Ninja půjčka recenze

1
Aktualizováno

Na trhu s nebankovními půjčkami se stále objevují nové a nové produkty, díky kterým si můžete vypůjčit peníze.

Díky vývoji těchto půjček je pro vás půjčování peněz tak mnohem snazší – půjčit si můžete i přes mobil, nepotřebujete dokládat tolik dokumentů k prověření a také není potřeba platit různé poplatky předem.

ninja-pujcka-recenze

V dnešní recenzi se podíváme na další novou krátkodobou půjčku a tou je Ninja půjčka.

Název půjčky je odvozen od japonských ninjů, asi proto, protože v poslední době se úvěrovým produktům s asijskými jmény daří. Pro příklad můžeme uvést Čínskou půjčku, Japonskou půjčku, Vietnamskou půjčku či Sumo půjčku.

Všechny tyhle úvěry patří mezi krátkodobé půjčky, díky kterým získáte peníze snadno a rychle, občas ještě dnes. V čem se od těchto úvěrů Ninja půjčka liší?

Ninja půjčka až do 4 500 Kč

Pokud potřebujete peníze rychle a bez prověřování a netoužíte po desítkách tisíc korun, potom vám bude cílová částka Ninja půjčky vyhovovat.

Půjčit si zde totiž můžete částku jen od 1000 do 4500 Kč. Není to tedy určitě univerzální půjčka a pravděpodobně ji nevyužijete ani na auto či na bydlení, ovšem v případech, kdy potřebujete krátkodobě vypůjčit je ideální.

Je zde totiž velmi vysoká schvalovatelnost. Pokud nejste naprosto v bankrotu, není na vás exekuce či nezažíváte podobnou situaci, je velká šance, že právě Ninja půjčku získáte. Půjčky schvalují až 90% žadatelům.

Co se týče dalších parametrů této online půjčky – ty se odvíjí od cílové částky. Protože si půjčujete tak málo, není ani doba splatnosti nikterak dlouhá.

Nepřehlédněte:  Cresco Group recenze

To, na jak dlouho si potřebujete peníze od Ninja půjčky vypůjčit si lze nastavit snadno už při žádání o půjčku v jejich kalkulačce. Maximální doba splatnosti je 30 dnů.

Pro koho je Ninja půjčka určena?

Ninja půjčka patří mezi rychlé půjčky téměř pro každého. Půjčit si zde tedy mohou například studenti, kterým chybí nečekaně peníze, maminky na mateřské dovolené které potřebují finanční výpomoc například když jim chybí peníze na pronájem anebo ninja-pujcka-zkusenosti třeba senioři a důchodci, kterým nestačí peníze, které dostávají formou důchodu.

Ninja půjčka bez prověřování

Jedním z hlavních důvodů, proč je Ninja půjčka natolik oblíbená je to, že zde nevyžadují mnoho dokumentů k tomu, aby vám půjčku schválili.

Dá se říct, že jde o podobnou půjčku, jako je Aero půjčka na občanku. Vystačíte si tedy vlastně z údaji z vašeho občanského průkazu.

Systém Ninja půjčky má vlastní vyhodnocovací princip, který určí to, jak jste jako zákazník bonitní. Můžete tedy získat peníze třeba i když máte nízké příjmy, když jste v registrech anebo prostě patříte mezi problémové klienty.

Vyplatí se tato půjčka?

Pro mnoho klientů je klíčové to, jak je daná nebankovní půjčka úročena, kolik přeplatí a zda se vlastně půjčka vyplatí. Bohužel nedokážeme říct, jaká je výše úrokových sazeb a kolik za půjčení peněz přeplatíte.

Jaké jsou alternativy Ninja půjčky?

Jak už jsme v úvodu psali, existuje mnoho nebankovních krátkodobých úvěrů podobného typu. Pokud se vám Ninja půjčka nelíbí, můžete si vybrat z těchto online půjček:

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo