Hydroface recenze

2

Jistě si někteří z vás pamatují na krém Lefery Active, přípravek Skinetrin anebo hubnoucí tablety CGA800, Green Coffee či Weight Loss. Všechny tyto přípravky mají společných několik věcí – vždy v určité období se objeví nový boom, supernovinka na trhu, která konečně vyřeší vaše problémy s vráskami nebo nadváhou.

Jde vždy o nějaký předražený přípravek či tablety, která zaručují efekt, ovšem když si je objednáte, zjistíte že jde o předražený šmejd, který nefunguje.

Bohužel do této kategorie musíme zařadit také pleťový krém Hydroface, který slibuje zkrášlení pleti a její regeneraci.

Je Hydroface.com podvod?

Adresa www.hydroface.com/cz/ vás přesměruje na nákupní stránku http://www.hydrofacerejuvenation.com/, kde najdete základní informace o tomto přípravku, složení a samozřejmě také objednávkový formulář.

Objednávka vás vyjde na obvyklou cenu kolem 1000 Kč, tentokrát je to přesně 1030 Kč i s dopravou. Cena se nezdá tak vysoká, což je právě to, proč mnoho uživatelek tento přípravek vyzkouší a prostě to “risknou”.

hydroface-recenze

Jak se ale můžete dočíst v nejrůznějších diskuzích na internetu, třeba na Omlazeni.cz nebo na eMimino.cz, tak pleťový krém Hydroface opravdu nefunguje a jsou to vyhozené peníze.

Zkušenosti uživatelů s Hydroface

Jana:

“Moje zkušenosti jsou negativní !! Již 4 měsíce čekám na vyřízení mé reklamace a vrácení částky 1130 kč. Krémy nesplnily to co slibovali a garantovali prodejci. Jsem zhnusena budu každého Vašeho zákazníka odrazovat, jelikož jste firma zlodějů a podvodníků !!! Černochová”

15 komentářů
 1. Reply
  Eugenie 2018/05/25 at 10.32

  Vážení,ten krém účinkuje ,ale opravdu tam,kde ty vrásky jsou.Je mi 67 let a můžu potvrdit,že po týdnu používání se mi pleť vyrovnala.Člověk nemůže čekat,že bude vypadat jako dvacítka.Hodně záleží také na dědičnosti.Ale ten krám opravdu na zralou pleť účinkuje!

 2. Reply
  Ludmila Sovová 2018/05/04 at 11.50

  Musím přiznat ,zase jsem naletěla už podruhé . UŽ NIKDY VÍCE .

 3. Reply
  Ajka 2018/04/30 at 10.58

  Už jsem chtěla také nějaký nový krém, ale ne. V odstavci “složení” se dočtete, že je z přírodních látek s antioxidanty. No super, přírodní látka může být cokoli. A ty krásné obrázky před a po. Můj kamarád mi ukázal, jak se takové triky dají dělat na PC. Jednoduché, klidně v 61 letech po jeho “předělání bez krému” vypadám na 20.

 4. Reply
  Vjera 2018/04/28 at 21.16

  Něco tak úžasného, by se profláklo velmi rychle. Kdejaká celebrita by náhle omládla a nestál by ten zázrak takovou , směšnou cenu za mládí. Tito a podobní podvodníci , vydělávají na naší hlouposti a touze po kráse. I já před léty naletěla, jen s jiným produktem na zázračné hubnutí.

 5. Reply
  irena 2018/03/10 at 16.16

  Ráda bych se přidala k názoru Vás všech,prostě musím přiznat,že jsem zase naletěla.Krém je opravdu k ničemu jsou to jenom kecy nechápu jak můžou takle okrádat lidi.V dnešní době když většina lidí musí hodně počítat a trvá něž na to ušetří a pak zjistí,že je to jen zlodějna.

 6. Reply
  Kikina 2017/11/10 at 0.17

  Když jsem objevila úžasnou reklamu na internetu na Hydroface, tak jsem neodolala a objednala si hned 3 balení, abych taky mohla obdarovat dceru a sestru. Po měsíční aplikaci žádná z nás neobjevila žádnou změnu k lepšímu. Je to podvod, za velké peníze a teď předvánoční čas šmejdi mají žně.

 7. Reply
  Jana Němotová 2017/10/03 at 13.45

  No, také jsem se nechala nachytat, dnes mně krém přišel. Jsem naprosto šokována některými komentáři a lituju, že jsem si raději nekoupila nějaký osvědčený a dobrý. Nemám iluze o vrácení peněz, dovedu si to představit! Zřejmě další šmejdi.

 8. Reply
  Iva V. Razímová 2016/10/18 at 1.05

  Co použít místo Hydroface? Dobře sedm měsíců jsem při nemoci o sebe prakticky nepečovala, pleť jsem měla scvrklou a s fůrou drobných vrásek. A vylezly mi i žilky. Potřebovala jsem se rychle dostat do formy, kam jsem vylovila ze šuplíku rok a půl nepoužitý kelímek Hydroface, na který jsem už dávno zapomněla a na noc ho na sebe napatlala pořádnou vrstvu. Ráno zírám jako blázen, pleť čistá, žilky nikde a ty scvrklý vrásky taky ne. Zadala jsem do google ten název, že si koupím další a zírám jako blázen tady na ty recenze….

  • Reply
   Božena Havelková 2017/10/02 at 11.31

   Dobrý den
   taky jsem zděšena z negativnich komentářů
   Hydroface používám již několik let,jsem maximálně spokojená,po létě dá spolehlivě pleť “do pořádku”.Používám ho jako noční krém a na to že mi je 64 mám pleť maximálně hydratovanou a bez problémů.Dneska jsem si ho zrovna objednala a poté se začetla do recenzi.Nedá mi to abych nenapsala svoje zkušenosti.
   Zdravím všechny.

 9. Reply
  Iwet 2016/08/12 at 13.42

  Připojuji se k hodnocení krému Hydroface…neříkám, že není příjemný na pleť, ale absolutně nesplňuje, to co reklama slibuje…je to obyčejný šmejd za neobyčejné peníze…mám odzkoušeno…nekupujte!!!!! Vyhozené peníze !!!

 10. Reply
  Jirka 2016/07/30 at 23.11

  Je to absolutně nefungující přípravek, který má za cíl vytáhnout z lidí peníze. V Lidlu nakoupíte za zlomek ceny mnohem lepší.

 11. Reply
  Kateřina Rázlová 2016/04/28 at 16.34

  Vážení, ruším svou objednávku zaslanou Vám dnes , tj. 29.4.2016 na krém Hydroface. Zrušila jsem ji i e-mailem, takže nic nepřijmu.

 12. Reply
  Janotova Ludmila 2016/04/28 at 11.49

  Po přečtení recenze bych chtěla krém Hydroface nepoužívaný poslat zpět,ale adresa odesilatele je USA.Je asi špatná,protože zásilku jsem tu měla druhý den.Neví někdo ,co mám dělat? Děkuji

  • Reply
   Lada Nováková 2017/02/21 at 9.11

   Dobrý den,

   jsem ve stejné situaci, dostala jsem a nerozbalila, odradilo mne složení, jak jste dopadla s reklamací? Děkuji předem za reakci. Nováková L.

 13. Reply
  Vlasta Horáková 2016/04/23 at 17.18

  Vážení, odstupuji od své objednávky. Prosím Hydroface mi neposílejte. Četla jsem recenze, které jsou velmi negativní. Bohužel až po objednání. Ruším objednávku. Pokud krém pošlete nepřijmu ho.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo