Lavylites recenze

5

Lavylites recenzeStoprocentně přírodní produkty, u kterých nehrozí nepříjemné vedlejší účinky. Jedinečný výtažek z bylin, které zaberou na celou řadu zdravotních neduhů.

I tak by se dala označit aktuální reklama na produkty společnosti Lavylites, která se zabývá využitím přírodních nanotechnologických produktů. Sprej, který zastavuje krvácení a má silný protizánětlivý účinek, utiší bolest, zhojí popáleniny nebo vředy, pomůže při bodnutí hmyzem nebo sportovních úrazech. Pestrá škála produktů je tu samozřejmostí, rozhodně je z čeho vybírat.

Ošetření ústní dutiny a zubů, ale i lokální ošetření

Produkty Lavylites se pyšní zejména tím, že léčí do hloubky a jsou prakticky univerzální. Zhojí jak bolavé koleno, tak i podrážděnou dutinu ústní. V nabídce jsou i speciální spreje, které pomohou lymfatickému systému, ale také při astmatu nebo horečkách. Uleví také těm, které trápí noční chrápání.

Zklidňující tělové mléko nebo sprej do nosu?

Nanotechnologie jsou sice stále rajskou hudbou budoucnosti, ale v tomto případě už jsou snadno k mání. Uleví bolesti zad a kloubů, a to nejen u seniorů. Recenzí na internetu opravdu moc nenajdeme, ale pokud budeme mít štěstí při hledání, přečteme si několik spíše pozitivně laděných ohlasů.

Produkt je podle výrobce ideální i pro zvířata, stejně jako pro všechny věkové kategorie, včetně těhotných žen a dětí. Důležité je produkty společnosti Lavylites řádně protřepat (zhruba dvacetkrát), poté, co je použijete, ihned zavřít a skladovat ideálně při pokojové teplotě. Je ale pravdou, že mnohé odradí mimořádně vysoká cena.

Lahvička s padesáti mililitry séra si vyžádá dvanáct stovek, 150 ml pak skoro tři tisíce. Je však pravdou, že na postižené místo postačí jediný střik, více by bylo plýtvání – balení proto pravděpodobně vzato vydrží hodně dlouho.

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo