OZP recenze

1

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví má číslo 207. Je jednou z menších zdravotních pojišťoven v ČR. Svým klientům vedle svých propracovaných preventivních programů nabízí velmi dobrý Program slev a výhod. Nelze zapomenout ani na Vitakartu, která vám při přihlášení přes online portál zobrazí velmi přehledné informace o vašem zdravotním stavu, prodělaných vyšetřeních a zákrocích, asistenční službu a vaše Vitakonto. To pak slouží k čerpání výhod a benefitů, které vám jako pojištěnci OZP nabízí.

Preventivní programy OZP

Ve svých preventivních programech mohou například ženy čerpat kolem 1 800 Kč a muži 1 300 Kč. Tato částka se navíc může až zdvojnásobit využíváním zmíněné Vitakarty. Na odvykání a prevenci kouření dostanou klienti 4 000 Kč, což mohou čerpat i mladiství. Nezapomíná se ani na děti, které dostanou příspěvek na prevenci a očkování minimálně 1 300 Kč, novorozenci mají navíc příspěvek na očkování 1 500 Kč. Dárci krve získají při odběru krve vitamíny a odměny za počet odběrů až 3 000 Kč.

OZP

Cestovní pojištění OZP

Pojišťovna OZP navíc ve spolupráci s pojišťovnou Vitalitas nabízí i produkt Cestovní pojištění online. Jde o krátkodobé pojištění pro cesty v délce 1 až 90 dní. Cestovní pojištění OZP nabízí dostatečně vysoké limity plnění, na výběr je velké množství rizik, velmi dobrá asistenční služba a v neposlední čadě i rychlá likvidace pojistných událostí. Své cestovní pojištění si sestavíte online přesně podle svých představ. Pojištěnci OZP a ZPŠ ještě navíc mohou využívat různé příspěvky, které pojišťovna nabízí. Zvýhodnění jsou pojištěnci OZP a jejich rodinní příslušníci. Lze pojistit i osoby u jiné pojišťovny.

Nepřehlédněte:  SMS půjčky jsou velmi oblíbené - tipy na ty nejlepší

Program Zvonek a Gina

Pojistný program Zvonek je pojistný produkt zahrnující prvky úrazového pojištění pro děti s poskytování dalších výhod v průběhu pojištění. Je určen výhradně pro pojištěnce OZP a ZPŠ, konkrétně pro děti od 1 do 6 let. Zahrnuty jsou příspěvky pro pojištěnce OZP a ZPŠ skýtající výhody na každý další rok pojištění. Pojistný program Gina kombinuje zdravotní asistenci a úrazové pojištění. Je určen pro všechny od 0 do 18 let a vyjde vás na 1 000 Kč za rok. Prvňáčci mají jeden rok zdarma a je zde i zvýhodněné pojistné po ukončení programu Zvonek při přechodu na program Gina.

OZP

Zvýhodněné pojistné pro děti, mladé a pro seniory zdarma

Pojištěnci OZP a ZPŠ jistě ocení i zvýhodněné pojistné. Pojištěnci OZP dostávají příspěvky na pojištění léčebných výloh po celé Evropě. Děti a mládež do 26 let, ale i senioři nad 60 let věku mívají díky příspěvkům pojištění léčebných výloh v rámci akcí zdarma. Polovinou pojistného přispívá pojišťovna OZP také ostatním svým pojištěncům.

OZP recenze a zkušenosti

OZP nabízí mnoho výhod pro své pojištěnce. Zvýhodňuje děti, mladé i seniory. Má propracované preventivní programy a příspěvky. Vitakarta vám nabídne dobrý přehled o vašem zdravotním stavu, prodělaných vyšetřeních a zákrocích. Vitakonto je přehledné a asistenční služba funkční. Výhodou cestovního pojištění je jeho sjednání den před odjezdem online. Je umožněna platba platební kartou i bankovním převodem. Cestovní pojištění OZP platí druhý den po provedení transakce. Platnost cestovního pojištění určuje datum odeslání platby, nikoliv datum připsání platby na účet Vitalitas.

Jaké zkušenosti máte s pojišťovnou OZP vy?

Přidejte se do naší diskuse!

 

OZP recenze
2.9 (57.5%) 8 hlasů

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo