Let balónem nebo tandemový seskok jako dárek? Proč ne?

0

Uvažujete, že byste své blízké obdarovali nějakým opravdu nevšedním dárkem? Co zvolit nějaký vyloženě adrenalinový?

Už několik let je trendem darovat zážitky. Na ty se totiž na rozdíl od bonboniéry, která se hned sní, nezapomíná. Co takhle let balónem, tandemový seskok či vyhlídkový let?

Pro koho ano, a pro koho raději ne

V potaz také musíte vzít věk obdarovaného, jeho zdravotní dispozice a v neposlední řadě povahu. Některé jedince by takový dárek mohl vyděsit.

Nápady na dárek pro babičku tedy lovte v jiných vodách. Pro jedince, kteří ale mají dobrodružství v krvi, proč ne?

Vyhlídkové lety

Vyhlídkový let by mohl být skvělým dárkem i pro babičku. Ale nejen pro ni, ale i pro celou rodinu. Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Tábor, Česká Lípa, Jaroměř.

Na výběr máte 15 lokalit a 120 vyhlídkových letů! Vyhlídkové lety, které vás budou bavit, tak určitě najdete i poblíž vašeho bydliště, respektive poblíž bydliště obdarovaného. Při letu můžete filmovat nebo se jen oddat svým pocitům ve velké výšce.

Nabízí se však i let vrtulníkem. Ten je sice zhruba o polovinu dražší, ale zase umožňuje manévry, jež si letadlo nemůže dovolit, jako je zastavení při letu či couvání.

Let balónem nebo větroněm?

Jako stvořený pro romantiky je let balónem. Ten je ve srovnání se zmíněnými lety letadlem a vrtulníkem tichý. Dobrodružný bývá i let větroněm. Ticho naruší snad jen svištění křídel.

Tandemové seskoky

Pro milovníka adrenalinových sportů jsou seskoky padákem přímo ideální dárek. Před startem samozřejmě projdete krátkým školením, při kterém se seznámíte s vybavením i průběhem celého seskoku.

Ten uskutečníte v tandemu s instruktorem, takže se nemusíte ničeho bát. Následovat každopádně bude celých 40 sekund volného pádu! Navnadili jsme vás? Chcete se dozvědět víc? Více na webu Letecké zážitky.

VAŠE HODNOCENÍ

2 Comments
  1. Letěla jsem 2x s Flyballoon.cz a zážitek na celej život.

  2. Já dostala let balonem jako dárek k narozeninám a bylo to perfektní.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo