Lenovo A660 recenze

1
Aktualizováno

Přestože Lenovo je značka zejména u nás známá spíše notebooky či tablety a v oblasti smartphonů je tak trochu ve stínu, možná Vás právě model Lenovo A660 přesvědčí, že Lenovo nabízí i kvalitní smartphone. A navíc vodotěsný, splňuje certifikaci IP67 Lenovo A660 a jeho tělo je odolné vůči prachu, písku i nárazům díky Gorilla Glass.

Ideální smartphone jak pro práci a zábavu, hodí se však ideálně například pro výlety. Jako vášnivý cyklista a horal jsem hledal právě něco takového, smartphone, se kterým se nebudu bát deště ani otřesů.

Mezi mé požadavky patří také slušný fotoaparát, abych mohl zachytit své
momentky z výletů.

Kvalitní odolný smartphone za výjimečnou cenu

Přesvědčil mne také kapacitní dotykový 4″ displej s rozlišením 800´480 pixelů (WXGA). O rychlost se postará dvoujádrový 1,2 GHz procesor.

Umožňuje i použití 2 SIM karet díky DualSIM a softwarově jej pohání OS Android 4.0. A tím posledním pro mé rozhodnutí byla i velmi slušná cena nepřesahující 3 500 Kč.

To vše zní pěkně, jaká je ovšem realita? Smartphone Lenovo A660 se mi zdál u nás poměrně neokoukaný a po shánění informací o vodotěsnosti a odolnosti jsem si jej koupil za příznivou cenu pod 3500 Kč.

A udělal jsem dobře, Lenovo A660 splňuje zcela moje požadavky, od kvalitního foťáku až po vodotěsnost a odolnost.

Jednou jsem na výletě spadl z kola, smartphonu se vůbec nic nestalo, bez jediné známky nárazu či poškrábání. Takže výrobce opravdu nepřeháněl. Jsem spokojen, nabízí mi veškerou konektivitu včetně Wi-Fi a umožní mi tak okamžitě sdílet zážitky z výletů se svými přáteli, pošlu fotku či dokonce video ihned.

Skvělým pomocníkem je displej se senzorem otočení, umožní mi tak používat smartphone na výšku na šířku podle potřeby.
Lenovo A660 nabízí za skvělou cenu odpovídající funkce i kvalitu. Baterie je sice trochu slabší, ale vždy mi postačila pro mé cyklovýlety.

Nepřehlédněte:  Recenze HTC Desire 610

Test voděodolnosti a kamery na Lenovo A660

Jinak jsem spokojen, Lenovo A660 je odolný outdoorový model s funkcemi pro práci i zábavu. Mohou tak mít u sebe stále foťák, mobil i počítač v jednom malém přístroji.

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo