Nutridrink protein – recenze

1
Aktualizováno

nutridrink recenze Hubnout za pomoci speciálního lektvaru? Dnes poměrně rozšířená záležitost, která se nevyhýbá snad žádné věkové nebo sociální skupině.

Jedním z takových léků na obezitu je například Nutridrink, koktejl živins proteinem, který má zajistit efektivnější shazování přebytečných kil.

Zní to skoro zázračně, ale co říkají uživatelé, kteří s ním zažili zkušenost takzvaně na vlastní kůži?

Nutridrink se využít i jako doplněk stravy

Kvůli svému složení je Nutridrink vyhledávaným doplňkem stravy i u lidí, kteří prvoplánově nehubnou. Navíc si lze vybrat z pestré palety příchutí, takže jde rozhodně o nápoj, co nejen pomůže zdraví, ale také poměrně dobře chutná.

Kromě obligátní čokolády a vanilky existuje i Nutridrink i s příchutí karamelu či tropického ovoce.

Nevýhoda je tu snad jen jedna, a sice poměrně vysoká cena. Jedna lahvička o objemu 200 mililitrů vyjde na zhruba čtyřicet korun a meziročně se cenovka ještě navyšuje.

Recenze se však shodují v tom, že kromě mírně pozitivního účinku na hubnoucí proces dokáže Nutridrink dostat do kondice i tělo oslabené různými onemocněními.

Nepřehlédněte: Recenze na protein a gainer Amix CarboJet Mass Professional – http://nejlevnejsiproteiny.com/amix-carbojet-mass-professional/

Obsahuje kasein, maltodextrin, vysokou porci vlákniny, která v naší stravě obecně citelně chybí.

Vitamíny a stopové prvky tělo také ocení, dostane je tímto nikoliv ve formě tablet, kde hrozí horší vstřebávání – ale ve víceméně přirozené stravě. Jde vlastně o určitý ekvivalent klasického mléka.

Pro koho se Nutridrink hodí? Pro seniory, diabetiky, anorektiky…

Při nechutenství je Nutridrink protein také ideální, nahradí totiž běžné jídlo. Denní dávka ale v takových případech vychází na několik stokorun, což určitě není dlouhodobě udržitelné.

Nepřehlédněte:  Fito spray - recenze

Pooperační rekonvalescence a nutnost doplnit živiny různými formami, i pro to je Nutridrink vítaným společníkem.

Nutridrink nejnižší ceny na Heureka.cz

 

A jak se s ním vlastně hubne?

Pokud budete pít jen Nutridrink a necvičit, samozřejmě nepřijde váhový úbytek sám od sebe. Musí přijít i snaha hýbat se nebo měnit svůj životní styl. Jako takový dokáže Nutridrink mírně napomoci hubnoucímu procesu, ale tu nejtěžší práci za vás určitě neudělá.

Zkušenosti a recenze uživatelů s Nutridrink

„nutridrinky mám „bohužel“ velmi hodně zkušeností. Jedná se v podstatě o kompletní stravu. Nejde ani tak o to, že by byly vysoce energeitcký, ale obsahujou naprosto přesně všechny živiny včetně vitamínů a minerálů v přesně správném poměru, jaký je doporučovaný v celkovém jídelníčku – tzn. teoreticky pokud by člověk vypil 6-8 denně tak to uplně nahradí veškerý jídlo a dieta bude obsahovat veškerý živiny, minerály atd. Proto je to taky tak drahý….“

„Nutridrik mohu doporučit dle ohlasů z nemocnice a RÚ, využívají ho i vážně nemocní např. s Hantingtonovou choreou, aby neztráceli tak na váze. Takže pokud jsi ochoten za to dát peníze, klidně nakup. :) A přeju brzou úzdravu.“

„Nutridrink je především o doplnění správných živin a vitamínů apod. látek, které nemocnému člověku, který nemůže přijímat potravu, chybí. Není to vůbec o tloustnutí. Na to spíš opravdu ten tučný tvaroh

Další recenze na podobné nápoje:

Nutridrink protein – recenze

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo