Kankusta Duo recenze na preparát

1

kankusta-duo-recenzeJeden z dalších přípravků na hubnutí s přímo zázračným efektem? Alespoň tedy v rámci slibů? Ano, přesně to se dá prohlásit o tabletkách s názvem Kankusta duo.

Vypadá jako lentilky a má podobný účinek. Nicméně obsah některých přírodních látek, které vlastně nikdo z potenciálních uživatelů nezná, může působit lákavě – jde o něco neotřelého, například indická kopřiva, to zní určitě zajímavě.

Extrakt toho nejlepšího, co v Asii najdete? Vlastně ano

Rostliny, které hrají zásadní roli při metabolismu tuků, přesně to je základní stavební kámen tohoto preparátu. Údajné účinky jsou podpořeny fotografiemi, u nich ale při bližším zkoumání zjistíte, odkud vlastně pocházejí.

S úsměvem si pak jistě přečtete informaci, že účinky Kankusta duo se musí podpořit dietou a cvičením. Nebo také nemusí?

Tímto stylem totiž dříve nebo později něco zhubnete i bez různých preparátů slibujících zázračné výsledky, stačí mít k tomu vlastně jen dostatečnou vůli a odhodlání.

Pozor na další podvodné preparáty a přípravky na hubnutí:

Doporučení od neexistujícího lékaře je už také jakousi klasikou v oboru, zde se setkáte s jistým profesorem Meyerem. Rychle se zbavit nadváhy, skoro bez námahy – to je jistě velmi lákavé, avšak dozajista také utopické.

Kankusto Duo Forte – cena za hubnutí s tímto preparátem

Kankusta duo navíc slibuje, že ušetříte tisíce korun, a sice za to, že nebudete zkoušet neúčinné preparáty na hubnutí. A na kolik vyjde jedno balení?

Tisíc korun za třicet kapslí, tedy zhruba 33 Kč za den. Je to hodně nebo málo? Na tuto otázku si musíte odpovědět zcela sami, ale indicie k rozhodnutí jsme vám už předložili.

Někteří uživatelé si dokonce stěžují na to, že jim Kankusta duo způsobil výkyvy krevního tlaku a při jeho užívání dokonce i něco málo přibrali. Reklamace? Prakticky nemožná. Hubnutí se proto pravděpodobně dočká jen vaše peněženka.

Nepřehlédněte:  Artrotok recenze

Přidejte vaše recence a zkušenosti dolů do našeho fóra, děkujeme

Tereza

“Jenom jsem uviděla ilustrační obrázky, bylo mi jasné, že ani „Kankusta Duo“ nefunguje. Stejné fotky, podobné komentáře, pouze jinak pojmenovaný produkt. Alespoň obrázky mohli změnit :-). Spousta lidí (včetně mě) chce, aby šlo hubnutí bezpracně, ale bohužel, bez práce nejsou koláče :-(.”

61 komentářů
 1. Reply
  Honza 2018/04/26 at 1.28

  Ahoj.
  Je to opět samozřejmě podvod.
  Po využití 2 balení jsem váhu nesnížil ani o 1 dkg.
  Nevyhazujte peníze!!!

  • Reply
   silva 2018/05/12 at 16.44

   ahoj, taky jsem zakoupila kankusta duo a taky jsem se musela přesvědčit, že to nefunguje.Myslím, že všechny tablety na hubnutí jsou podvod, takže nic jiného nezbývá jenom na sobě zamakat.

   • Reply
    silva 2018/05/12 at 16.51

    jo a ještě jsem zapomněla, že teď jsem zase viděla upoutávku na nějaký další podvod na omládnutí a všimněte si prosím, že recenze ke všem těmto podvodným přípravkům jsou od stejných lidí a nečikejte mi, že si objednávají všechny inzerované přípravky ty stejné osoby.Takže i na tom se dá poznat, že jde o podvod ahoj všem podvedeným a těm, kteří ještě stihli zareagovat a nic si nevyzvedávat

 2. Reply
  Evelína 2018/03/31 at 12.53

  Dobrý den,
  včera večer jsem si Kankustu duo objednala, bohužel až ted si čtu recenze, neboť mě napadlo, že to bude podvod. Příjde mě to dobírkou. Kde se to může stornovat ?
  Jak to tady tak čtu, tak asi nic neudělám, nejlépe, že si to nevyzvednu,
  Co mi radíte lidičky ?
  Děkuji za radu.

  • Reply
   Nadá Štefániková 2018/04/08 at 0.21

   Ze zdráv.důvodu Rusim dnešní objednávku Štefániková Naďa Karviná….neodpovidate ani na meil ani na dotazy.nelze vás dohledat, přijde mi to jako podvod, proto neposilejte. Děkuji

   • Reply
    Nadá Štefániková 2018/04/08 at 0.39

    To mělo být firmě, omyl

 3. Reply
  Alena 2018/03/13 at 12.49

  Děkuji všem za recenze, ušetřili jste mi peníze. Také mi přišel email s nabídkou a nejdříve jsem si přečetla recenze, už jsem několikrát naletěla na jiné zaručené produkty, takže tak. Díky

  • Reply
   Maťa 2018/03/14 at 9.09

   Je vidět, že lidská hloupost nezná mezí a na tom podvodníci vydělávají . Jediný lék na hubnutí může ze zdravotního důvodu předepsat jen lékař , který má zase bohužel vedlejší účinky . Takže je vhodnější úprava jídelníčku a smířit se stim , že hubnutí má být pomalé , ale trvalé. Ze své zkušenosti vím, že to jde, jen musí být dostatečná vůle a trpělivost. TRPĚLIVOST přináší růže a u hubnutí se změnou jídelníčku to platí dvojnásob . Takže všem těm , co chtějí zhubnout teď a hned vzkazuji, ZA BLBOST SE PLATÍ.

 4. Reply
  Vlasta Dubská 2018/03/07 at 4.03

  Dobrý den ,právě jsem objednala Kankustu Duo ale asi za pět minut jsem to hned zrušila ,tak jsem zvědavá jestli mi to přivezou ,ale já to podle vašich recenzí nepřeberu ,,No prostě hlupačka až po objednání jsem si přečetla recenzi .děkuji za rady Vlasta

  • Reply
   Bressy 2018/03/13 at 20.35

   Přesně tak!Sice později,ale četla jste recenze!!Jsou to podvody nic nepřebírejte!!!!

 5. Reply
  Dana 2018/01/23 at 19.39

  Děkuji všem, co jste zde napsali. Vždy,
  když se objeví nějaký zázračný produkt na hubnutí, čtu nejdříve recenze. Ano opět neexistuje Jediné co dovedou zeštíhlit je obsah vašeho konta nebo peněženky.

 6. Reply
  Marie Stejskalova 2018/01/19 at 22.26

  Váženi !mě to zaujalo neb zajimave čteni.Chtela jsem to objednat dceri ktere se nedari zhubnout.Me ale ano a je mi 66.Proste jsem pred r.zmenila stravovàní a nejim zasadne rohliky chleba cukr a nic sladkeho hodne zeleniny a libove maso rano mandarinku a jogurt s ruznymi seminky k obedu hustou zelenin.polivku z vyvaru skeletu kureciho a snim klidne půl kachny ale se selim jen nebo zeleninou to same bucek bez knedliků a příloh!A hubnu stale uz jsem štíhla a pokud mam chut na brambory tak jen s cibulkou a česnekem s malinko lnený olejem.Proste ďelenou stravu a pohanku bulgur kroupy s houbama a pod.Bez mouky a cukru vam bude lip.Jinak jsem si nasla napred recenze vase než bych to objednala a opet podvod jako vše.Zasadne nic neobědnavat přez internet jsou to podvody a sidla maj ve stredni americe a nikde se niceho nedovolate ani zalobou tim padam.Holt za 27 let tady maj pré jen podvodnici a lumpové a slušni lidi otroçinu a vse dobré co tu bylo zničené.Vaše Bressy

  • Reply
   Iva 2018/04/06 at 17.25

   Dobrý den, taky jsem vyzkoušela plno diet, ted tak jak vy nejim pečivo a přílohy a jde to dolu, sladký jsem total vynechala i když jsem mela asi 2 týdny poradny abstaky, ale zjistila jsem ze červená paprika je taky hodně dobra a sladká. Tím chci říct ze zdravá výživa někomu to bude trvat dyl ale zhubne.

 7. Reply
  Yvona Tichotovà 2018/01/18 at 15.32

  Se zásilkou přišel plakát,že toto je první etapa a że si musím koupit ještě dvě etapy za 1800 kč,jinak že ta prvni vlastně není k ničemu,což je jediná pravda o tomto ” léku”……K hromadné žalobě se rozhodně připojím.Dát to do pořadu p.Klïmy je velmi dobrý nápad.Alespoň bychom ušetřili peníze ostatním,když už jsme těm podvodnīkům naletěli my!

  • Reply
   Šárka Fišerová 2018/03/04 at 10.21

   Koupila jsem si kankusta duo (3 balení dle doporučení) a dodržovala jsem dávkování. Není to na hubnutí, ale na tloustnutí. Přibrala jsem 2 kg. Takových peněz a účinek opačný. Šárka

 8. Reply
  Milena 2018/01/18 at 13.55

  Zdravím, jen by mne zajímalo, kolik lidí si před objednáním přečetlo recenze a obchodní podmínky spojené s nákupem produktu Kankusta Duo. Skoro každý jen nadává, ale málokdo udělá něco pro to, aby nepřišel o tak hříšné peníze a nezainvestoval do zlodějů. Již jednou jsem podobný problém řešila s právníkem, ČOI a Černými ovcemi a věřím, že i v tomto případě podvedených zákazníků se lze bránit a najít řešení.

 9. Reply
  Erik Marušinec 2018/01/15 at 8.40

  Bohužel jsem objednal dřív nez jsem objevil tuto stránku. Zůstalo to na poste a vůbec se mi pro to nechce. Poradíte ? Mám uhradit pouze poštovné?

  • Reply
   Milena 2018/01/18 at 14.04

   Zdravím, určitě bych Vám doporučila pročíst si obchodní podmínky, kde mají v odstoupení od smlouvy uvedeno toto:
   Odstoupení od smlouvy a reklamace

   Uživatel má právo odstoupit od smlouvy, bez uvedení důvodů, během 14 dní od data potvrzení Objednávky.
   Odstoupení musí vždy předcházet telefonický kontakt a písemné prohlášení, obsahující číslo bankovního účtu Uživatele, který provedl platbu za Kupón.
   Pokud Uživatel zašle Prodejci žádost o anulování nevyužitého Kupónu ve výše uvedeném termínu, obdrží vrácení peněz.
   atd.
   Přeji pěkný den

   • Reply
    Bressy 2018/03/04 at 20.49

    Je to lez! Tihle podvodnici na žádnou reklamaci a odstoupeni od smlovy reagovat nebudou ,neb mají sidlo buhvikde a vi dobře ,že na ně žadnà ČOI nemůže a pokud jim vrátíte balik a tedy zašlete zpet a čekáte penize ,tak vam nic neposlou !Znamá to tak měla s kámoškou a na ČOI jim řekli,že maj stovky stížností a nic s nima nesvedou,když maj tady jen najaté prodejce a sidlo ve stř.americe a pod.

  • Reply
   Věra Mudriková 2018/01/17 at 1.14

   Hrozili mi ze budou neustale posilat dokola i kdyz jsem udelala storno ještě nedokončené objednávky, nakonec jsem jim napsala ,ze vše předám spravnim organum a najednou mi přišel email , ze kdyz zbozi nevyzvednu ,tak se vrati zpět. Tak jsem ho neprevzala a zatim nic zadne nové doručování ani email a uz je to šest dni cca ,takze nechat na poště.

   • Reply
    Klára 2018/01/19 at 11.15

    Dobrý den, mám stejný problém, objednávku jsem stornovala, ale balík mě i přes to poslali a chcou úhradu. Nechala jste tedy balík na poště a nic nehradila? Prosím o radu.

    • Tereza 2018/02/26 at 18.59

     Pokud balík necháte na poště, vrátí se zpět odesílateli. Nikdo nic po vás nemůže chtit k úhradě i když to opakovaně posílají. Opakovaně ho prostě nevyzvedavejte. Pokud by vám ho přivezl pošťák až domů, máte právo ho neprevzit. Je to běžný postup. Nebo běžný teda ne, mě jako pracovníci pošty to zrovna 2x netěší, protože se pak hromadí balíky na poště, ale to je věc druhá. I když je to s dobírkou, poštovným, nic neplatíte, stejně to nejde.

  • Reply
   Madonna 2018/01/16 at 21.14

   Ani to poštovné jim neplaťte.Měli bychom podat hromadnou žalobu.

 10. Reply
  zdeněk 2018/01/11 at 8.12

  Je to naprostý nesmysl mnělo by se to zveřejnit v televizi ty co to nabízejí jsou šmejdi.

 11. Reply
  Pavel 2018/01/09 at 22.04

  Se musím smát, kolik z vás tady naletělo. Kdyby jste vy zdraví pohybu investovali peníze do fitka nebo něco podobného uděláte lépe. Takové zázračné hubnutí neexistuje.))

  • Reply
   Bressy 2018/03/13 at 20.38

   Přesně tak!Člověk musí jíst zdravě a vždy o něco míň než má výdej.Je to v hodnotě potravin a tím se vyrovná příjem méně kalorií

  • Reply
   Věra Mudriková 2018/01/10 at 0.00

   Pane Pavle já osobně se pohybu venuji dost často , projížděla jsem si stránky klikala a rikala jsem si ,že to bude neco ve stylu zelene kávy pak jsem si přečetla recenze objednávku nedokončila a stejně mi vyhrožují dokonce z mé strany došlo ke stornu ještě ten den a dnes kdyz jsem se po pěti dnech dovola na infolinku mi řekla dost nepříjemná paní , že storno doslo az po odeslani což naprosto nesouhlaso s e-mailovou komunikací. Tudíž je celé jednání této firmy protiprávní a je nutné se proti němu branit , jinak mam treba v práci kolegyni s velmi silnou poruchou štítné žlázy od dětství a vysokým krevním tlakem , tudíž s pohybem to má opravdu těžké. Takze ano posmivejte se tlustým lidem , jen si pamatujte jednu věc kdyby jste skončil na umele plicni ventilaci ,tak nějaké to kilo navíc je pro cloveka na upv dost dobrá věc. P.S. nejsem úplný Metráček , ale ani člověk conje vyzáblý ,ale treba zelena kava působí pozitivně na hladinu cholesterolu v krvi. Mudriková Věra sestra na oddělení ARO

   • Reply
    Bressy 2018/03/04 at 21.38

    Milá paní!
    Již v recenzích jiných a dokonce i někdo z pošty jasně radí ,aby jste žadný balíček nepřijmala at vam piši co chtej ,kašlete na to a zadne poštovné platit nemusite!Nechte si v uschovně em.s vypovedi vyrobku a uz jim ani nepiste zlodejům.Je holt tragédií,že ani po 27 letech v tomto statě nikdo nezakazal tyto “firmy”,které si jinde ani neškrtnou.O podvodných nebankovnich institu.ani nemluvě.Co se týče vás a vašeho problému.Pokud sobě budete tvrdit, že obezita je pozitivni zvlastě,když máte plicní ventilaci a vysoky tlak tak vám nepomůže ani zázračný čaj a nic!!I invalide na voziku nějak cvici ,plavou a nenechaj obezitou zničit tělo.Mame v rodině 3.Prostě když neni pohyb nemůžete jíst všechno!A jíst skromně a zdravě.To je cesta ke zdravi i neobezitě.Obezita je prostě ukládaný tuk na těle,protože ho je moc a není regulován přijem s výdejem či tedy oproti výdeji.Ale lidi si umi vse zdůvodnit proč jsou tlustí.A nemoc štitne žlazy se dá lécit a každý endokrinolog vám řiká od začatku :malo a vhodně jíst.Ale lidi neposlouchaj a doktoři to vidí a pak to vzdaj!!Obezita není z nemoci ,ale nemoce z obezity!!!To jsou prostě fakta a dokud to nepochopite tvrdte si pohádky a věřte jim!

   • Reply
    Pavel 2018/01/11 at 17.42

    Nemusíte hned na mne ze šťitnou žlázou, takovou diagnózu jistě chápu. Ale hodně lidí nic nedělá, přejídá se atd.

 12. Reply
  H 2018/01/05 at 11.46

  Dobry den,
  Pisi Vam to sem neverte, ze kankusta duo je ucinna latka po ktere se hubne. Keci pribrala jsem 6,5kg! Reklamace na lekyto nejde a dala jsem za ne 2850kc

  • Reply
   Bressy 2018/04/01 at 8.59

   Tak ,jako z te conkusty nikdo nemůže zhubnout,tak z ni nikdo nemůže přibrat ani 6,5 kg.Je to pitomost a nelžete si..proste jste víc jedla a hlavne nevhodné potraviny.Zdravý rozum to chce ,nic víc.
   Bressy

  • Reply
   Madonna 2018/01/07 at 22.50

   Já jsem taky přibrala asi tak 3kg,zbytek vyhazuji!!!!!Jako zasloužili by pěknou pokutu za podvod a tahání peněz z lidí!!!

   • Reply
    H 2018/01/09 at 21.11

    Nejhorsi je na tom, ze se nema kde clovek obratit resp.na koho. Nikdo nekomunikuje a vubec adresa uvedena na krabicce neni pravdiva neni uveden adresat a na krabicce ani an pribalovem letacku neni uveden lekar jmenem, ktery tyto leky testoval! Opravdu si davejte pozor co kupujete, ja jsem ponaucena :)

 13. Reply
  Miroslav Struhač 2017/12/03 at 12.59

  Podvod a jen podvod. Ti lidé by se mněli opravdu zavřít. Proč už orgány nic nedělají.

  • Reply
   Věra Mudriková 2018/01/09 at 17.18

   Dobrý den, ja jsem sr pokousela zrušit objednávku a bez reakce dnes pi velmi nepříjemném hovoru s paní z infolinky,bych chtela dat dohromady hromadné trestné oznameni na firmu kankasta duo protoze me bude stát balik 990 kc co buduuset vyhodit, takze prosim vsechny co maji zajem sve penize dostat zpět o zaslani emailu na mudrikovavera@seznam.z

   • Reply
    Jiřina Tlachová 2018/01/18 at 15.54

    Vážená paní Mudriková, ráda se připojuji ke všem napáleným zákazníkům a pokud dáváte dohromady hromadné trestné oznámení na firmu kankusta duo. okamžitě souhlasím. Volala jsem i na jejich uvedené telefonní číslo, ale “volané číslo neexistuje” 420 296 180 155.
    Věřím, že pokud se spojíme, určitě dosáhneme nápravy a nebude docházet k dalším podvodům a tahání peněz z důvěřivých lidí.
    Přeji hodně štěstí. Tlachová

    • Věra Mudriková 2018/01/18 at 23.30

     Vážená paní Tlachová jelikož, já jsem stihla zareagovat pod hrozbou řešením přes správní orgány ,tak mi bylo naosano na email, ze když nepřevezmu zasilku ,ze se bez problémů vrátí zpět, tak mohu jedině sepsat nějaké oznámení hromadné bez mého jména , jelikož jsem o žádné penize nepřišla nakonec, ale urcite pokud vude zájem a částka postižených jednanim této firmy se vyšplha nad 5000 korun. Jistě pomohu něco sepsat. A případně poté i svědčit.

 14. Reply
  zdeněk 2017/11/29 at 19.02

  Naprostý nesmysl je to k ničemu část balení jsem vyhodil prosím Vás je to podvod neobjednávat.

 15. Reply
  Madonna 2017/11/24 at 20.01

  A sakra,takže podvod?Nooooo,tak to jsem lehčí o ,,litr”,když tady čtu recenze,že se nezhubne,ani deko.A to jsem potřebovala zhubnout tak 5-6kilo.Takže lehčí bude jen peněženka.To jsme blbci panečku.

 16. Reply
  Pavel Krupa 2017/11/08 at 9.30

  Takové aktivity a propagaci těchto prostředků by měli klasifikovat na úroveň trestného činu. Nikdo se tím ale nezabývá. Nejhorší je, že tito podvodníci takhle presentují i léky, které mají léčit nemoci ohrožující život. Hnus..

 17. Reply
  Věra Langrová 2017/11/03 at 19.38

  Proč komentář čeká na schválení? Já napsala pravdu, že se jedná o podvod. Dokonce vidím, že slečně navlékli kalhoty – texasky velikosti 54, aby bylo vidětkolik má volného místa v pase. To je neuvěřitelné, čeho jsou ti podvodníci schopni. Ať se jdou živit poctivě a ne oblbovat lidi
  a těšit se z toho, že má někdo nadváhu.

 18. Reply
  Pavel 2017/11/03 at 12.04

  Je možné s těmi podvodníky nějak zatočit? To přece není možné takto okrádat slušné lidi, vždyť ti dacani očividně lžou. Je možné se s nimi nějak spojit nebo setkat osobně? Přece jim to nemůže pořád procházet. Fuj, hnus.

 19. Reply
  zdeněk 2017/11/03 at 7.36

  Je to podvod pozavírat ty zloděje .

 20. Reply
  Hanka 2017/10/04 at 21.44

  KANKUSTA DUO – již po dvou hodinách se má hubnout, denně snad i 2,5 kilo. Polykám to již měsíc a půl, vůbec žádný účinek, neshodila jsem ani půl kila a to mi vnutili ještě kapsle na detox, po kterých to hubnutí bude rychlejší, poté zasláno dvojí balení, dokonce proto se,aby se hubnutí zastavilo. Asi se budu dost vážně zajímat, kdo na tom vydělává a kam poslat stížnost, vyhozené tisíce, někdo se neustále obohacuje, proboha neobjednávejte to,lidi, je to vážně k ničemu.

 21. Reply
  Daniela 2017/09/30 at 4.13

  I já po mnoha letech nedůvěry k tabletkám na hubnutí jsem zas jednou naletěla. Objednala jsem si kůru na 1 měsíc, v průběhu užívání jsem trpěla hladem, ale nejedla jsem víc než normálně. I přesto jsem přibrala za 1 měsíc 3 kg, kterých se teď nemůžu zbavit. Jo, jo, blbost je věčná, tak proč by ji někdo nevyužil.

  • Reply
   Káča 2017/10/01 at 15.44

   Můj příběh je skoro stejný jako u Daniely. Bohužel jsem blbá a po x – letech to zkusila. Dokonce mi po 14 dnech zavolala nějaká slovenská operátorka, jak jsem spokojená, když jsem ji vše vylíčila, řekla mi, že ať vydržím a že mi zavolá za deset dní – jasně, že nezavolala!
   Prosím všechny, co mají nadváhu jako já – nevěřte slibům, jen zbytečně utratíte tisíce!

   • Reply
    Věra Langrová 2017/11/03 at 19.30

    Káčo, moc zdravím a musím potvrdit, že je to podvod. Věř jenom sama sobě. Mně také volala jedna slečna a ještě mi vnucovala další produkty, že to bude účinější. přitom v recenzích drze píší, že už po 3 dnech se člověk cítí dobře a hubne. I ty recenze jsou podvod.

 22. Reply
  JK 2017/09/27 at 7.50

  koukám, že slečna Žaneta Holubová se vdává pravidelně každý měsíc a pokaždé v jiném roce s jiným preparátem na hubnutí ………..
  Lidi sorry, ale výsměch těm, kteří něco takového nabízejí a výsměch těm, kteří si to objednali. JK

 23. Reply
  Dáša 2017/09/18 at 16.06

  Puvodně jsem si objednala tento zázrak za cenu 990 kč. Přišel mi za cenu 1880 kč. Pravidelně jsem ho uživala a jestě k tomu hodinu denně cvičila ,jedla dietně 5 krát denně a ještě jsem přibrala .!:! PROBOHA LIDI kdy se naučime spoléhat jen sami na sebe a ne na podobné rádoby doktory a výživové poradce . Jsem prostě husa,která opět naletěla na chytřejšího,který z podobných jako jsem já , rychle bohatne .Daša z Rokycan

  • Reply
   Bressy 2018/03/04 at 21.59

   Mate pravdu lidi jsou i po 27 letech stejně hloupi a nepoučitelní.Že u nas stoji vše za kulové to přece pociťuje každý a přesto se v médiích tvrdi, že životní úroven rapidně stoupá a průměrný plat je 25 tisíc a je nízká nezaměstnanost…atd.atd.!!! 50 000 liďi nemá čim topit,protože na to nemaj prachý ,1.5 milionu má exekuce a 180 000 bezdomovců.Přičtěte blázny a mentálně retardované a kolik lidi se objesi za rok kvůli dluhům a kolik se jich nechá podvést a zeptejte se sami sebe, proč vlastně se tohle tak dlouho v našem státě děje?Ale o Okamurovi,který ,jako jeden z mála řika pravdu na tvrdo a prosazuje skutečnou demokracii ,řikají v médiích,že je fašista???
   Lidé,začněte přemýšle před každým svým rozhodnutim i co koupite i co slyšite a věŕte tomu že máte všichni schopnost dobře se rozhodovat,když ten mozek začnete používat.
   A samozřejmě hromadnou žalobu podejte na stát a vládu,že takovéto podnikáni podvodníků roky podporuje!!Protože žadny soud neodsoudi nikoho,kdo ani v této zemi neplatí daně,neb má sídlo v Tramtárii!Bressy

   • Reply
    Lustvisihák 2018/04/13 at 13.00

    Věřit, že Okamura prosazuje skutečnou demokracii je ještě větší úlet, než věřit, že po pilulkách se zhubne.

 24. Reply
  Hanka Henišová 2017/09/17 at 11.01

  Kankustu Duo také užívám již pátý týden, rozhodilo mi to tlak. Potřebovala jsem schodit jenom 4-5 kila a zatím ani kilo, naopak spíše se to drží a naopak jsem i kilo přibrala.
  Je to bez účinku, vyhazuju.

  • Reply
   Jaroslava 2017/09/19 at 7.55

   Mám stejnou zkušenost. Po pěti týdnech užívání mám o kilo víc. Vyhazuji. Ani se nebudu pokoušet o reklamaci. Podle jiných uživatelů dodavatel stejně nereaguje. Už jsem vyzkoušela víc přípravků na hubnutí, vždy se stejným výsledkem.

   • Reply
    Věra Langrová 2017/11/03 at 19.18

    Kankusta Duo je vitamínový extrakt. Absolutně nepomáhá v hubnutí, dejte se na tento podvod pozor. Nejen , že nezhubnete, ale pak přiberete po měsíci , i když omezíte jídlo. Opravdu velká nehoráznost. Navíc veškeré recenze jsou podvod. Zkoušela jsem oslovit před Facebook některé osoby a ty vůbec neexistují. Je to reklamní trik. U nás v redakci to také dělali tyto triky. Varuji všechny zájemce, abyste nenaletěli.

 25. Reply
  Helena 2017/09/12 at 20.18

  Užívám Kankustu již sedmý týden dle návodu, který byl přikožen a zatím jsem neshodila ani jeden kilogram. Ano, je to podvod.

 26. Reply
  Anna 2017/09/11 at 12.21

  Já jsem sice zhubla za měsíc 7 kg,ale teď nevím zda je to Kangustou,nebo omezením stravy.Musím však přiznat,že dříve se mi to nikdy nepovedlo.Navíc tedy Kangusta duo nevypadá jako lentilka.Jsou to oválné tobolky.

 27. Reply
  zdeněk 2017/08/19 at 17.40

  Naprostý podvod nemá to žádný význam šlo mně pouze o 6 kilo a nic..

  • Reply
   Věra Langrová 2017/11/03 at 19.24

   Zdeňku a ostatní, je to podvod, také jsem nezhubla, snažila jsem se i omezovat jídlo, a to častěji po 3 hodinách v menším množství, jak
   jsem se radila s dietní sestrou, ta hned poznala, že je to podvod. Ovocný extrakt v želatinovém obalu. Cvičím, ale nic nepomáhá. Je to velký podvod. Vyzkoušej si některé lidi, co to likovali, ani je nenajdeš na Facu. jednu paní jsem oslovila a ta mi řekla, že si musela změnit jméno, že ji zneužili a nic nikde nepoužila. Za mě se už také někdo vydával. Tak pozor na to. Dám to asi do pořadu Josefa Klímy – Prima TV.

   • Reply
    Iveta 2017/11/29 at 12.45

    Lehčí o 2500kč a žádné kilo dolu . Chyták pro naivky .Nezhubla jsem ani kilo .Někdo si přilepšil finančně ….

  • Reply
   Helena 2017/09/12 at 20.17

   Užívám Kankustu již sedmý týden dle návodu, který byl přikožen a zatím jsem neshodila ani jeden kilogram. Ano, je to podvod.

   • Reply
    stanislava 2017/11/01 at 8.39

    Je to pěkný podvod,kdo chce vyhodit peníze,tak si může objednat KANKUSTU DUO a nezhubne ani deko – je to velký podvod,jak okrádat lidi!!!Nezhubla jsem ani 1 deko!!!!

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo