Kurzové sázení – jak sázet na sporty

0

I když to možná netušíte, v Česku je sázení (ať už kurzové na sporty, nebo třeba sázení na Sportku) velmi oblíbené a snad každý z nás zná někoho ve svém okolí, kdo si občas peníze vsadí.

Někdo to dělá čistě pro zábavu, ovšem jsou i tací, kteří se snaží sázením vydělat. Nejčastější metodou v případě, že se snažíte porovnani-sazkovy-kancelarivydělat sázením peníze, je sázení na sporty a to většinou po internetu.

Právě zde máte totiž největší šanci ovlivnit výsledek a díky široké nabídce možností kam vsadit, záleží pak už jen na tom, jak dobrý máte odhad.

Pokud to se vsázením na sportovní zápasy nebo třeba sázením na události (např. kdo bude prezidentem) myslíte vážně, potom se určitě neobejdete bez poraden či nástrojů, které hráčům pomáhají. Jedním z takových pomocníků je i web KurzoveSazeni.com, na který se dnes podíváme.

Kde vsázet a vyhrávat?

Začínáte sázet a hledáte tu nejlepší sázkovku, ať už s vysokými bonusy anebo dobrými kurzy? Potom jistě ocení přehled sázkových kanceláří z Česka, ale i ze zahraničí.

Díky porovnání sázkovek a jejich bonusů hned zjistíte, kde vám dají při vstupu největší částku, se kterou můžete začít.

Kromě toho zde najdete i hodnocení sázkových kanceláří, podle něhož se můžete zorientovat.

Analýzy zápasů aktuálně

Analýza před zápasem je pro všechny hráče důležitý zdroj informací. Díky předchystaným analýzám nemusíte dohledávat data a statistiky ručně, ale máte je hned po ruce v jednom přehledném článku.

Nepřehlédněte:  Sázkové kanceláře – recenze

Dozvíte se tak například jaké změny v týmu probíhají, jaká byla historie soupeřů anebo to, jak úspěšní jsou jednotlivý hráči daných týmů. K tomu, abyste nakonec vyhrávali a na sázení nějaké peníze vydělali budete potřebovat ještě trochu štěstí, ovšem díky analýzám svoje šance značně zvýšíte.

Vsázejte jen na vybrané sporty

tipy-na-sportovni-zapasyStát se expertem na určitou ligu či sport je dost náročné a jen málokdo tedy vsází na všechny sporty.

Většinou se hráči specializují a mají přehled jen v určitých sportech, nejčastěji to je hokej, fotbal a tenis.

Nemusíte ovšem zůstat jen u těchto sportů. Trochu jiným stylem se hraje například volejbal, plážový volejbal, stolní tenis či badminton a právě proto se raději někteří hráči zaměřují na tyto sporty.

I vy byste si proto měli vybrat jen jednu oblast a na tu se specializovat. Stačí vám potom několik povedených ticketů a rychle se tak můžete dostat do plusových čísel.

Základní informace o jednotlivých sportech a o tom, jak na ně sázet najdete v další kategorii webu KurzoveSazeni.com. Kromě toho si můžete přečíst také o tom, jaká je psychologie hráčů, kteří sází na sporty a na co byste se měli dávat pozor.

I když se to nezdá, kurzové sázení je totiž dost o tom, jak dokážete kontrolovat svoji mysl a jak objektivní dokážete být.

Emoce rozhodně nejsou tím, čím byste se měli při sázení řídit, ovšem málokdo to dokáže v zápalu hry odlišit. Dobří hráči proto studují i témata, jako je psychologie či udržení banku, aby byla jejich „práce“ stabilní a nehrozilo, že ve špatné chvilce všechny své peníze prohrají.

Chcete víc?

Máte zájem o informace, které nejsou dostupné všem? Takové informace vám mohou dát klíčovou výhodu a vy tak můžete vsázet tickety, které mají mnohem lepší kurzy.

Abyste se ovšem k takovým informacím dostali, je potřeba se dostat do VIP zóny, která je na webu KurzoveSazeni.com zdarma. Právě díky VIP členství je možné oddělit profesionální hráče, kteří mají zájem o unikátní data od těch, kteří se spoléhají na analýzy zdarma.

Navíc můžete vyhrávat i přímo na webu KurzoveSazeni.com. Díky jejich soutěžím totiž můžete vyhrát až 38 000 Kč – částka, kterou je možné vyhrát každý měsíc!

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password