Kongresový a konferenční hotel Jehla na Vysočině

0

Hledáte prostory pro pořádání konference, semináře, školení či teambuildingových akcí? Právě v takovém případě určitě vybíráte mezi kongresovými hotely, ve kterých najdete vše, co je k akcím tohoto typu potřeba.

Kongresové hotely v České republice nabízí zároveň jak ubytování, kongresové a konferenční místnosti tak většinou také vlastní restauraci, takže máte všechny služby “pod jednou střechou”.

Mezi takové hotely s kongresovým sálem a dalšími prostory, které jsou vhodné pro školení, patří mimo jiné kongresový hotel Jehla na Vysočině, který najdete ve Žďáru nad Sázavou nedaleko centra.

Prostory hotelu

kongresovy-hotel-vysocinaHotel je vhodný jak pro ubytování pro turisty, pro pracovníky, kteří se chystají na delší pobyt, tak i pro firemní akce.

Na hotelu najdete 86 pokojů, jednolůžkové, dvoulůžkové i apartmány, celkem je k dispozici 199 lůžek.

Konferenční prostory

Kromě ubytovacích prostor na hotelu najdete kongresové centrum až pro 199 osob.

Kongresový sál je plně vybavený moderní audiovizuální a video technikou.

Je zde možnost celodenního občerstvení, stravování nejen v restauraci ale i přímo na sále či v jednotlivých salóncích a školících místnostech.

Nepřehlédněte:  Hotel Jehla recenze

Školicí prostory

Pro menší školení a teambuildingové akce jsou k dispozici 3 velké učebny s kapacitou 25 míst a 2 malé učebny s kapacitou 15 míst. Pro učebny je k dispozici prezentační technika (tabule, flipcharty, promítací plátno,…).

Salonky
Na patře kongresového sálu najdete také 3 salonky pro menší srazy či školení. Největší salonek má kapacitu 35 osob, střední 25 osob a nejmenší salonek má kapacitu 17 osob. I zde je možné využít prezentační techniku.

hotel-jehla-restauraceRestaurace na Hotelu Jehla

Jak už jsme zmiňovali, součástí hotelu je také restaurace v přízemí, která je otevřená každý den do 22:00.

Tato nekuřácká restaurace poskytuje až 92 míst uvnitř a dalších zhruba 20 míst na zahrádce před hotelem.

Prohlédnout denní menu restaurace >>

Co říkají klienti kongresového hotelu Jehla na Vysočině?

„Naše společnost STAPRO s. r. o. pořádá každoročně seminář NIS VIP, kterého se účastní významné osobnosti z řad managementu zdravotnických zařízení a krajů. Pro letošní rok jsme si vybrali hotel Jehla, který splnil veškerá naše očekávání. Byli jsme maximálně spokojeni s ubytováním, kongresovým sálem i technickými podmínkami, ale hlavně bychom rádi poděkovali za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu personálu, který nám během celého semináře velice pomohl.“ – Ing. Michaela Sádovská, asistentka obchodního ředitele STAPRO s. r. o.

„V prostorách hotelu JEHLA pořádáme pravidelně již 10 roků celorepublikové semináře a školení mostních odborníků. Důvody jsou jasné: hotel se nachází ve středu ČR v krásném prostředí, nabízené služby jsou profesionální, ubytování i stravování velmi dobré, personál ochotný a laskavý. Vracíme se rádi a s jistotou perfektního zabezpečení naší akce.“ – Doc. Ing. Jan Tomek, CSc., jednatel společnosti DIVYP Brno, s.r.o.

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo