Huawei Ascend Y300 recenze

0

Huawei Ascend Y300 Nedávno mi vypověděl službu můj starý mobil a tak jsem hledal náhradu. Už delší dobu jsem pokukoval po dotykových smartphonech, ale zdály se mi příliš drahé.

Až jsem narazil na Huawei Ascend Y300 za velmi přijatelnou cenu pod 3 500 Kč. Hardwarově jej pohání 1 GHz procesor Qualcomm a softwarově OS Android 4.1. Snad Vás Huawei Ascend Y300 recenzí nezklame, ba naopak Vás může přesvědčit, že i méně známá značka na poli smartphonů má co nabídnout.

Skvělá cena, odpovídající výkon, menší RAM i celková paměť, naopak překvapí NFC a kvalitní IPS displej

Huawei Ascend Y300 si nehraje na špičku, ani jí není. To jsem věděl i já, nehledal jsem smartphone za 10000, ale něco levnějšího. Svými parametry mě tento model oslovil, poměr cena/výkon se mi zdál velmi dobrý. Tak jsem si ho pořídil a můžu říct – spokojenost. Nabízí přesně to, co jsem čekal, nic víc ani méně.

Kvalitní je 4″ IPS displej s rozlišením 800´480 pixelů, což je dnes poměrně standard (WXGA). Nabízí i dlouhou výdrž baterie a 4 GB interní paměť na vlastní data, avšak po instalaci několika programů paměť rychle mizí.

Huawei Ascend Y300 nabízí také:

  • 5 Mpx fotoaparát
  • klasický 3,5 mm jack pro připojení sluchátek
  • disponuje možností konektivity přes EDGE/Bluetooth/Wi-Fi
  • dokonce je tu podpora NFC standardu

Jediným nedostatkem je malá RAM 512 MB, což nemusí vždy stačit pro spuštění více programů. Ale za tu cenu, nekupte to.

Huawei Ascend Y300 je schopnou konkurencí i dražších modelů, cena plně odpovídá výkonu

Tento smartphone je přesně tím, čím má být. Levnější smartphone, nabízí však slušný výkon a všechny funkce, které můžete od běžného smartphonu chtít.

Nepřehlédněte:  Aligator S4000 Duo recenze

Některé nedostatky plynou z menší paměti RAM a celkové interní paměti, natáčení videa je jen ve VGA (to mi však nijak

nevadí), ale jinak je to povedený smartphone. Huawei Ascend Y300 je schopným konkurentem známějšího modelu G300 a za nízkou cenu je to kvalitní kousek. Přesvědčil Vás Huawei Ascend Y300 recenzí ode mě?

Pokud ano, neváhejte, stojí za to a nabízí možnosti, které se vyrovnají i dražším modelům. Já jsem spokojen, vyhovuje mi a nezklamal. Ba naopak nabízí i více, než jsem od nízké ceny čekal.

VAŠE HODNOCENÍ
2 komentáře
  1. Huawei se rychle rozmáhá… v mém okolí má tuhle značku docela dost lidí. A říkají že i co se týče kvality není na tom uplně špatně…

  2. Ano, je to povedený telefon s velmi přijatelnou cenou a slušnou výdrží na poli smartfounů.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo