MultiSlim na hubnutí

2

Detoxikace celého těla pomocí malinových ketonů? Jistě, už jen to samo o sobě zní dost podezřele. Multislim ale slibuje zdánlivě nemožné, má dokonce pomoci i s hubnutím.

Sníží hladinu cholesterolu, má protizánětlivý účinek, zlepšuje krevní oběh, pročišťuje trávicí ústrojí a urychluje metabolismus.

multi-slim-recenze

A jak by to nestačilo, ještě podle oficiálního producenta skvěle chutná. Může snad být něco malebnějšího? Realita ale může být docela krutá…

Multislim na hubnutí může být podvod

Malinové ketony působí nejen na tuk v oblasti břicha a stehen, ale zlepšují údajně i obranyschopnost

O tom, zda malinové ketony existují nebo ne, by se dala vést sáhodlouhá diskuze. Tento původem maďarský produkt přijde zájemce na tisícikorunu, měsíční dávka je tedy poměrně drahá.

Nepřehlédněte:  Slim Excelle recenze

Firma, která je producentem právě této zázračné medicíny, má za sebou i zázračnou dlahu Varikosette nebo Motion Free, učiněný zázrak při potížích kloubní soustavy.

Vše je dohledatelné na tuzemském internetu, stačí jen trochu pátrat – a na věrohodnosti to rozhodně ničemu nepřidá, že?

Proč MultiSlimu nevěřit?

Smyšlená jména lékařů, neexistující odborníci na zdravou výživu. Lahvička o objemu pouhých 300 mililitrů, dávka by pak měla vydržet na patnáct dnů (doporučená denní dávka je rovna dvaceti mililitrům).

Nepřehlédněte:  Kankusta Duo recenze na preparát

Je možné jej míchat s kaší, jogurtem nebo i čajem, neobsahuje laktózu, je tedy vhodný i pro lidi, kteří trpí její nesnášenlivostí.

Užívat by se Multislim měl dvakrát denně, asi čtvrt hodiny před jedním z hlavních jídel dne. Na to, že má jít o výtažky z malin a jablek oslazené trochou stévie, je cena opravdu nemístná.

Obchodník navíc pochází ze Seychelských ostrovů, alespoň to uvádí kontaktní údaje na webu.

Další recenze a zkušenosti na MultiSlim na hubnutí

Multislim není určen těhotným a kojícím ženám, stejně jako osobám do osmnácti let věku. Už to jistě o něčem svědčí, je skutečně tak zdravý, jak tvrdí oficiální zdroje?

3 komentáře
  1. multislim je podvod,meli by to zakazat prodavat,a nebo je hromadne zalovat

  2. Taky by zajímalo asi jsem vyhodila peníze z okna

  3. Podle mě je multi slim podvod,každý uvádí jak začal hubnout již při prvním užívání,já ho užívám 15 dní a nezhubla jsem ani deko a to jím střídmě a v práci mám pohybu víc než dost. Zajímalo by mě zda by vrátily peníze ,na to že je to více méně šťáva z ovoce je to drahé.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password