Nutribullet recenze

0
Aktualizováno

Ovoce a zelenina, přesně to by mělo být na našem jídelníčku vůbec nejčastěji. Ale pozor, tyto pochoutky obsahují i těžko dostupné živiny.

Okurky si před jídlem loupeme, jablka často také – a věřte tomu nebo ne – slupka ovocných plodů nebo zeleniny je extraktem vlákniny a spousty dalších užitečných záležitostí. I proto se objevil na trhu nový přístroj, který pomůže zužitkovat zelené plody na sto procent – seznamte se, jmenuje se Nutribullet.

Extraktor Nutribullet si uživatelé chválí

Nutribullet je na trhu sice poměrně krátce, za tu dobu si však našel spoustu příznivců, kteří si jej nemohou takříkajíc vynachválit. Široký rozsah nastavení otáček, snadná údržba (stačí vlastně jen opláchnout a v podstatě obratem můžete zpracovávat ovoce znovu).

Dostupná balení:

 • Nutribullet 600
 • Nutribullet 900
 • Sada příslušenství k supermixéru

Výhodou jsou i menší rozměry oproti klasickým mixérům, takže je vhodný i do menších bytů – prostě nezabere skoro žádné místo.

Nutribullet a recepty na zdravý jídelníček

Vše je pečlivě rozmixováno do hladka, nezbývají žádné kousky, jen krémová konzistence, která bude všem chutnat. Navíc není důvod zašpinit spoustu nádobí kvůli pár kouskům ovoce, z nádoby, ve které mixujete, můžete rovnou pít – vše je připraveno k lahodnému požitku.

nutribullet recenze

Trochu problémem může být to, že Nutribullet je většinově z plastu a nemá v sobě příliš kovových součástek. Mixovat navíc můžete jen minutu, pak si musí přístroj odpočinout, protože by se jinak podle návodu přetížil.

Je tedy pravda, že reklama vlastně neřekne vše a negativa nezmíní, ta ale nejsou taková, abyste nemuseli Nutribullet alespoň zvažovat. Samozřejmě jde o módní hit, který by každá žena chtěla mít doma, zklamání ale přijde jen ojediněle.

Nepřehlédněte:  Smoothie maker recenze

Velmi dobré recenze, prakticky u devíti z deseti uživatelů, kteří Nutribullet vyzkoušeli, je udělena jednička (známkování jako ve škole). Semínka, zrníčka a slupky – přímo extrakt výživných látek, které potěší každý organismus, přesně to získáte s tímto přístrojem navíc do každého ovocného nebo zeleninového nápoje.

VAŠE HODNOCENÍ

3 komentáře
 1. Máme Nutribullet 600W. Praskl kroužek pryžového těsnění. Nelze nikde zakoupit-a bez něj nelze přístroj používat. Servisní středisko neexistuje. Je jen jakási možnost výměny, přes prodejnu kde byl zakoupen, ale celé části i s pryžovým těsněním, ovšem pouze v záruční době. Odpadá po dvou letech záruky jakákoli možnost opravy přístroje- tedy nezbývá než vyhodit.

 2. Mám úplně stejný problém, akorát vydržel 2 roky.takže nic nevyřeší ani záruka:(

 3. Odpovědět
  Hančič Vladimír před 2016/11/07

  Nutribullet 600w máme asi rok přestal ze dne na den fungovat servis není možno dohledat ani u distributora ten se na mou žádost ani neozval konkretně Delimano

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo