Jazyková škola Pelikán

0

Začátkem loňského roku jsem hledal způsob, jak se naučit nový jazyk a protože jsem chtěl zároveň tento jazyk aktivně využívat, rozhodl jsem se pro kurzy s více lidmi. Na internetu jsem srovnával několik jazykovek v Brně, hlavně podle cen a délky kurzu a docela dobře vycházela škola Pelikán, kde měli i široký výběr jazyků. Já jsem nakonec vybral španělštinu,lákala mě nejvíc.

Kurzy probíhali každý týden, vždy v úterý ve 3 odpoledne. Škola se nachází na Lidické, minutku pěšky od Moravského náměstí v posledním patře staršího domu.

Mají upravené celé podlaží rozdělené na učeby a administrativní místnosti. V naší učebně byl prostor asi pro 16 lidí ale nikdoy nás tam tolik dohromady nebylo. Začínali jsme asi v 5 lidech, během kurzu se přidali postupně ještě 2 a 2 další účastníci.

Naší lektorkou byla mladá slečna, která měla vystudovanou španělštinu na Masarykové univerzitě a měla praxi i ze zahraničí, zkušenosti byly znát.

pelikan-recenzeCelkový průběh studia mi naprosto vyhovoval, protože se zde rovnoměrně vyučovalo čtení, psaní, mluvení i poslech. Každou hodinu jsme brali nějakou lekci v učebnici (bylo nutné si ji na vlastní náklady pořídit, za 500 kč) a na začátku další proběhlo opakování. Dostávali jsme i domácí úkoly, ale dodržování nebylo nijak vynucované.

Postup byl mnohem rychlejší než klasicky ve škole, během pár lekcí jsme pokročili z úplného základu do stavu, kdy jsem uměl vytvářet věty s několika slovesy a znal jsem množství slovíček.

Byl jsem účastníkem pouze jednoho kurzu, který trval 3 měsíce a šlo o úplný základ. I přesto mě to dalo dobrý základ a už dokážu španělsky něco porozumět a myslím, že bych se dokázal domluvit, pokud bych potřeboval jen něco jednoduchého.

Za mě tedy můžu jazykovou školu Pelikán rozhodně doporučit, v poměru cena/výkon jde rozhodně o velmi slušnou nabídku.

Nepřehlédněte:  Avenberg - zahradní nábytek a grily [recenze]
VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo