Kemp Baldovec recenze

0

Rádi jezdíte na dovolenou po tuzemských luzích a hájích? Možností je vskutku mnoho, někdo chce vidět v létě Prachovské skály či jihočeské rybníky, jiný zase miluje lyžovačku v Krkonoších nebo Orlických horách.

Velmi podstatné však je nejen to, kam vlastně vyrazíte, ale rovněž i místo, kde budete ubytováni. Nekomfortní zázemí totiž zkazí celý zážitek a dovolená se tím pádem může změnit na noční můru. Vybrat si ověřený kemp, kde se budete cítit dobře, je prostě k nezaplacení!

kemp-baldovec-recenze

Recenze na kemp Baldovec

Pojďme si tedy trochu rozebrat jeden zajímavý tip – Kemp Baldovec, nacházející se na půli cesty mezi Brnem a Prostějovem.

Nedaleko se nachází i slavná propast Macocha (zhruba deset kilometrů od kempu), navštívit lze i zříceninu hradu Holštejn, ta je odtud necelé tři kilometry daleko. Jihomoravská oblast výletům prostě přeje, ale jak je to vlastně s tímto ubytováním doopravdy?

Sportovní vyžití a spoustu turisticky atraktivních míst

V Baldovci si můžete vybrat mezi luxusními a vytápěnými či turistickými chatkami, celkově je k dispozici více než dvě stě
lůžek.

Sociální zázemí a výborná vybavenost chatek je tu samozřejmostí, pokud potřebujete být neustále online, nabízí se bezplatná Wi-Fi.

Online rezervace ubytování je poměrně snadná, na oficiálním webu postačí pár kliknutí a vyplnění krátkého formuláře.

Domácí mazlíček je za příplatek, parkování vašeho automobilu rovněž, to je ale u kempů dneška vlastně už samozřejmostí.

V případě zájmu o pobyt je nutné uhradit zálohovou fakturu.

Kam můžete vyrazit v okolí? Kromě již jmenovaných lokalit se nabízí třeba historické město Boskovice, zámek Rájec nad Svitavou či Punkevní jeskyně. Využít můžete i služeb místního Wellness centra (solná jeskyně, masáže apod.), ale také restaurace přímo v kempu.

Sportovní aktivity? Jistě, půjčovna kol, tenisové hřiště, ale i hřiště na nohejbal a volejbal, jakož i možnost zahrát si pétanque. V neposlední řadě i zajímavé podmínky pro vášnivé rybáře. Zní to tedy poměrně dobře, že? Ale pojďme se nejprve podívat, jak kemp hodnotí jeho někdejší návštěvníci. To totiž vypoví zdaleka nejvíce!

Nepřehlédněte:  Hotel Radějov – recenze

A jaké je tu celkové hodnocení klientů?

Nadmíru skvělé sociální zařízení, pozitivně hodnocená restaurace (která má však poněkud vyšší ceny, než je v tomto typu ubytování obvyklým zvykem).

Ne vždy pozitivní reference na personál a jeho jednání a například výrazně užší příjezdová cesta, abychom tedy zmínili i nějaké zápory na jinak celkem pozitivním hodnocení. O víkendu je v noci poněkud rušno, s tím se ale dá v sezoně počítat – kempy už jsou zkrátka takové.

Většina hodnotících se shoduje na tom, že kemp je místem pro ideální tuzemskou dovolenou, která nevyjde na příliš mnoho peněz a bude přesto velmi pohodová. Výhodou kempu je i to, že pokud se vám zrovna nezamlouvá žádná volná chatka, můžete přijet i s vlastním stanem.

Kladně hodnocené jsou i místní bazény, ve kterých se vydovádí dosyta nejen naši nejmenší. Některé chatky však nejsou tak docela uzpůsobeny pro pobyt menších dětí, na což je třeba brát tak trochu ohled a vybírat si bydlení na týden či dva opravdu obezřetně.

Zajímavé výlety na kole nebo sportovní aktivity však zlákají nepochybně každého, hodnocení někdejších návštěvníků je vlastně dost pozitivně laděné, no ne?

1 Comment
  1. Byli jsme ubytovaní já,moje žena a starý pejsek.od 28.4. do 1.5.2018.Výborná služba na recepci,chutná jídla,pivo prvotřídní,pejskovi nosili i vodu,poradili s vínem.Veškerý personál rychlý,ochotný. Když jsem si koupil dvě lahve vína a dvě čepovaná piva,číšník mi pomohl s věcmi na chatu-díky Ivane.Po třetím pobytu tvrdím,že jste super parta. Žákovi.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password