Nidora recenze

0
Aktualizováno

Původně americký preparát, který má za úkol pomoci s hubnoucím procesem. Seznamte se s Nidorou, kterou najdete ve formě sypkého prášku.

Co je to Nidora?

nidora

Ten je nutný přidávat do každého jídla a efekt by se měl podle výrobce dostavit velmi brzy! Nejde tedy o klasické tablety, jak to bývá u přípravků na hubnutí vlastně už pravidlem.

Výhodou Nidory je nejen to, že snižuje touhu po jídle, ale současně i to, že vůbec neovlivní chuťovou složku daného pokrmu. Prostě bude chutnat tak, jako vždycky – stačí si jen posypat každou porci jídla, kterou dost možná ani nedojíte. Budete se totiž podle tvrzení výrobce Nidory cítit naprosto sytí, a ten pocit za to opravdu stojí.

Hubnoucí přípravek Nidora

Současně s užíváním Nidory se ale doporučuje i změna životosprávy, tedy každých šest hodin jíst – v průměru – a samozřejmě se i nějakým způsobem začít konečně hýbat, prostě a jednoduše se donutit k pohybu, protože bez toho to určitě nepůjde.

Určitou nevýhodou by mohla být vyšší cena a také to, že se musí Nidora používat opravdu u každého jídla, nicméně na to nidora recenze si časem zvyknete a budete to brát jako samozřejmost.

Alergie na mléko a sóju pravděpodobně po debatě s lékařem vystaví pro užívání Nidory stopku, stejně tak by tento preparát neměly užívat těhotné ženy či lidé, kteří trpí vysokým krevním tlakem.

Dalším omezením je věk, protože Nidora není vůbec vhodná pro děti – a například ani pro diabetiky. Proto raději vše nejprve prokonzultujte s ošetřujícím lékařem.

Nepřehlédněte:  Neo Slim tablety recenze

A co Nidora a recenze? Co říkají lidé, kteří jej už někdy užívali?

Nidora recenze
1.9 (37.5%) 8 hlasů
4 Comments
 1. Ach můj bože, úžasný článek, všchno tohle jsem měla vědět mnohem dřívey.

 2. Výrobek mám odzkoušený a jsem velmi spokojena.
  Vynechala jsem půl roku a nepřibrala ani kilo :) :) :)

 3. ahoj,
  když si přečtete složení na krabičce, tak zjistíte, že 98% tvoří maltodextrin, což je něco jako fruktóza. Setkáte se s tím ve slazených a energetických nápojích. Jediný účel tohoto přípravku je, že dodává rychle energii. Používají jej i diabetici. Na internetu je nabídka 1500 g čistého maltodextrinu za 165,- Kc. Takže závěr – ideální obchodní tah, kdy za 2x 20 g zaplatíte 1700,- Kč a jídlo si sypete energetickým práškem.

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo