Lives Pectin recenze

1
Aktualizováno

Lives PectinDalší údajně zázračný přípravek na hubnutí, který vůbec nefunguje? Až desítky kilogramů měsíčně? To přeci nikdo nemůže myslet vážně. Výrobek LiVes Pectin se stal populárním hlavně na Slovensku, ale úspěšně dorazil i k nám.

Firma Best Natural Products byla dokonce prověřována i Slovenskou obchodní inspekcí. Proč? Inu proto, že jde prostě jen o šťávu z jablek, ještě patřičně naředěnou vodou. Je ale pravdou, že zvýšený příjem vody má za následek rychlejší hubnutí. V tomto případě je ale ona voda hodně drahá. V přepočtu zaplatí důvěřiví slovenští občané hodně přes tisícikorunu…

💡 Dbejte na bezpečnost hubnutí: Hledáte-li cestu ke štíhlé postavě a zdravému hubnutí bez jo-jo efektu, raději vyzkoušejte účinnou ketonovou dietu, která je založena na principu ketózy, což je ve zkratce přirozená funkce metabolismu, která funguje tak, že svaly berou energii z tukové tkáně, nikoliv z přijímaného cukru. Mezi osvědčeného výrobce řadíme firmu Proslim, která nabízí keto balíčky s koktejly, kaší, polévkami, omeletou a palačinkami. ✅ Oficiální eshop Proslim.

Objednávku v podstatě nelze zrušit, takže ji raději ani nepotvrzujte

Pozor! Objednávku LiVes Pectin není možné dodatečně zrušit, bude proto lepší ji vůbec neuskutečňovat. Pokud si každou podobnou společnost raději předem telefonicky prověříte, možná budete překvapení.

V žádném případě neplaťte peníze dopředu a počkejte si až na doručení dobírky.

Nebo, pokud chcete opravdu zhubnout, raději zkuste jiný postup – a sice ten standardní, který má ověřeno už mnoho milionů lidí, kteří se rozhodli shodit pár (ale klidně i pár desítek) kilogramů, které je dříve hodně trápily.

Recenze na Facebooku hovoří jasně. Email nedorazil, žádost o zrušení objednávky nebyla doručena. A pozor, v některých případech si zákaznice stěžují, že daly přes padesát euro za obyčejný džus. 250 mililitrů nápoje, který má po otevření trvanlivost pouhé tři dny, vyjde na 26 euro – tudíž – pochybná firma, pochybná nabídka, není snad ani co více dodávat.

Nadávky střídají nadávky, spílání neustává ani po mnoha měsících – LiVes Pectin je produktem, který rozhodně nelze doporučit vůbec nikomu. Na druhou stranu, doporučit lze jablečný ocet. Ten snižuje při pravidelném užívání chuť k jídlu a rozhodně nebude špatnou volbou pro ty, kteří se rozhodli zhubnout. Cena je oproti LiVes Pectin zanedbatelná (a v jádru jde o totéž).

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo