Tip redakce

Mindflow tablety [recenze]

2
Aktualizováno

V dnešní době se spousta lidí nedokáže soustředit. Za tím může být velké množství pracovních úkolů, ale i sociální sítě, které nás nutí sledovat, co se stalo nového. Výsledkem toho bývají horší pracovní i studijní výkony a mnohdy i vleklé pocity selhání. Můžete si ale pomoci tím, že vyzkoušíte Mindflow. 

Mobilní telefony (a zvlášť sociální sítě a chat) jsou dobrým sluhou, ale o to horším pánem. Nejen, že si přes ně můžete sdělit svoje nejnovější zážitky a plánovat společenské akce, ale také odvádějí pozornost od věcí, na kterých zrovna děláme.

Není žádnou výjimkou, že se pracovníci v kanceláři krčí u svého mobilu, kdykoliv jim zavrčí. (Což může být klidně i tisíckrát.) Často se k telefonu uchýlí i studenti, kteří se potřebují učit na zkoušky a zrovna dvakrát jim to nejde.

Ve všech těchto případech se snižuje lidská produktivita, která se pochopitelně odrazí i na finálních výsledcích. (Pracovník bude napomenut a hlídán, student neuspěje u zkoušky.) Také se to ale podepíše na našem vnímání, protože do sebe z internetu nasáváme neuvěřitelné kvantum informací, které nás nutí neustále odbíhat k něčemu dalšímu, novému a lepšímu.

Pokud už to u vás došlo tak daleko, že nejste kvůli nesoustředěnosti schopní dělat to, co je zrovna potřeba, nebo jen chcete vylepšit své stávající výkony, zkuste sáhnout po Mindflow. 

Co je Mindflow?

Mindflow je původně studentský projekt, ze kterého se postupem času vyloupla samostatná značka. Pod jejím jménem se prodávají doplňky stravy, které mají za cíl zvýšit soustředěnost a produktivitu člověka.

To, že Mindflow vznikl ještě ve školních lavicích má své dobré důvody. Jsou to právě studenti vysokých a středních škol, kteří musí chodit na mnohdy dost náročné přednášky, dělat úkoly, pracovat, psát seminární práce, a ještě se učit na zkoušky.

Každý z tohoto prostředí už alespoň jednou v životě slyšel o přírodních (podpůrných) prostředcích, které by měly člověku pomoci “prodloužit den”, aby zvládl vše ze svého k prasknutí přeplněného programu. (Kdo nezkusil guaranu, nebo ženšen, jako by ani nebyl.) Ne vždy to ale fungovalo přesně podle očekávání. Což vedlo k vývoji vlastních přípravků.

V současné době Mindflow vyrábí a prodává: 

 • Mindflow Focus
 • Mindflow Hangover

Oba byly vyvinuté a vyrobené v ČR. Výrobce deklaruje i to, že jsou bez přidaného cukru, bez éček a mají čistě přírodní složení. Jsou také Eco friendly a vhodné pro vegetariány a vegany.

💡Dbejte na bezpečnost nákupu: Mindflow nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v oficiálních e-shopech (často výhradních) distributorů nebo výrobců. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální přípravek. ✅ Oficiální eshop Mindflow

 

Mindflow Focus

Mindflow Focus je přípravek na podporu koncentrace. Primárně byl vytvořený pro studenty, kteří bojují s prokrastinací.

Hodí se ale i pro: 

 • Pracující lidi
 • Manažery
 • Sportovce
 • Lidi, kteří jsou neustále v běhu (mají několik zaměstnání, nebo spoustu zájmových aktivit atd.)

Po dobu jeho užívání by mělo dojít ke zlepšení vaší koncentrace a měli byste být schopní pracovat až 4 hodiny v kuse. Také by měla zmizet rychlá únava.

Složení Mindflow Focus

Hned na první pohled nás na Mindflow Focus zaujalo jeho složení. Kromě zeleného čaje v něm najdeme i ženšen, guaranu, kofein, vitamín B3, vitamín B6 a vitamín B12. Samotná tobolka je rostlinného původu, takže se užívání Mindflow nemusejí obávat ani vegetariáni a vegani.

Mindflow Hangover

Ke studentskému životu patří i vymetání večírků, na kterých teče proudem alkohol. Je pak celkem snadné to s ním přehnat a druhý den se probudit s otravnou opicí za krkem.

Nepřehlédněte:  Detoxic recenze

Tomu můžete předejít tím, že si před a po konzumaci alkoholu zobnete Mindflow Hangover, který urychlí jeho odbourávání. Také jím do těla dostanete veškeré potřebné vitamíny a minerály, o které byste jinak kvůli alkoholu přišli.

Složení Mindflow Hangover

Mindflow Hangover má z pochopitelných důvodů o kapku delší složení než Mindflow Focus. To ale neznamená, že by bylo horší.

V každé tobolce (z celulozy) je dužistopka sladká, ostropestřec mariánský, červený ženšen pravý, L-cystein, opuncie mexická, vitamín B6, hořčík, eleuterokok ostnitý, zinek, vitamín B1 a selen.

Cena výrobků

Cena obou doplňků se liší v závislosti na jejich množství. Vybrat si ale můžete z několika velikostních variant.

Mindflow Focus to může být 390,-/24 tobolek, 990,-/72 tobolek, 1790,-/144 tobolek. Nejmenší balení vám při doporučeném dávkování vydrží na měsíc. Největší na celého půl roku.

Mindflow Hangover si můžete vybrat 99,-/4 tobolky, 490,-/24 tobolek, 1290,-/72 tobolek. U nejmenšího balení předejdete kocovině z jednoho večírku. U toho největšího bude takových večírků rovných 24.

Jedná se o ceny udávané na ✅ oficiálním e-shopu, ze kterého vám rovněž doporučím si přípravek Mindflow objednat, neboť zde jednak máte garantovánu 100% originalitu nabízených tobolek a krom toho i nejvýhodnější cenu.

Zkušenosti a hodnocení zákazníků

Mindflow je poměrně mladá značka, ale za dobu své existence si vybudovala širokou základnu svých příznivců.

Ti, kteří Mindflow (Focus) hodnotí kladně říkají, že: 

 • Cítili příval energie
 • Se lépe koncentrují
 • Byli během práce mnohem víc v klidu
 • Se dokázali soustředit až 8 hodin v kuse
 • Se jim líbí přírodní složení
 • Jde o výrobek vhodný pro vegany
 • Jde o cenově dostupné doplňky na podporu koncentrace
 • Nástup účinků je celkem rychlý
 • Necítili únavu
 • Lépe se soustředili při zkouškách

Negativně bylo hodnoceno: 

 • Že lidé zvyklí na kofein musí brát o něco větší dávku
 • Že se nejedná o přípravek, který by od vás nevyžadoval žádnou osobní účast
 • Že na někoho nemusejí bylinky účinkovat vůbec

Ti, kteří vyzkoušeli Mindflow Hangover a byli spokojení říkají, že:

 • Se cítili mnohem lépe, než kdyby si ho nevzali
 • Ráno byli čilejší

Co se týče Mindflow Focus, s ním byla drtivá většina zákazníků spokojená. Studenti říkají, že po jeho užívání cítili mnohem menší únavu a stres. Například z dokončení bakalářské, nebo jiné seminární práce. Hodně z nich dokonce řeklo, že se díky Mindflow dokázali připravit na zkoušky tak dobře, že u nich uspěli už na první pokus. (Někdo také říká, že užil Mindflow před důležitou zkouškou a cítil, že výsledky byly mnohem lepší než obvykle.)

Co se týče pracujících, od nich tak velká odezva nebyla. Jen od těch, kteří mají hektické životní období a zrovna dělají několik věcí současně.

Některým studentům ale vadilo, že výsledek nebyl (podle jejich názoru) tak silný, jak by bylo potřeba. (Čekali totiž, že si stačí vzít jen tobolku a vše ostatní půjde samo od sebe.) Ti, kteří jsou zvyklí na vysoké dávky kofeinu taky občas říkají, že si museli vzít více tobolek najednou.

Mindflow Hangover je pozitivně hodnocený proto, že tělu dodá dostatečné množství vitamínů a minerálních látek, které z těla odplaví popíjený alkohol. Vše ale závisí na tom, jak jste při jeho užívání důslední. (Což je někdy celé jádro problému.)

Recenze ostatních zákazníků, které jsme našli na internetu

Zdroj: Facebook.com/mindflowlab

Zdroj: eMimino.cz

Zdroj: Facebook.com/mindflowlab

Máte s Mindflow nějakou osobní zkušenost? Napište nám ji do komentářů. 

 

Mindflow tablety [recenze]
4 (80%) 5 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo