Idelyn recenze

-1

idelynVaginální infekce patří k problémům, které se neprobírají nahlas. Tedy alespoň do nedávné doby neprobíraly.

Jsou však velmi nepříjemné a bolestivé, je třeba jim předcházet nebo je co nejrychleji začít léčit. Jednou z možností, která na podobné infekce dobře zabírá (a podle recenzí má velmi kladné hodnocení), je produkt společnosti Walmark, který nese název – Idelyn Beliema.

Ekonomické balení rozhodně nezruinuje vaši peněženku

Walmark Idelyn Beliema Effect deset tablet, cenovka mezi dvěma a třemi stokorunami. Novinka na trhu, která se postará o bakteriální nebo kvasinkové infekce, které jsou v posledních letech stále častějším problémem. Velkou předností tohoto produktu je, že neobsahuje žádnou zbytečnou chemii. Je proto vhodný se vší samozřejmostí i pro těhotné a kojící ženy.

Žádné svědění nebo výtok, obnova pH je zcela zaručena. Tableta se rozpustí během několika minut, její složení bylo dlouhodobě konzultováno s předními gynekology.

A co vlastně obsahuje?

Kromě zcela neškodných pomocných látek, které napomáhají lepšímu vstřebávání, je to například kyselina mléčná a Lactobacillus acidophilus. Léčba se doporučuje ideálně po dobu deseti dnů, používání tablet je nejvhodnější v době těsně před spaním.

Je vhodné započít léčbu buď těsně před začátkem menstruačního cyklu nebo ihned poté, co toto období skončí.

Opatrně na manipulaci s tabletou, je totiž jemná, netlačte proto na střed obalu – jinak se může snadno zlomit. Pro rychlejší rozpuštění by měla být tableta zavedena hluboko do pochvy.

Pozor – tablety jsou velmi citlivé na teplo, uchovávejte je proto spíše v chladnějším prostředí do maximálně pětadvaceti stupňů Celsia (toto je ale horní hranice). Naprostou samozřejmostí by mělo být i to, že se tablety nedostanou na ostré slunce nebo také do styku s vodou.

Nepřehlédněte:  Milgamma recenze

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo