Reality Malina Brno

0
Aktualizováno

V nedávné době jsem hledal nějaké nové bydlení v Brně a rozhodně jsem nechtěl jít do ničeho jako je spolubydlení nebo podobné sdílené nabídky určené především pro studenty, kteří hledají ten nejlevnější pronájem bytu v Brně.

reality-malina-brno-zkusenost V minulosti jsem vyzkoušel služby realitní kanceláře Sting, o které jsem psal ve starším článku a se kterou jsem neměl žádné problémy.

Tentokrát jsem ale nabídce RK Sting vhodný byt nenašel a tak jsem se rozhodl hledat i jinde. Přes portál sreality.cz jsem začal vyhledávat pronájmy bytů v Brně.

Pronájem bytů Brno – reality Malina

Zjistil jsem, že letos v Brně mnoho volných prostor k pronájmu není a že tak budu muset „investovat“ do bydlení více, než jsem očekával.

Oslovil jsem několik realitních makléřů vždy přímo k inzerátu, ale ozvala se jen část.

Pak se mi podařilo objevit nabídku bytu v mé oblíbené části v Brně a tak jsem okamžitě oslovil makléřku, která byla právě z firmy reality Malina.

Dohodli jsme se na prohlídce bytu hned za pár dnů. Makléřka dorazila včas a prohlídka proběhla bez problémů.

Domluvili jsme se na okamžité rezervaci, což znamenalo, že jsem ihned zaplatil provizi realitní kanceláři a sepsali jsme pár dokumentů. Provizi činila stejně, jako jeden měsíční pronájem, což v těchhle případech obvyklé a standardní.

Rychlé a bezproblémové jednání

Asi do týdne jsme se dohodli na předání bytu, takže jsem zhruba do 10ti dnů od kontaktování makléřky bydlel. Předání proběhlo ještě za účasti makléřky, kdy jsme vyřídili poslední dokumenty, zaplatil jsem pronájem a kauci a došlo k předání klíčů.

Realitka z nás tedy vyřešila všechnu administrativu, mě stačilo jen pár podpisů. Zkušenosti s touto brněnskou realitní kanceláří mám tedy pozitivní a můžu jejich služby doporučit.

Nepřehlédněte:  Dream reality recenze
VAŠE HODNOCENÍ

1 komentář
  1. Pronájem a prodej nemovitostí – realitní, kancelář praha, prodej bytu praha, reality praha, byty v praze, byty praha, Hradec Králové – přihlášení

    Zanechte své hodnocení nebo dotaz

    Register New Account
    Obnovit heslo