Kredia půjčka [recenze]

0
Aktualizováno

Na internetu můžeme v poslední době najít mnoho menších nebankovních společností, které vznikly teprve nedávno a zaměřují se na poskytování krátkodobých úvěrů – tzv. SMS půjček.

Nedávno jsme vám přinesli recenze dvou podobných úvěrových společností a to firmy Ferratum a Perfect Money. Jak se od těchto společností firma Kredia liší a jaké úvěrové služby má ve své nabídce?

Nebankovní společnost Kredia nabízí pouze jeden typ půjčky a to malou SMS půjčku. Jejich malá SMS půjčka je nabízena v hodnotě od 1000 – 10 000 Kč. Z tohoto hlediska je stejná jako Ferratum půjčka, ovšem oproti Perfect Kredia půjčka recenzeMoney nabízí Kredia vyšší cílovou částku.

Na tuto částku však nemůžete dosáhnout napoprvé, ale až poté, co si u této společnosti několikrát opakovaně půjčíte a vždy splatíte svoje dluhy včas a bez problémů.

Poprvé si u této firmy můžete půjčit jen 1000 Kč. Až tuto půjčku splatíte, máte nárok na půjčku v hodnotě 2 000 Kč. Tímto principem (další půjčka vždy o 1000 Kč vyšší) se dostanete až na 10 000 Kč.

Výše úrokových sazeb se u společnosti Kredia liší podle toho, na jak dlouho si peníze půjčíte. V případě delší doby splatnosti zaplatíte více. Z hlediska RPSN jsou nejvýhodnější půjčky od 2000 – 4000 Kč.

Příklad půjčky a poplatku:

Za půjčku v hodnotě 5 000 Kč se splatností na 30 dní zaplatíte poplatek 1 650 Kč, celkem tedy této nebankovní společnosti vrátíte 6 650 Kč.

Recenze a zkušenosti klientů s půjčkou Kredia:

Pavel

Kdo si potrebuje půjčit, tak at si půjčí a vrati. Tím to konci. Kolikrát vám i 2000 před výplatou pomůžou. Myslím, ze služba malé půjčky je dobra. A co se tyče poplatku, tak nevím kdo z lidi by někomu půjčil peníze zadarmo. Schvaluju

Anonymní

Všem co mate problém tak si dejte POZOR na Kredii -je velmi důležité dobře si vše pročíst – než cokoliv uděláte a odešlete !! Nepřebírejte zasilky s platbou předem !!!

1 komentář
 1. Dobrý den,
  před touto firmou Kredia s.r.o. důrazně VARUJI!
  Po roce a půl co jsem od této firmy obdržel potvrzení,
  že mé pohledávky jsou zcela uhrazeny si vzpomenou, že údajně
  nemám cosi zaplaceno a neustále mi posílají emaily, kde částku neustále navyšují a vyhrožují soudem a dokonce i exekucí. Jejich neomalenost nezná mezí.
  PROTO POZOR NE TUTO FIRMU!!!

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo