Kontaktní gril Tefal Optigrill+ XL GC722D34 – recenze

3
Aktualizováno

Elektrický gril Tefal Optigrill+ XL GC722D34 disponuje velkou grilovací plochou. Je také velmi inteligentní, protože sám rozezná, co právě v konkrétním čase grilujete. Tomu pak přizpůsobí svůj program. Pomocí stisknutí jediného tlačítka se z vás stane grilovací profesionál. Můžete mít váš steak krvavě, středně i dobře propečený a vždy budete mít zajištěn perfektní výsledek. K dispozici je i manuální režim a 4 nastavitelné teploty, pokud si raději vše řídíte sami.

Tefal Optigrill+ XL GC722D34

Fantastický OptiGrill+ XL se sám postará o přípravu mnoha vynikajících pokrmů. Tento gril nabízí o 33 % větší grilovací plochu a uděláte více pokrmů najednou, když chcete pohostit rodinu či přátele. Disponuje technologií automatického senzoru grilování, který automaticky nastavuje čas a teplotu během grilování podle tloušťky masa a počtu porcí uložených na grilu. Funkce automatického měření tloušťky automaticky nastaví tu správnou teplotu jakékoli potraviny grilované v rámci programů.

gril

Využívá 9 programů + 1 navíc:

  • burger
  • červená masa
  • vepřové
  • slanina
  • drůbež
  • klobása
  • ryby
  • plody moře
  • sendvič
  • režim rozmrazování pro mražené potraviny

Indikátor průběhu grilování

Světelný indikátor umožňuje sledovat přípravu. Fialová barva je určena pro předehřev, modrá a následující zelená barva slouží pro začátek grilování, žlutá pro krvavé maso typu rare, oranžová pro středně propečené medium a červená pro dobře propečené well-done. Sledujete postup přípravy a získáte vždy perfektní výsledky při grilování masa. Indikátor ukazuje stav propečení a navíc každou tuto fázi hlásí zvukovým signálem. Oznámí dokončení grilování, jakmile můžete podávat.

gril

Tefal Optigrill+ XL GC722D34 – recenze, zkušenosti a doporučení

Jistě vás potěší, že lze tento gril mýt i v myčce. Tác na šťávu do ní můžete v klidu vložit. Desky z litého hliníku disponují nepřilnavým povrchem. Velká grilovací plocha má 800 cm², což vám vystačí pro přípravu 6 až 8 porcí. Rozměry jsou 40 x 20 cm. Navíc je tento produkt označen jako opravitelný výrobek po dobu 10 let. Je tedy určen pro snadnou opravu a výrobce zaručuje rychlé a levné dodání náhradních dílů. K dispozici je 6 500 servisních středisek po celém světě. Grilování je snadné a proto tento produkt doporučujeme.

Nepřehlédněte:  Pedi spin [recenze]

A jak jste s Tefal Optigrillem spokojeni Vy?

Máte vlastní zkušenost s modelem Tefal Optigrill+ XL GC722D34 ?

Podělte se o to s ostatními.

Kontaktní gril Tefal Optigrill+ XL GC722D34 – recenze
4.3 (86.67%) 3 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo