Mléčná dieta

1
Aktualizováno

dietamlecnaSlyšeli jste už někdy o mléčné dietě? Je to jedna z mnoha dalších diet, která přináší zajímavý recept, jak trvale zhubnout. Důležité je zde správné dodržování jídelníčku, jenž může být pro mnohé skutečně krutou volbou. Pro lepší postavu se ale musí něco udělat.

V čem tedy mléčná dieta, pocházející údajně z autorské dílny Rajka Dolečka, vlastně spočívá?

Jíst musíte pětkrát denně, dieta samotná trvá celých třináct dní a ztráta na váze může činit až celých osm kilogramů. Specifikem mléčné diety je například to, že byste při ní neměli sportovat a vyvíjet náročnější fyzickou aktivitu, protože původně byla určena lidem, kteří setrvají celý den na lůžku.

Podle mnohých je mléčná dieta nezdravá, a to už jen proto, že shodíte podezřelé množství kilogramů v krátké době. Leč, záleží samozřejmě na Vaší volbě, protože na nic na světě neexistují jen a pouze negativní reference.

Jíst musíte při této dietě pravidelně, a to každé tři hodiny. Pokud se ale budete cítit nesví, na omdlení a tak podobně, asi byste neměli v tomto procesu nadále pokračovat. Hrozí totiž závažné zdravotní problémy, o které jistojistě nikdo nestojí.

Pokud trpíte nesnášenlivostí vůči laktóze, ani s touto dietou nezačínejte, protože si mléka, potažmo mléčných výrobků, užijete ažaž. Při této dietě dále můžete jíst maso, kalorická hodnota celé stravy ale bude poměrně malá – a samozřejmě, vydržet něco takového by mohl být velký kumšt.

A co říkají lidé, kteří mléčnou dietu už podstoupili? Podívejte se na diskuze o mléčné dietě.

Pája:

Držím ji zrovna taky. Každej den do toho i cvičim (protože jsem prostě zvyklá). Cvičim teda míň. Třeba jen 15-35 minut a kila jdou dolu krásně :) Jsem naprosto spokojená. Docela mě děsil hned první den, kdy nebylo na jídelníčku nic jinýho než mléko. To jsem si říkala, že budu mít hlad jako vlk a ono ne. Dodržuju to – sice jsem na začátku, ale vše jde jak má a jsem zatím s výsledky spokojená. Jen přes pas jsem dala dolu cca 10cm a přes prsa taky nějakých 10-12 :) Doporučuju. Jen to chce silnou vůli :)

Zuzana:

Nepřehlédněte:  Kavitace [recenze]

Dnes držím 12. den mléčnou dietu a zitra končím :-) po týdnu vážení jsem shodila 5 kg,tak už se těším na další výsledky :-)

Mléčná dieta
3 (60%) 1 hlasů

1 Comment
  1. Ach můj bože, skvělý článek, všchno tohle jsem měla vědět mnohem dřívey.

    Zanechte své hodnocení nebo dotaz

    Register New Account
    Obnovit heslo