Nikotinoff – kapky proti kouření

0

nikotinoff-recenzePřestat kouřit. Chce to často nejen ten, koho se kouření přímo týká, ale i zbytek jeho rodiny.

O škodlivosti přílišného holdování cigaretovému dýmu snad ani není třeba vůbec mluvit, nosili bychom totiž obrazně řečeno dříví do lesa. V každém případě bude lepší, když se tuto závislost naučíte zvládat.

Nikotin Off – kapky proti kouření

Kromě psychické podpory svých bližních můžete využít i řadu speciálních přípravků, z nichž ale nejsou všechny tak účinné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Jedním z nich je podle všeho i Nikotinoff, jehož název ale zní poměrně nadějně…

Přestat kouřit? Ideálně pod dohledem rodiny a lékaře

Chce to obrovské odhodlání, postavit se závislosti na nikotinu a přestat trápit plíce návalem dehtu. Ale protože internet nabízí řadu rychlých a pohodlných řešení, některým se možná zdá, že by si mohli usnadnit i takovouto na první pohled velmi těžkou věc.

Odvyknout si kouření za pomoci speciálních a lékařskou vědou schválených preparátů je jistě chvályhodné, ale Nikotinoff je kapky-nikotin-offz trochu jiného soudku.

Mnoho kuřáků se vymlouvá, že po típnutí poslední cigarety začnou přibírat na váze nebo přijdou jiné komplikace. Právě kapky Nikotinoff mají pomoci skoncovat s kouřením jednou provždy, vyléčit hlavně fyzickou závislost a pročistit organismus od škodlivin, které se pojí s každým vdechem cigaretového kouře.

Firma, která stojí za Nikotinoff, má za sebou i další „zázračné“ přípravky, které mají odvyknout kouření, jako jsou například speciální bonbony nebo pozlacené kroužky.

Takové jsou už od pohledu podvodem (více info zde), ale o kapkách se dá možná trochu polemizovat.

Podívejme se proto na jejich složení. Měly by pomoci odvyknout kouření už v rekordním termínu, a sice dřív, než uplyne jeden měsíc. Postačí jedna dávka (řádově několik kapek) v teplé vodě, třikrát denně po jídle.

Nepřehlédněte:  Zero smoke recenze

Stoprocentně přírodní složení, libanonská máta nebo bílé jmelí, nepůsobí na první pohled nijak podezřele. Ovšem, jde bohužel o bezcenné placebo. Existuje mnoho jiných cest, které při odvykání kouření zaberou, nebojte se využít ani odborné pomoci, nejde přeci o žádnou ostudu.

Cena za Nikotin Off – 890 Kč

Existuje i řada potravin, po nichž byste měli mít na cigaretu menší chuť, jde například o brusinky, pomeranče nebo také zázvor. Doplnění vitamínu C, který jste ztratili při kouření cigaret, se určitě také vašemu tělu velice hodí…

Vaše zkušenosti a diskuze ke kapkám Nikotin Off

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo