Idelyn recenze

-3

idelyn Vaginální infekce patří k problémům, které se neprobírají nahlas. Tedy alespoň do nedávné doby neprobíraly.

Jsou však velmi nepříjemné a bolestivé, je třeba jim předcházet nebo je co nejrychleji začít léčit. Jednou z možností, která na podobné infekce dobře zabírá (a podle recenzí má velmi kladné hodnocení), je produkt společnosti Walmark, který nese název – Idelyn Beliema.

Ekonomické balení rozhodně nezruinuje vaši peněženku

Walmark Idelyn Beliema Effect deset tablet, cenovka mezi dvěma a třemi stokorunami. Novinka na trhu, která se postará o bakteriální nebo kvasinkové infekce, které jsou v posledních letech stále častějším problémem. Velkou předností tohoto produktu je, že neobsahuje žádnou zbytečnou chemii. Je proto vhodný se vší samozřejmostí i pro těhotné a kojící ženy.

Žádné svědění nebo výtok, obnova pH je zcela zaručena. Tableta se rozpustí během několika minut, její složení bylo dlouhodobě konzultováno s předními gynekology.

A co vlastně obsahuje?

Kromě zcela neškodných pomocných látek, které napomáhají lepšímu vstřebávání, je to například kyselina mléčná a Lactobacillus acidophilus. Léčba se doporučuje ideálně po dobu deseti dnů, používání tablet je nejvhodnější v době těsně před spaním.

Je vhodné započít léčbu buď těsně před začátkem menstruačního cyklu nebo ihned poté, co toto období skončí.

Opatrně na manipulaci s tabletou, je totiž jemná, netlačte proto na střed obalu – jinak se může snadno zlomit. Pro rychlejší rozpuštění by měla být tableta zavedena hluboko do pochvy.

Pozor – tablety jsou velmi citlivé na teplo, uchovávejte je proto spíše v chladnějším prostředí do maximálně pětadvaceti stupňů Celsia (toto je ale horní hranice). Naprostou samozřejmostí by mělo být i to, že se tablety nedostanou na ostré slunce nebo také do styku s vodou.

Nepřehlédněte:  Valgorect na vbočený palec [recenze]
VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo