Obezin [recenze]

0
Aktualizováno

Váhu mám stále stejnou a nepřipadá mi, že by to mělo nějaký účinek na mé stravování. Spíš mi tedy připadá, že se jedná o výrobek, který vás mentálně podpoří a spíše je všechno jen podvědomé, co se týče zmenšování porcí a tak.

Co vy, jaké máte zkušenosti s přípravkem Obezin?

VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  Dynamic formulas recenze

4 Comments
  1. Já hloupá, chtěla jsem zhubnout! A dala pár stovek za Obezin, aby to šlo mnohem snáz – ale opak je samozřejmě pravdou. Asi to bude podobné u všech, kteří Obezin vyzkoušeli, prostě to neúčinkuje a nedá se říct, že někdo z přátel by měl pozitivní zkušenost. Takže je to jen přeplacené placebo, jako u všech těch zázračných kapslí, lektvarů a prášků. Prostě to neberte a začněte cvičit, výsledky budou mnohem lepší!

  2. Je skutečně potřeba zapomenout na prášky a tablety. Díky nim ještě nikdy nikdo nezhubl a nezáleží na tom, co jste kde četly v reklamě. Malinko vysvětlení zde na blogu… — http://www.slimming.cz/obezin-recenze-a-zkusenosti/

  3. Pokousela jsem se i s cvicenim a vubec mi ke spalovani tuku nepomahaji…vyhozene penize….Jestli nekdo vite o necem opravdu ucinnem ..dejte vedet…

  4. První krabička jakési účinky měla, ale druhá a třetí dávka už nestála za nic, po požití tablet jsem měla brzy velký hlad. Takže efekt spíše opačný.

    Zanechte své hodnocení nebo dotaz

    Register New Account
    Obnovit heslo