Kde získat půjčku zdarma?

0

Když uvažujete o tom, kde si vzít půjčku, velkou roli samozřejmě hrají náklady na ni. Vždy totiž zaplatíte to, co jste si půjčili a navíc ještě úrok. Při výběru půjčky se proto obvykle řídíte tím, kde je úrok nejnižší.

Ovšem můžete uzavřít i půjčku, u které žádný úrok neplatíte. V takovém případě vracíte jenom tolik peněz, kolik jste si půjčili.

Nepřeplatíte ani o korunu navíc. Tato možnost se nabízí u několika půjček, pokud si je berete poprvé. Jde o vstřícné gesto pro nové zákazníky.

Zaplo půjčka

Do této kategorie patří například půjčka ihned od společnosti Zaplo.cz. Jedná se o krátkodobou mikropůjčku, kde je možné získat až 15 000 Kč, a to se splatností od 7 do 30 dnů.

U první půjčky zdarma ovšem můžete dosáhnout maximálně na obnos 8000 Kč. Splatnost je také možno prodloužit o 7, 14 a 30 dní, ovšem tento krok je samozřejmě zpoplatněn. Prodloužit splatnost je možné i opakovaně. prvni-pujcka-zdarmaRegistrace je snadná a rychlá, probíhá ve třech krocích.

V prvním zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Ve druhém vyplníte registrační formulář a za třetí provedete verifikační platbu ve výši 1 Kč pro ověření, že jste vlastníkem bankovního účtu. Jakmile je půjčka schválena, peníze dorazí na váš účet do 15 minut.

CreditOn půjčka

Další půjčka v podobě mikroúvěru pochází od společnosti CreditOn. Najednou zde můžete obdržet až 8000 Kč, když si půjčujete poprvé, věrní klienti mohou dosáhnout až na 20 000 Kč. Splatnost sumy se pohybuje v rozmezí 7-30 dnů. I zde je možno v případě potřeby termín prodloužit.

Za prodloužení se platí, a sice poplatek násobený počtem dní, o které chcete splatnost prodlužovat. Poplatek za prodloužení musíte zaplatit předem, aby opravdu došlo k posunutí termínu.

Průběh uzavření půjčky je jednoduchý. Začíná volbou kolik, a dokdy si budete půjčovat, následuje vyplnění online formuláře s osobními daty a jeho odesláním. Do 15 minut dostanete zprávu, zda vám byla půjčka přidělena. Peníze pak putují k vám.

Nepřehlédněte:  Úprava tvrdé vody zkušenosti

Japonská půjčka

Mezi další z úvěrů, které můžete napoprvé využít zdarma, patří i Japonská půjčka. Můžete si půjčit až 4999 Kč na 30 dní. Pokud zaplatíte do 14 dnů, neplatíte nic navíc.

I v tomto případě je možné u půjčky prodloužit splatnost, a to opakovaně až pětkrát o 30 dnů. Je ale třeba v takovém případě uhradit 20 % z půjčené sumy a dalších 49 Kč jako poplatek za půjčení. Kroky při uzavírání půjčky jsou jednoduché.

https://www.youtube.com/watch?v=Iqw3_pQ5H7U

Prvním je volba kolik a na jak dlouho chcete půjčit. Druhým vyplnění žádosti a odeslání. Do jedné minuty získáte informaci, zda půjčku získáváte. Podpis probíhá SMS zprávou. Následně se provádí ověření identity klienta pomocí platby 1 Kč z účtu klienta. Poté odchází peníze na klientův účet.

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo