Norton antivirus [recenze]

0
Aktualizováno

Představení firmy Norton

Antivirové programy Norton pochází od americké společnosti NortonLifeLock, která se dlouho zabývá vývojem počítačového softwaru. Firma se na trhu objevila již v roce 1982 a od té doby vývojáři antiviry rozšířili už do všech koutů po celém světě.

norton recenze

💡 Dbejte na bezpečnost nákupu: Software doporučujeme kupovat v oficiálních e-shopech (často výhradních) distributorů nebo výrobců. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální produkt. ✅ Oficiální web Norton

Produkty a služby

Norton 360 Standard

✅ Norton je komplexní antivirový software a obsahuje všechny funkce, které od kvalitního antiviru očekáváte. Disponuje zvýšenou ochranu proti Ransomwaru a dosahuje vynikajících výsledků při testech zpomalení počítače při zapnutí a při všech běžných úkonech. Software je uživatelsky přívětivý a detekce virů je zcela jasná. Cena se v akcích liší. Dá se koupit za 799 Kč a prodloužení na další rok je 1 719 Kč.

 

Zátěž a zpomalení počítače

V porovnání s jinými antiviry zpomaluje Norton váš počítač jen minimálně. Obsahuje nástroje pro optimalizaci disku nebo čištění dočasných a nevyužitých souborů. Oceníte funkci, která zkontroluje bezpečnost a náročnost programů, které se spouští při startu PC a k tomu vám navrhne řešení. Potřeba paměti ram je 2 GB na Windows 10, potřeba místa na disku 300MB a využití procesoru 1 GHz.

Norton Security Standard a stupeň ochrany

Obsahuje funkce pro rychlou a pomalou prohlídku PC, Norton Power Eraser, který odstraní cokoli škodlivého v PC, aktivaci dodatečné ochrany při brouzdání po internetu, psaní emailů nebo při práci se soubory. Má výbornou webovou ochranu a dobře fungující firewall. Jako jeden z mála disponuje chranou před Ransomwarem, který vám zablokuje přístup k souborům a vyžaduje peníze za jejich navrácení zpět.

 • Ochrana online plateb
 • Firewall
 • AntiMalware
 • AntiSpyware
 • AntiAdware
 • AntiRansomware
 • E-mailová ochrana pro Outlook a Windows mail
 • Ochrana hesel online
 • Ochrana před podvodnými stránkami
 • Antivir pro mobilní telefony je kolem 1299 Kč
 • Možnost si vyzkoušet Antivir zdarma na 30 dní

Uživatelská přívětivost

Uživatelské prostředí je řazeno do jednoduchého menu, ve kterém se vyznají i méně zkušení uživatelé PC. Pokud je počítač napaden virem, vydá vám oznámení, které nepřehlédnete. Notifikace nabízející rozšíření programu mohou být obtěžující.

 • Instalace je přes stažení rychlá s nutností předchozí registrace
 • Odinstalace probíhá přes Norton Removal Tool a vymaže zbytky po programu
 • Obsahuje jednu licenci
 • Má jednoduché ovládání

Kvalita podpory

Na oficiálním webu je databáze nejčastějších otázek, které vám v případě problémů mohou pomoci. Ve všední dny využijte možnost telefonní podpory v češtině s čekací dobou do 5 minut.  V porovnání s konkurenčními antiviry jde o výborný produkt.

Norton 360 Deluxe

Antivirový balíček Norton 360 Deluxe patří mezi nejlepší antiviry, které umí ochránit počítač a elektroniku. Antivirová ochrana Norton 360 Deluxe je skvělou volbou pro běžné uživatele internetu, kteří jsou pravidelně vystavováni mnoha virovým hrozbám.

Výborný produkt s garancí

Společnost slibuje, že pokud jejich program nedokáže účinně odstranit z vašeho PC všechny viry, vrátí vám peníze zpět. Vývojáři si za svým produktem opravdu stojí, což svědčí o vysoké kvalitě produktu. Zvýhodněná cena se většinou vztahuje pouze na první rok, dá se koupit za 1 199 Kč a další rok je za 2 519 Kč.

Instalace a funkce

Nainstalovat ✅ Norton 360 Deluxe je snadné, stačí e-mailová adresa a heslo. Instalační soubor zabírá asi 5 MB na disku. Menu je v češtině a můžete jej instalovat přímo do počítače nebo do jiného zařízení, tedy i telefonu nebo tabletu. Ihned si můžete zkontrolovat stav zabezpečení zařízení, spustit ochranu přes VPN, zálohování do cloudu, nastavit správce hesel nebo třeba rodičovskou kontrolu.

Ochrana počítače

Po nainstalování si antivirus vše zapne tak, aby bylo zařízení maximálně chráněno. Kromě velmi dobře pracujícího antiviru lze využít funkce ladění výkonu daného zařízení a správy spuštění aplikací po startu systému. Lze vymazat dočasné soubory v prohlížeči, optimalizovat disk, spravovat přístup k webové kameře či bránu firewall. Jde o vysoce kvalitní produkt pro všechna uvedená zařízení.

Norton 360 Premium

Antivirus Norton 360 Premium už nabízí zabezpečení zařízení až pro 10 počítačů klasických i Mac, chytrých telefonů nebo tabletů. Vstupní cena je 1 399 Kč a na další rok 2 819 Kč. Čeká vás vysoká ochrana před viry, spywarem, malwarem a ransomwarem. Brána firewall pro PC i Mac, zálohování počítače PC do cloudu s kapacitou 75 GB, správce hesel, rodičovská kontrola i novinka Školní čas.

Ochrana před hrozbami v reálném čase

Jde o pokročilé zabezpečení pomocí antivirového programu, které chrání vaše zařízení před již existujícími i novými online hrozbami a pomáhá chránit vaše osobní a finanční údaje, kdykoliv se připojíte k internetu. Inteligentní brána firewall sleduje komunikaci mezi vaším PC a ostatními počítači a blokuje neoprávněný provoz, čímž pomáhá chránit osobní soubory i finanční údaje.

Secure VPN a správce hesel

Můžete procházet internet anonymně a bezpečněji za pomoci virtuální privátní sítě VPN, která nevytváří protokoly. Přidejte šifrování na bankovní úrovni, které zajistí, že veškeré vaše informace, jako jsou hesla a údaje o bankovních účtech, zůstanou zcela důvěrné a v bezpečí. Nástroje správce hesel snadno, ale za to o to bezpečněji generují, ukládají a spravují hesla, informace o platebních kartách a jiné online přihlašovací údaje.

 

Bezplatné zkušební verze

 • Možnost si vyzkoušet jakýkoliv Antivir zdarma na 30 dní

Zkušenosti

Nezávislé testy tvrdí, že ✅ Norton téměř nemá vliv na rychlost vašeho počítače a uživatelé to jasně potvrzují. Někdy však antivir instaluje nepotřebné doplňky a mohou vás obtěžovat vyskakující nabídky na rozšíření jejich služeb. Norton však nabízí mnoho způsobů, jak udržet počítač v bezpečí a vyšší produkty mají mnoho užitečných funkcí. Patří ke špičkám antivirů, za kterými si vývojáři plně stojí.

Recenze zákazníků, které jsme našli na internetu

Zdroj: Safetydetectives.com

Zdroj: 5nej.cz

Zdroj: Heureka.cz

Norton antivirus [recenze]
5 (100%) 2 hlasů

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo