Jak vybrat selfie tyč?

0

Rozhodli jste si pořídit selfie tyč, ale nevíte, kterou si vybrat? Která by se vám hodila nebo jaké mají funkce?

Bluetooth vs. kabelová spoušť

Na mezinárodním trhu naleznete neskutečně moc variant, ale jsou aspekty, na které byste si měli dávat pozor. Nyní se však zaměříme na výhody a nevýhody tyčí s bluetooth a s kabelouvou spouští.

Bluetooth – selfie tyče bez kabelu

selfie tyč jak vybratSelfie tyče s bluetooth vám umožňují fotit prakticky v ten okamžik, kdy zrovna chcete. Stačí vám pouze synchronizovat váš mobilní telefon s tyčí a můžete ihned začít.

Další obrovskou výhodou, která se vám zaručeně bude líbit je, že již nemusíte kupovat žádné další baterie, protože s touto tyčí vám bude stačit jí jen nabít pomocí USB kabelu do sítě (cca 1 hodina) a poté si můžete plně užívat focení momentek.

Jedinou její nevýhodou je, že byste se měli s ní vyvarovat vodě, protože by se vám také mohlo stát, že si už nic nevyfotíte. Poškodili byste totiž elektroniku uvnitř selfie tyče.

Také můžete zvolit typ, který je v podstatě spojení klasické selfie tyče a externí bluetooth spouště.

Co se týče klasické tyče, tak ta je především pro začátečníky, kteří nechtějí využívat žádné funkce navíc.

Oceníte na ní nízkou cenu, ale nejspíš vám bude vadit fakt, že musíte čekat na vypršení času při focení. I když je nejlepší selfie tyčlehoučká a skladná, tak však od ní nemůžete čekat nic navíc.

Jestliže si zvolíte tyč s externí bluetooth spouští, budete více spokojení než bez toho. Můžete jí dokonce využívat i bez selfie tyče.

Pro lepší představu, například při umístění fotoaparátu do stativu nebo na jakékoliv jiné místo. Fotit se můžete za pomoci ovladače, se kterým si nastavíte vše, jak potřebujete.

Nepřehlédněte:  Neplaťte za půjčku bankám. Půjčte si přímo od lidí.

Přesto byste si měli dávat pozor, aby se vám neztratila, protože je celkem malých rozměrů.

Další nevýhodou pro vás může být, že spouště většinou nebývají dobíjecí, ale i vyjímky jsou.

Kabelová spoušť – selfie tyče s tlačítkem

Růžová-selfie-tyč-1-300x300Pokud si nechcete synchronizovat mobilní telefon s tyčí, tak je selfie tyč s kabelem právě pro vás. I když oproti bezdrátové nevypadá tak hezky, spousta lidí si jí vychvaluje.

Abyste mohli začít fotografovat, musíte propojit kabel mezi tyčí a konektorem na sluchátka u vašeho telefonu. Pak už jen stačí zmáčknout spoušť a jít na věc.

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password