Kadeřnický salón Visage de Paris recenze

4

Kadeřnický salón Visage de Paris neleznete na ulici Korunní 53 na Praze 2 – Vinohrady se vchodem z Chodské ulice. Poznáte zde opravdovou péči o vlasy a tajemství dokonalé rovnováhy módy a stylu. S účesy vytvořenými zdejšími kadeřníky dokážete ovládnout nadčasovou eleganci, budete originální a krásní za každé situace. Salon Visage de Paris nabízí nadčasový styl a kvalitní značku L´Oréal Professionnel, která vám dodá notnou dávku smyslné pařížské elegance.

Kadeřnický salón

Vyzkoušejte Balejáž

Balejáž je nová technika barvení. Jde o zesvětlování pramínků bez použití známé čepice, alobalu nebo fólie. Vlasy se nejdříve nabarví a pak se nechají zcela volně na vzduchu. Efekt je mnohem přirozenější a odrosty vlasů jsou tak téměř neviditelné. Oproti melíru, tato technika vytváří mnohem menší kontrast, barva působí jako jeden celek, pouze s mírným přesvětlením, jakoby vzniklo v létě od slunce. Tohle je mnohem přirozenější způsob, než jste znali doposud a vypadá opravdu skvěle.

Nechte si prodloužit vlasy

Prodlužování vlasů metodou Micro Rings je velmi oblíbené a šetrné pro vaše vlasy. Malé měděné kroužky se postupně nasadí na vaše prameny na velikosti palce od kořínků vlasů a jsou ukončeny keratinem ve tvaru „I. Barva kroužků se volí podle původní barvy vašich vlasů a nejsou vidět. Metoda je vhodná i pro jemnější vlasy. Prodlužování vlasů metodou Keratin je velmi oblíbené díky svým téměř neviditelným spojům. Prameny jsou zakončeny keratinovými nehtíky ve tvaru „U“. Prameny jsou pak nataveny tavícími kleštěmi půl cm od kořínků vlasů. Metoda je vhodná na pevné vlasy.

Kadeřnický salón Visage de Paris

Kadeřnický salón Visage de Paris – recenze a zkušenosti

Kadeřnický salón Visage de Paris je nové, moderně zařízené studio, kde vyškolení kadeřníci pracují s nejpokročilejším kadeřnickým vybavením a s vysoce kvalitními přípravky značky L´Oréal a Alterna. K příjemnému prostředí vám přidají individuální přístup ke každému klientovi a profesionální služby zdejších kadeřníků a kadeřnic. Doporučujeme svěřit své vlasy do rukou zdejších profesionálů. Získáte nové trendy střihy a vysoce kvalitní barvy na své vlasy. Obrovská nabídka dámských i pánských účesů vám bude navrhnuta podle vašeho přání, kvality vlasů, tvaru obličeje i stylu.

Nepřehlédněte:  Bonprix [recenze]
Kadeřnický salón Visage de Paris recenze
5 (100%) 1 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo