí nám poskytovalo krasné tůry, kamkoliv jsme se dostali všude se bylo na co dívat. Majitelé se opravdu moc snaží a přeji ať jim to vydrží. A pobyt v Radějově všem doporučuji. Určitě nebude nikdo zklamán
  Klienti z Benátek n/Jiz. M O C D Ě K U J E M E

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo