Knee Active Plus recenze

0

knee-active-plus-recenzeZdravé klouby. Věčné téma pro všechny ty, kteří už překročili padesátku. Pokud jde o bolest v kolenou nebo případnou rehabilitaci po zranění či rozsáhlém operačním zákroku, je možným řešením stabilizátor  Knee Active Plus.

Ortopedický přípravek, díky němuž by měla vymizet nejen bolest, ale i problémy s klasickou chůzí.

Postavit se znovu na nohy? Vlastně, proč ne? Ale funguje to opravdu na jedničku, jak tvrdí reklamní spoty?

Magnetický stabilizátor a pásek Knee Active Plus

Tentokrát nebudete mít tu čest se zázračnými preparáty z lůna přírody, které dokáží koleno vyspravit během několika dnů do formy, které by nemuseli závidět ani profesionální atleti.

Knee Active Plus je vlastně bandáž, která dokáže zafixovat koleno na jedničku – a jejíž magnety mají zlepšit krevní oběh a odstranit z kloubů otoky. Účinek?

Prakticky okamžitě, snadno se čistí a pere a je vyroben z poměrně příjemného materiálu.

Nevýhoda je tu zřejmá – poněkud vysoká pořizovací cena. Vyjde totiž i při slevě na tisíc korun, což je za klasickou bandáž kolene poměrně dost.

Běžná bandáž vyjde i na jednu až dvě stokoruny, tady mají svůj efekt jistě i magnety – a také se samozřejmě musí zaplatit reklamní kampaň a zisk.

Další diskuze a reference na Knee Active plus – http://www.radirna.cz/zdravi/knee-active-plus-recenze-diskuze-zkusenosti.html

Je otázkou, zda někde neseženete podobný produkt za nižší cenu, tudíž je třeba se rozhlížet kol a kolem. Myšlenka je rozhodně v pořádku, ortéza dokáže koleno zafixovat a částečně určitě i díky tomu zbaví bolesti. Je přitom možný i ostřejší pohyb, pokud vám nic podobného nezakázal ošetřující lékař.

Reference na Knee Active plus

Kolena jsou prostě ošemetná věc. A umí někdy pořádně bolet, úraz nebo operace jsou vážným zásahem do organismu. Magnetický pásek a stabilizátor Knee Active tedy rozhodně není nic, co nelze výslovně nedoporučit.

Nepřehlédněte:  Kankusta Duo recenze na preparát

Naopak, pokud podobný produkt seženete za rozumnou cenu, byl by hřích jej nevyzkoušet. Umělý kloub a následná operace rovná se přeci dalších mnoho tisíc korun navíc a dlouhodobá rehabilitace.

Další přípravky na klouby a recenze na ně:

Nápoj Geladrink forte

Recenze na Flextor

ArthroNEO sprej recenze

Přidávejte vaše dotazy, zkušenosti a recenze na stabilizátor Knee Active plus, děkujeme

2 komentáře
 1. Reply
  i. zahradkova 2017/08/19 at 23.01

  Ne, tohle je prostě pitomost. Žádná bandáž není dokonalá a neplatí to ani o téhle. Když vás prostě koleno bolí, tak bolet bude i dál. Je to spíš škoda peněz, radši si zajděte do lékárny pro nějaký doplněk stravy, co dodá potřebný minerály.

  • Reply
   Dagmar 2018/01/06 at 15.05

   Čekala jsem, že zde bude názor opřený o POUŽITÍ magnetického stabilizátoru Knee Active Plus, nikoliv někoho, kdo si JEN MYSlÍ, že to nefunguje. Doplňky strany si kupuje skoro každý, kdo začne mít problémy s klouby. Je to totiž to první, co pacientovi doporučí ortoped.
   Takže když diskutovat, tak konkrétně: Měl jsem, pomohlo – nepomohlo. Jinak si svůj názor můžete nechat pro sebe.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo