Kredia půjčka recenze

0

Na internetu můžeme v poslední době najít mnoho menších nebankovních společností, které vznikly teprve nedávno a zaměřují se na poskytování krátkodobých úvěrů – tzv. SMS půjček.

Nedávno jsme vám přinesli recenze dvou podobných úvěrových společností a to firmy Ferratum a Perfect Money. Jak se od těchto společností firma Kredia liší a jaké úvěrové služby má ve své nabídce?

Nebankovní společnost Kredia nabízí pouze jeden typ půjčky a to malou SMS půjčku. Jejich malá SMS půjčka je nabízena v hodnotě od 1000 – 10 000 Kč. Z tohoto hlediska je stejná jako Ferratum půjčka, ovšem oproti Perfect Kredia půjčka recenzeMoney nabízí Kredia vyšší cílovou částku.

Na tuto částku však nemůžete dosáhnout napoprvé, ale až poté, co si u této společnosti několikrát opakovaně půjčíte a vždy splatíte svoje dluhy včas a bez problémů.

Poprvé si u této firmy můžete půjčit jen 1000 Kč. Až tuto půjčku splatíte, máte nárok na půjčku v hodnotě 2 000 Kč. Tímto principem (další půjčka vždy o 1000 Kč vyšší) se dostanete až na 10 000 Kč.

Výše úrokových sazeb se u společnosti Kredia liší podle toho, na jak dlouho si peníze půjčíte. V případě delší doby splatnosti zaplatíte více. Z hlediska RPSN jsou nejvýhodnější půjčky od 2000 – 4000 Kč.

Příklad půjčky a poplatku:

Za půjčku v hodnotě 5 000 Kč se splatností na 30 dní zaplatíte poplatek 1 650 Kč, celkem tedy této nebankovní společnosti vrátíte 6 650 Kč.

Recenze a zkušenosti klientů s půjčkou Kredia:

Pavel

Kdo si potrebuje půjčit, tak at si půjčí a vrati. Tím to konci. Kolikrát vám i 2000 před výplatou pomůžou. Myslím, ze služba malé půjčky je dobra. A co se tyče poplatku, tak nevím kdo z lidi by někomu půjčil peníze zadarmo. Schvaluju

Anonymní

Všem co mate problém tak si dejte POZOR na Kredii -je velmi důležité dobře si vše pročíst – než cokoliv uděláte a odešlete !! Nepřebírejte zasilky s platbou předem !!!

1 Comment
 1. Reply
  KAZDE 2013/10/17 at 10.39

  Dobrý den,
  před touto firmou Kredia s.r.o. důrazně VARUJI!
  Po roce a půl co jsem od této firmy obdržel potvrzení,
  že mé pohledávky jsou zcela uhrazeny si vzpomenou, že údajně
  nemám cosi zaplaceno a neustále mi posílají emaily, kde částku neustále navyšují a vyhrožují soudem a dokonce i exekucí. Jejich neomalenost nezná mezí.
  PROTO POZOR NE TUTO FIRMU!!!

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo