Kemp Baldovec recenze

0

Rádi jezdíte na dovolenou po tuzemských luzích a hájích? Možností je vskutku mnoho, někdo chce vidět v létě Prachovské skály či jihočeské rybníky, jiný zase miluje lyžovačku v Krkonoších nebo Orlických horách.

Velmi podstatné však je nejen to, kam vlastně vyrazíte, ale rovněž i místo, kde budete ubytováni. Nekomfortní zázemí totiž zkazí celý zážitek a dovolená se tím pádem může změnit na noční můru. Vybrat si ověřený kemp, kde se budete cítit dobře, je prostě k nezaplacení!

kemp-baldovec-recenze

Recenze na kemp Baldovec

Pojďme si tedy trochu rozebrat jeden zajímavý tip – Kemp Baldovec, nacházející se na půli cesty mezi Brnem a Prostějovem.

Nedaleko se nachází i slavná propast Macocha (zhruba deset kilometrů od kempu), navštívit lze i zříceninu hradu Holštejn, ta je odtud necelé tři kilometry daleko. Jihomoravská oblast výletům prostě přeje, ale jak je to vlastně s tímto ubytováním doopravdy?

Sportovní vyžití a spoustu turisticky atraktivních míst

V Baldovci si můžete vybrat mezi luxusními a vytápěnými či turistickými chatkami, celkově je k dispozici více než dvě stě
lůžek.

Sociální zázemí a výborná vybavenost chatek je tu samozřejmostí, pokud potřebujete být neustále online, nabízí se bezplatná Wi-Fi.

Online rezervace ubytování je poměrně snadná, na oficiálním webu postačí pár kliknutí a vyplnění krátkého formuláře.

Domácí mazlíček je za příplatek, parkování vašeho automobilu rovněž, to je ale u kempů dneška vlastně už samozřejmostí.

V případě zájmu o pobyt je nutné uhradit zálohovou fakturu.

Kam můžete vyrazit v okolí? Kromě již jmenovaných lokalit se nabízí třeba historické město Boskovice, zámek Rájec nad Svitavou či Punkevní jeskyně. Využít můžete i služeb místního Wellness centra (solná jeskyně, masáže apod.), ale také restaurace přímo v kempu.

Sportovní aktivity? Jistě, půjčovna kol, tenisové hřiště, ale i hřiště na nohejbal a volejbal, jakož i možnost zahrát si pétanque. V neposlední řadě i zajímavé podmínky pro vášnivé rybáře. Zní to tedy poměrně dobře, že? Ale pojďme se nejprve podívat, jak kemp hodnotí jeho někdejší návštěvníci. To totiž vypoví zdaleka nejvíce!

Nepřehlédněte:  Aquapark Kohoutovice

A jaké je tu celkové hodnocení klientů?

Nadmíru skvělé sociální zařízení, pozitivně hodnocená restaurace (která má však poněkud vyšší ceny, než je v tomto typu ubytování obvyklým zvykem).

Ne vždy pozitivní reference na personál a jeho jednání a například výrazně užší příjezdová cesta, abychom tedy zmínili i nějaké zápory na jinak celkem pozitivním hodnocení. O víkendu je v noci poněkud rušno, s tím se ale dá v sezoně počítat – kempy už jsou zkrátka takové.

Většina hodnotících se shoduje na tom, že kemp je místem pro ideální tuzemskou dovolenou, která nevyjde na příliš mnoho peněz a bude přesto velmi pohodová. Výhodou kempu je i to, že pokud se vám zrovna nezamlouvá žádná volná chatka, můžete přijet i s vlastním stanem.

Kladně hodnocené jsou i místní bazény, ve kterých se vydovádí dosyta nejen naši nejmenší. Některé chatky však nejsou tak docela uzpůsobeny pro pobyt menších dětí, na což je třeba brát tak trochu ohled a vybírat si bydlení na týden či dva opravdu obezřetně.

Zajímavé výlety na kole nebo sportovní aktivity však zlákají nepochybně každého, hodnocení někdejších návštěvníků je vlastně dost pozitivně laděné, no ne?

1 Comment
  1. Reply
    Rostislav Žák 2018/05/01 at 17.59

    Byli jsme ubytovaní já,moje žena a starý pejsek.od 28.4. do 1.5.2018.Výborná služba na recepci,chutná jídla,pivo prvotřídní,pejskovi nosili i vodu,poradili s vínem.Veškerý personál rychlý,ochotný. Když jsem si koupil dvě lahve vína a dvě čepovaná piva,číšník mi pomohl s věcmi na chatu-díky Ivane.Po třetím pobytu tvrdím,že jste super parta. Žákovi.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo