Kongresový a konferenční hotel Jehla na Vysočině

0

Hledáte prostory pro pořádání konference, semináře, školení či teambuildingových akcí? Právě v takovém případě určitě vybíráte mezi kongresovými hotely, ve kterých najdete vše, co je k akcím tohoto typu potřeba.

Kongresové hotely v České republice nabízí zároveň jak ubytování, kongresové a konferenční místnosti tak většinou také vlastní restauraci, takže máte všechny služby „pod jednou střechou“.

Mezi takové hotely s kongresovým sálem a dalšími prostory, které jsou vhodné pro školení, patří mimo jiné kongresový hotel Jehla na Vysočině, který najdete ve Žďáru nad Sázavou nedaleko centra.

Prostory hotelu

kongresovy-hotel-vysocinaHotel je vhodný jak pro ubytování pro turisty, pro pracovníky, kteří se chystají na delší pobyt, tak i pro firemní akce.

Na hotelu najdete 86 pokojů, jednolůžkové, dvoulůžkové i apartmány, celkem je k dispozici 199 lůžek.

Konferenční prostory

Kromě ubytovacích prostor na hotelu najdete kongresové centrum až pro 199 osob.

Kongresový sál je plně vybavený moderní audiovizuální a video technikou.

Je zde možnost celodenního občerstvení, stravování nejen v restauraci ale i přímo na sále či v jednotlivých salóncích a školících místnostech.

Nepřehlédněte:  Hotel Jehla recenze

Školicí prostory

Pro menší školení a teambuildingové akce jsou k dispozici 3 velké učebny s kapacitou 25 míst a 2 malé učebny s kapacitou 15 míst. Pro učebny je k dispozici prezentační technika (tabule, flipcharty, promítací plátno,…).

Salonky
Na patře kongresového sálu najdete také 3 salonky pro menší srazy či školení. Největší salonek má kapacitu 35 osob, střední 25 osob a nejmenší salonek má kapacitu 17 osob. I zde je možné využít prezentační techniku.

hotel-jehla-restauraceRestaurace na Hotelu Jehla

Jak už jsme zmiňovali, součástí hotelu je také restaurace v přízemí, která je otevřená každý den do 22:00.

Tato nekuřácká restaurace poskytuje až 92 míst uvnitř a dalších zhruba 20 míst na zahrádce před hotelem.

Prohlédnout denní menu restaurace >>

Co říkají klienti kongresového hotelu Jehla na Vysočině?

„Naše společnost STAPRO s. r. o. pořádá každoročně seminář NIS VIP, kterého se účastní významné osobnosti z řad managementu zdravotnických zařízení a krajů. Pro letošní rok jsme si vybrali hotel Jehla, který splnil veškerá naše očekávání. Byli jsme maximálně spokojeni s ubytováním, kongresovým sálem i technickými podmínkami, ale hlavně bychom rádi poděkovali za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu personálu, který nám během celého semináře velice pomohl.“ – Ing. Michaela Sádovská, asistentka obchodního ředitele STAPRO s. r. o.

„V prostorách hotelu JEHLA pořádáme pravidelně již 10 roků celorepublikové semináře a školení mostních odborníků. Důvody jsou jasné: hotel se nachází ve středu ČR v krásném prostředí, nabízené služby jsou profesionální, ubytování i stravování velmi dobré, personál ochotný a laskavý. Vracíme se rádi a s jistotou perfektního zabezpečení naší akce.“ – Doc. Ing. Jan Tomek, CSc., jednatel společnosti DIVYP Brno, s.r.o.

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password