Livington UV mop [recenze]

0
Aktualizováno

Baví vás neustále máchat hadr, to nekonečné ohýbání nebo ty bolesti zad, které přijdou? Určitě ne. Zaplať pán bůh, že někdo vymyslel parní mopy. Usnadní vám spoustu práce, zkrátí jí na poloviční čas a pokud si zakoupíte i typ, který má více funkcí, máte vystaráno. Jedním z těch lepších pomocníků je právě Livington UV mop.

Livington UV mop je určen na všechny druhy podlah, pomocí nástavců také umyjete okna, vyčistíte nedostupná místa, umyjete gauč nebo koberce. Dokonce utřete prach a pomocí páry se postaráte i o oblečení. Je to prostě a jednoduše všestranný pomocník.

Parní mop UV

Ale jak už to tak bývá, tak i tento mop má své vady. Nejsou nijak závažné, ale radost vám určitě neudělají. Ta nejméně podstatná je celkem překážející a krátký kabel.

uv mop recenze

Livington UV mop

Mohli ho zakomponovat mnohem lepším způsobem, protože ho neustále budete přeskakovat a různě s ním manipulovat, abyste vůbec mohli vytřít.

Další nepříjemnosti:

 • Mytí oken – při mytí zjistíte, že vám špinavá voda stéká na zem místo toho, aby jí vsákl hadřík
 • Podlahy – vytírá se s ním skvěle, ale pokud máte plovoucí podlahy, na kterých je absolutně všechno vidět, tak budete nemile překvapeni, že vám je vůbec nevyleští a zůstanou vám šmouhy. Každou nečistotu hravě zvládne, vydesinfikuje, ale tahy mopem uvidíte.
 • Čalounění – spíš by se dalo říct, že vám vše vydesinfikuje, protože o vyčištění se mluvit nedá a to nad gaučem můžete stát třeba hodinu. Bude mokrý, ale ne čistý.
 • Prach – prach vám sice odstraní, ale hadřík určený přímo na tento problém pouští jemné chloupky. Proto je lepší používat ten, který je určený na oblečení.
 • Čištění – při celkovém čištění zjistíte, že kartáčky se snadno ničí. A jak je uvedeno v reklamně, že krásně všechno jde dolů, tak to zas taková pravda není. Jde dolů, ale počkejte minimálně dvě hodiny než splní svůj účel.
 • Lino – pokud máte v domácnosti ještě starší lino, hadřík na mopu se vám bude zadrhávat o podlahu a bude mít tendenci padat.
Nepřehlédněte:  Robzone Duoro xClean recenze

Možná se vám také nebude líbit velikost nádobky na vodu, protože je tak malá, že s jedním naplněním zvládnete vytřít tak jednu místnost. Pak budete čekat minimálně dvacet minut než přístroj vychladne, abyste mohli nelít další.

Livington UV mop je opravdu skvělý pomocník, ale vzhledem k tomu, v jaké cenové relaci se pohybuje, měli by ho vylepšit, aby za to opravdu stál.

Co se týče vybavení, tak je velmi štědré. Ale to si budete myslet jen ze začátku. Pak jednou vytřete a zjistíte, že hadřík můžete hodit rovnou do pračky, ale už ho nikdy nevytáhnete sněhově bílý. A teď ta horší část. Jakmile bude hadřík tak nepoužitelný, že si budete chtít pořídit nový, zjistíte, že se vám vyplatí koupit mop nový.

 

Suma sumárum. Rada nade vše. I když vám Livington UV mop velmi pomůže, mělo by se na něm dotáhnout více věcí, aby lidé své mopy dále neprodávali.

Tento pomocník se vyplatí hlavně ve větších domácnostech, ale stejně se pak lidé vráti ke klasickým mopům – dnes lze zakoupit i ty, ke ketrým se ohýbat nemusíte. Záleží jen na vás, jestliže se rozhodnete investovat a ulehčit si práci. Ale nezapomínejte, že vše má nějaké své ale.

Překlepy: living uv mop, livingstone uv mop,

A co vy? Máte s parním mopem Livington UV zkušenosti? Napište nám vaše recenze a hodnocení do diskuze.

VAŠE HODNOCENÍ

2 Comments
 1. Na strankách uv mop livington, přijímají pouze kladné recenze,
  dala jsem jednu hvězdičku a neprošlo to ….
  na vinylové podlaze po čištění jsou šmouhy.
  Na odstranění vodního kamene je účinější ocet …
  takže jedním slovem nedoporučuji,

 2. je to jenom reklamní „moudro“, nijak nečistí

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo