Knee Active Plus recenze

1
Aktualizováno

knee-active-plus-recenze Zdravé klouby. Věčné téma pro všechny ty, kteří už překročili padesátku. Pokud jde o bolest v kolenou nebo případnou rehabilitaci po zranění či rozsáhlém operačním zákroku, je možným řešením stabilizátor  Knee Active Plus.

Ortopedický přípravek, díky němuž by měla vymizet nejen bolest, ale i problémy s klasickou chůzí.

Postavit se znovu na nohy? Vlastně, proč ne? Ale funguje to opravdu na jedničku, jak tvrdí reklamní spoty?

Magnetický stabilizátor a pásek Knee Active Plus

Tentokrát nebudete mít tu čest se zázračnými preparáty z lůna přírody, které dokáží koleno vyspravit během několika dnů do formy, které by nemuseli závidět ani profesionální atleti.

Knee Active Plus je vlastně bandáž, která dokáže zafixovat koleno na jedničku – a jejíž magnety mají zlepšit krevní oběh a odstranit z kloubů otoky. Účinek?

Prakticky okamžitě, snadno se čistí a pere a je vyroben z poměrně příjemného materiálu.

Nevýhoda je tu zřejmá – poněkud vysoká pořizovací cena. Vyjde totiž i při slevě na tisíc korun, což je za klasickou bandáž kolene poměrně dost.

Běžná bandáž vyjde i na jednu až dvě stokoruny, tady mají svůj efekt jistě i magnety – a také se samozřejmě musí zaplatit reklamní kampaň a zisk.

Další diskuze a reference na Knee Active plus – http://www.radirna.cz/zdravi/knee-active-plus-recenze-diskuze-zkusenosti.html

Je otázkou, zda někde neseženete podobný produkt za nižší cenu, tudíž je třeba se rozhlížet kol a kolem. Myšlenka je rozhodně v pořádku, ortéza dokáže koleno zafixovat a částečně určitě i díky tomu zbaví bolesti. Je přitom možný i ostřejší pohyb, pokud vám nic podobného nezakázal ošetřující lékař.

Nepřehlédněte:  Sůl Praganda zkušenosti

Reference na Knee Active plus

Kolena jsou prostě ošemetná věc. A umí někdy pořádně bolet, úraz nebo operace jsou vážným zásahem do organismu. Magnetický pásek a stabilizátor Knee Active tedy rozhodně není nic, co nelze výslovně nedoporučit.

Naopak, pokud podobný produkt seženete za rozumnou cenu, byl by hřích jej nevyzkoušet. Umělý kloub a následná operace rovná se přeci dalších mnoho tisíc korun navíc a dlouhodobá rehabilitace.

Další přípravky na klouby a recenze na ně:

Nápoj Geladrink forte

Recenze na Flextor

ArthroNEO sprej recenze

Přidávejte vaše dotazy, zkušenosti a recenze na stabilizátor Knee Active plus, děkujeme

VAŠE HODNOCENÍ

2 Comments
  1. Ne, tohle je prostě pitomost. Žádná bandáž není dokonalá a neplatí to ani o téhle. Když vás prostě koleno bolí, tak bolet bude i dál. Je to spíš škoda peněz, radši si zajděte do lékárny pro nějaký doplněk stravy, co dodá potřebný minerály.

    • Čekala jsem, že zde bude názor opřený o POUŽITÍ magnetického stabilizátoru Knee Active Plus, nikoliv někoho, kdo si JEN MYSlÍ, že to nefunguje. Doplňky strany si kupuje skoro každý, kdo začne mít problémy s klouby. Je to totiž to první, co pacientovi doporučí ortoped.
      Takže když diskutovat, tak konkrétně: Měl jsem, pomohlo – nepomohlo. Jinak si svůj názor můžete nechat pro sebe.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo