Lacoste móda [recenze] – boty, trička, zkušenost a diskuze

0
Aktualizováno

Vizí značky je jedna značka, jeden tým, jeden hlas, pro stále zdokonalovaný a kontrolovaný růst založený na provozní dokonalosti, spokojenosti zákazníků a rozvoji talentů. V roce 2017 dosáhla značka obratu 2 miliard eur a stále se drží na špici. Ve společnosti pracuje 10 000 žen a mužů celkem na čtyřech kontinentech. Být odvážný znamená mít důvěru v budoucnost a rozvoj značky Lacosta i její komunitu. Další rolí značka je pochopení, které je přínosem pro komunitu, stejně jako pozornost zaměřená na ostatní, jenž se stává základem společných zájmů a hodnot.

lacoste recenze

💡 Dbejte na bezpečnost nákupu: Oblečení doporučujeme kupovat v oficiálních e-shopech (často výhradních) distributorů nebo výrobců. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální produkt se zárukou. ✅  Oficiální eshop Lacoste

Co je Lacoste

Módní značka Lacoste také zdůrazňuje svoji misi.  Jejím posláním je udělat ze značky Lacoste jedinečnou luxusní značku vhodnou pro každou příležitost ztělesňující eleganci, jako je třeba francouzský styl.  To vyžaduje vysokou úroveň kvality a profesionality v oblastech, jako je tvorba, styl, výroba a maloobchod. Díky produktům a zaměstnancům ve společnosti Lacoste mohou klienti žít jedinečným zážitkem bez ohledu na distribuční, fyzickou nebo digitální síť, kdekoli na světě. Od svého založení společnost Lacoste zakládá svůj úspěch na získávání talentů a odborných znalostí.

Historie

✅ Lacoste je francouzská oděvní společnost, která byla založená v roce 1933 známým francouzským tenistou René Lacostem, který byl znám pod světoznámou přezdívkou Krokodýl nebo Aligátor a odtud také pochází všeobecně známý znak firmy v podobě zeleného krokodýla. Po ukončení své sportovní kariéry se pak tenista rozhodl zkusit své štěstí a úspěch v módě. Značka vznikla po události, kdy mu jeho kapitán na Davis Cupu slíbil, že mu koupí za vyhraný důležitý zápas krokodýlí kufr, který se tehdy René Lacostovi tak strašně líbil.

💡  TIP – Lacoste boty lacoste boty

👩👨  Široká nabídka dámských i pánských bot

✅  Tenisky
✅  Sportovní boty
✅  Pantofle a sandály

Od roku 1963 pak celou společnost začal řídit a spravovat jeho syn jménem Bernard Lacoste, který později předal své žezlo ve světoznámé firmě svému mladšímu bratrovi jménem Michael Lacoste. Společnost se na svém počátku orientovala dle předpokladu hlavně na výrobu tenisového a sportovního oblečení. V současnosti je ale výběr mnohem širší. Jde především o oblečení, obuv, parfémy, kožené předměty a doplňky, ale i hodinky a zajímavé série tenisových a sportovních triček.

 

Polokošile nebo polo trička dnes patří k běžnému kousku v šatníku většiny z nás. Tento design oblečení se dříve ale vůbec nelíbil tenisovému svazu. Za to způsobil tento střih a styl oblečení doslova zemětřesení na poli sportovní módy. Tenista René Lacoste a jeho oděvní počiny s logem krokodýla na prsou velmi rychle ovládli svět. Nebude to trvat dlouho a značka bude na trhu 90 let.  Za celým nápadem stála touha po pohodlí protkaném elegancí a možnosti odehrát zápasy v příjemném oblečení.

lacoste tričko

E-shop

Pokud hledáte opravdu jedinečné kousky, zkuste to u ✅ značky Lacoste. Najdete u ní bohatý výběr nejnovějších kolekcí za velmi lákavé ceny.  Díky eshopu můžete objednávat v klidu svého domova kdykoliv a odkudkoliv. Zelený vyšívaný krokodýl, kterého jistě znáte, je typickým znakem oblečení i doplňků značky Lacoste. Na trhu je společnost drží už pěkných pár desítek let, a i když za jejím úspěchem na prvopočátku stál nápad hodný nezkrotného rebela, řadí se dnes tato společnost se svojí nabídkou zároveň k módě sportovní a elegantní.

Značka Lacoste byla založena v roce 1933 známým francouzským tenistou René Lacostem, který byl znám pod světoznámou přezdívkou Krokodýl nebo Aligátor a odtud také pochází všeobecně známý znak firmy v podobě zeleného krokodýla.

Sortiment

Ve společnosti ✅ Lacoste se prodává textil a oblečení pro ženy, muže i děti, kožené zboží, doplňky, parfémy plné jedinečných vůní, obuv nejen ve sportovním stylu, sluneční brýle, hodinky, sportovní a spodní prádlo, včetně nikdy nestárnoucího a ikonického Classic Fit Polo. Logo a značka potvrzují jedinečnost produktů. Společnost Lacoste se zavázala k navrhování produktů, které kombinují inovace, kvalitu a eleganci.

 

Nepřehlédněte:  Sůl Praganda zkušenosti

Jako specialista na střih a precizní ušití má společnost odborné znalosti v oblasti výběru vláken použitých při výrobě svých produktů. Vlákna, včetně bavlny používaná v oblečení této značky, reagují na vysoké požadavky, které se nad rámec standardů kvality musí také registrovat v souladu se zásadami udržitelného rozvoje. Společnost Lacoste zajišťuje, aby během používání bavlny nedocházelo použití surovin pocházejících z rizikových zdrojů z hlediska dodržování lidských práv.

💡  TIP – Lacoste trička lacoste tričko

👩👨  Široká nabídka dámských i pánských triček

✅  Polo trika
✅  Trička
✅  Košile

Značka je oddaná etice a svým hodnotám. Společnost ✅ Lacoste má několik výrobních závodů po celém světě, které vyrábí kolekce v uznávané kvalitě. Oděvy Lacoste jsou vyráběny v továrnách, které byly bez ohledu na jejich umístění ve světě vybrány pro svou schopnost splňovat požadavky na kvalitu, sociální a environmentální úroveň.

lacoste pour femme

Objednávka, platba a doprava

Objednávky od 600 Kč jsou dodávány zdarma. U objednávek pod uvedenou částkou činí náklady na doručení 90 Kč. Každá objednávka zadaná od pondělí do pátku, před 14:00 je zpracována ve stejný den a objednávky zadané od pátku 17:00 a o víkendech jsou zpracovány následující pracovní den po víkendu. Dodací lhůta by neměla přesáhnout 2 až 4 pracovní dny od okamžiku zadání objednávky.

Zkušenosti

Aby byla zaručena autentičnost, kvalita a servis, distribuuje společnost ✅ Lacoste své produkty jen prostřednictvím celosvětové sítě schválených maloobchodníků. Najděte si proto vždy takový obchod ve svém okolí či eshop, který vám nabídne originály. Třeba pomocí vyhledávače obchodů přímo na stránkách. V internetovém obchodě Lacoste.cz je také jedinečný oficiální online kanál pro prodej nejnovější a originální kolekce značky u nás v České republice. Nákupy v oficiálním prodejním kanálu proto zaručují autenticitu objednaných produktů, rychlé dodání a skvělou zákaznickou péči.

Jaké jsou alternativy e-shopu Lacoste?

Na trhu s módou a doplňky dnes najdeme mnoho e-shopů. Najdete mezi nimi mj. e-shopy ABOUT YOU, Zalando nebo MODOVO. Tyto obchody jsme recenzovali samostatně. Můžete si je proto hravě porovnat s ✅ Lacoste.

 

 

Máte s nákupem na e-shopu Lacoste nějakou osobní zkušenost? Napište nám ji do komentářů. 

Lacoste móda [recenze] – boty, trička, zkušenost a diskuze
5 (100%) 2 hlasů

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo