Kredito24.cz půjčka recenze

0
Aktualizováno

Díky tomu, že existuje trh nebankovních sms půjček si dnes lidé mohou půjčovat peníze rychle, levně a na kratší dobu. Jednou z firem, která nabízí krátkodobé půjčky do výplaty je Kredito24.cz, na kterou jsme zaměřili naši recenzi.

Poskytovatelem úvěrů je německá společnost s českou pobočkou, která nabízí půjčky do 12 500 Kč. Je zde určité omezení pro ty, kteří si u Kredito24 půjčují poprvé – ti mohou získat půjčku jen do výše 4500 Kč.

Sjednání půjčky probíhá po internetu, stačí navštívit stránku Kredito24.cz a vyplnit jejich krátkou žádost. Splatnost si vybíráte ihned při žádání o půjčku – můžete si vybrat libovolný počet dnů s maximální splatností 30 dnů.

Pozitiva půjčky

Kredito24.cz stejně jako konkurence nabízí možnost prodloužení půjčky za poplatek. Celkově jsou jejich služby zajímavější – peníze můžete získat rychleji než u konkurečních nebankovních společností, půjčují více, ale navýšení je o něco vyšší.

Další informací, která by vás mohla zajímat je to, že Kredito24 po nových klientech vyžaduje uhrazení potvrzovacího poplatku 1 Kč předem pro ověření vašeho bankovního účtu.

Výhodou této půjčky je to, že nabízí úvěry i lidem s horší bonitou – nevyžadují doklad o příjmu a nenahlíží do registrů dlužníků.

VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  Zaplo půjčka [recenze]
3 Comments
  1. Na Kredito24 jsem viděl reklamu v televizi, tak jsem si řekl že je vyzkouším. Jsem klasicky zaměstnaný, takže příjem jsem měl a v exekuci nejsem. Požádal jsem si tam poprvé ale zamítli mi to – teda spíš neschváli. Tak jsem to zkusil další den v práci a už to prošlo. Peníze přišli dost rychle a protože jsem dluh splatil včas, neměl jsem s nima žádný problémy.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo