Omega půjčka recenze

0
Aktualizováno

Malé nebankovní půjčky jsou u nás celkem oblíbené, o čemž svědčí množství poskytovatelů, kteří u nás takto fungují.

Recenze některých dalších nebankovních poskytovatelů sms půjček najdete také na našem webu, jde například o firmy jako Ferratum, Crediton, Netcredit, Zaplo nebo Kredito24.

V dnešní recenzi se však podíváme na nebankovní Omega půjčku, kterou dnes nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o..

omega-pujcka

Možná si ještě někteří z vás pamatují, že tento úvěr patřil do nabídky společnosti Omega Financial, tuto firmu ovšem koupila právě úvěrová společnost Dollar Financial. Při koupi došlo i k určitým změnám, které se týkají samotného úvěru.

Půjčka až do 10 000 Kč

Předně se zvýšila maximální cílová částka pro stálé klienty. Lidé si dnes mohou formou Omega půjčky zajistit nejen 5000 Kč ale dokonce až 10 000 Kč.

Nepřehlédněte:  Japonská půjčka [recenze]

Noví klienti si můžou na webu OmegaPujcka.cz vzít úvěr o něco nižší a to kvůli jejich nedostatečnému prověření. První půjčka je zde tak jen do 3000 Kč.

Úroky a splatnost

Úroková sazba a doba splatnosti u této půjčky spolu značně souvisí. Na výběr jsou dvě varianty, půjčka na 15 dnů nebo na 30 dnů. Delší varianta je zároveň ta dražší, úrok je zde asi 30 %, u levnější varianty je úrok asi 20 %.

Není to tedy zrovna nejlevnější půjčka, výhodou je však to, že fungují skoro nonstop a jsou schopni vám zajistit peníze rychle na účet, během několika desítek hodin.

VAŠE HODNOCENÍ
2 Comments

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo