Moneta – Recenze a zkušenosti

-1
 • Konsolidace Plus
 • Autopůjčka

Díky konsolidaci Plus lze sloučit všechny půjčky do jedné a využít i možnost dalšího čerpání. S Autopůjčkou nemusíte vozidlo financovat spotřebitelským úvěrem, ale zvýhodněnou nabídkou, která zajistí bezstarostnou jízdu novým či ojetým vozem. Express půjčka pro nepodnikatelské, osobní účely od 20 000 Kč do 800 000 Kč se splatností do 10 let.

Moneta

Internetové bankovnictví MONETA Money Bank

Jedná se o internetové bankovnictví, kde k přihlášení slouží ID, což je většinou číslo účtu a heslo, které je následně ověřeno také SMS klíčem. Uživatelské prostředí je velmi příjemné a dá se také upravit podle potřeb každého uživatele.

MONETA Money Bank – Recenze a zkušenosti

Mezi výhody banky patří individuální přístup osobního bankéře, velký výběr běžných účtů podle potřeb klienta, snižování poplatků na základě objemu prostředků na účtu vedeném u banky i rychlost poskytnutí finančních prostředků po podpisu smlouvy Express půjčky. Klienti si chválí její nízké úroky, velmi rychlé vyřízení žádosti a profesionalitu pracovníků banky. Půjčka jednoznačně patří k nejvýhodnějším bankovním úvěrům na našem trhu v současnosti. Nevýhodou banky je nízké úročení na většině spořících produktů.

A jak jste s MONETA Money Bank spokojeni Vy?

Máte vlastní zkušenost s MONETA Money Bank?

Podělte se o to s ostatními.

 

VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  Equa bank recenze
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

   Zanechte své hodnocení nebo dotaz

   Register New Account
   Obnovit heslo