Krátkodobé půjčky: Vybírejte je podle důležitých parametrů

1

Rádi byste si prodloužili léto nějakou zajímavou dovolenou a chybí vám finanční prostředky? Potřebujete nutně opravit některý z domácích spotřebičů a jste v nevýhodné finanční situaci?

Ať už tak nebo tak, musíte sáhnout do svých rezerv, případně si půjčit. Jestliže vás situace nutí najít ten správný úvěr, měli byste postupovat velmi obezřetně. Na trhu se totiž nachází spousta poskytovatelů, kteří jen slibují a ve skutečnosti nenabízejí své služby zrovna výhodně.

Jaká jsou tedy hlavní kritéria pro výběr výhodné půjčky?

Podmínky pro získání půjčky

Ty byste si měli prostudovat jako první. Banky jsou poměrně striktní. Nejčastějším požadavkem těchto finančních ústavů je prověření výše aktuálního příjmu žadatele. Ten musí být také zcela bezdlužný.

Tuto skutečnost si banka jednoduše ověří v některém z registrů dlužníků. Pokud v něm figuruje vaše jméno, pak na poskytnutí jakýchkoli úvěrových služeb můžete velmi rychle zapomenout. Jestliže hledáte produkty, jako je půjčka bez doložení příjmu, musíte buď na internet, anebo přímo do pobočky některé nebankovní společnosti.

Pozor na vysoké poplatky

Hned na začátku se starejte o to, kolik peněz budete muset poskytovateli vrátit zpět. U banky vám zpravidla vše na pobočce podrobně vysvětlí.

Zejména půjčka nebankovní je ale z hlediska výše vrácené sumy někdy poměrně tajemná. Takovýmto poskytovatelům se obloukem vyhněte.

Zjistit přeplatek lze u solidních nebankovních společností jak prostřednictvím úrokové sazby, případně RPSN, tak i dle poplatků u dané finanční instituce.

V prvním případě je třeba počítat, ve druhém je částka jasně daná. Není od věci využít i kalkulaček, jež už většina poskytovatelů srovnani-recenze-pujcky nabízí přímo na svých webech.

Nepřehlédněte:  Crediton půjčka [recenze]

Porovnávejte finanční produkty a čtěte recenze

Na internetu dnes existuje spousta různých recenzí a srovnání půjček. Většinou jsou tyto nástroje bezplatné, a tak se je určitě vyplatí využívat.

Výborná je i poradna zodpovědného půjčování u společnosti Cool Credit. Právě ona ostatně patří také mezi prověřené a úspěšné poskytovatele nebankovních půjček.

VAŠE HODNOCENÍ

2 Comments
  1. Opravu domácího spotřebiče chápu, ale půjčovat na dovolenou …. všeho s rozmyslem, musel jsem si taky půjčku vzít, nechal jsem se napálit v podnikání, ale být obezřetný, však se mrkněte kolik jsme si my, jako Češi u bank napůjčovali, tohle je článek, který mluví za vše https://www.hyperfinance.cz/magazin/jen-bankam-dluzime-skoro-25-bilionu-korun-nejvice-si-pujcujeme-na-bydleni/

  2. Dobrý den! Pokud potřebujete finanční pomoc při organizaci prazniku nebo jiné akce, kontaktujte prosím http://rychlapujcka-is.com/

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo