Pantour ck [recenze]

-1
Aktualizováno

Cestovní kancelář Pantour má jako všechny ostatní kanceláře kladné i záporné recenze. Co můžete od CK Pantour, to se dozvíte v našem shrnutí. Můžete nám také sami napsat vaši zkušenost právě s touto cestovní kanceláří.

Pokud zrovna přemýšlíte, kam v létě na dovolenou, nebo kam v zimě na hory, můžete vyzkoušet cestovní kancelář Pantour s.r.o. Můžete díky ní cestovat a objevovat mnoho koutů našeho světa. V dnešní době jsou cestovatelské možnosti opravdu velké. Můžete se vydat na pořádný trip. V CK Pantour vám poradí kam vyrazit, řeknou vám, kolik to může stát a všechno vám pomohou zařídit. Od toho tady cestovní kanceláře jako Pantour jsou. Zařídí vám dovolenou přesně podle vašich nejbujnějších představ a vy se pak můžete vydat na svoji vysněnou dovolenou.

Cestovní kancelář Pantour s.r.o

Cestovní kancelář Pantour s.r.o vznikla již v roce 2007 a proto má dostatek zkušeností, které jistě oceníte. Od svého počátku nabízí zájezdy zejména do Řecka, Turecka, nebo třeba do Dubaje ve Spojených Arabských Emirátech. Její největší předností je fakt, že nabízí služby zaměřené na maximalizaci poměru cena/výkon. Díky svým zahraničním partnerům proto dokáže svým klientům nabídnout zájezdy za velice příznivé ceny a současně s exklusivním ubytováním a dalšími službami.

Super poměr cena versus výkon

Pro svou specializaci na Řecko a Turecko jsou zaměstnanci cestovní kanceláře Pantour s.r.o. schopni všem klientům a turistům velice dobře poradit a pomohou jim vybrat tu nejvhodnější destinaci šitou přímo na míru dle jejich přání a představ. CK Pantour s.r.o. je velmi známá především pro jejich skvělé ceny a dobré služby. Na dovolenou CK Pantour se tedy vydáte za bezkonkurenční ceny. Můžete se vydat na Rhodos, Krétu, Korfu, Santorini, Mykonos, Ios, Zakynthos, Tureckou riviéru, do Bulharska, Egypta nebo Dubaje. S CK Pantour navíc můžete vyrazit z Prahy, Brna, Ostravy i Bratislavy. Bude zde pro vás připraveno více jak 500 pravidelných odletů do všech koutů světa.

Dovolená pro každého

Pokud patříte k těm, co pravidelně jezdí na dovolenou, řadíte se do jedné ze dvou skupin. Jedni mají svoji osvědčenou cestovní kancelář, na kterou už léta nedají dopustit. Může se ale stát, že tato cestovka nemá v nabídce vámi vybrané místo. Druzí si nejprve vyberou destinaci a pak teprve vybírají nejlepší varianty a nabídky. V obou případech můžete vyzkoušet CK Pantour. Cestovní kancelář Pantour je totiž na trhu cestovního ruchu velmi dlouho a za dobu své existence přepravila tisíce svých spokojených klientů na dovolenou a zpět.

Výhodné zájezdy pro rodiny po celý rok

Svoji strategii cestovka staví na dlouhodobě prověřených hotelech s prověřenými a vysoce kvalitními službami a navíc za bezkonkurenční ceny. Rodiny s dětmi mají zvýhodněné nabídky po celou sezónu, v některých termínech mají dokonce pobyt zdarma i pro druhé dítě. Využít můžete i bohatý animační program PanClub, který vždy zajišťuje sehraná parta akčních českých animátorů. Bohatý program je zaměřený na pohybové aktivity ve vodě i na suchu, ale i večerní program, třeba i s karaoke. Na své si přijdou, starší, dospělí, mladí i ti nejmladší.

Nepřehlédněte:  Hotel Panorama Blansko [recenze]

Kvalitní dovolená za skvělé ceny

Hlavním cílem CK Pantour je nabídnout kvalitní dovolenou a osobní přístup. V oblasti cestovního ruchu navíc získala cestovní kancelář Pantour za dobu svého mnohaletého působení bohaté zkušenosti a na službách i nabídce je to vidět. Díky spolehlivým zahraničním partnerům, vzájemné dlouhodobé spolupráci a svému vysoce profesionálnímu přístupu poskytuje CK Pantour svým klientům vysoce kvalitní služby za příznivé ceny, které jsou navíc vždy konečné a bez dalších příplatků. Ve všech nabízených destinacích má CK Pantour je vždy tým vlastních a hlavně česky mluvících delegátů, kteří vám se vším pomohou a zajistí vám tak prožití příjemné dovolené bez starostí.

Využijte atraktivní slevy a výhody

CK Pantour poskytuje navíc svým klientům atraktivní slevy a další výhody. Nenechte si ujít zájezdy v podobě výhodných first minute a last minute. Nechybí ani zvýhodněné pobytové zájezdy, které jsou určeny především pro rodiny s dětmi, kdy v některých termínech nabízí CK Pantour pobyt zdarma i pro druhé dítě, a to i během sezóny. Na své si přijdou i senioři nebo mladí lidé, ať už cestují v partě nebo v páru. Málokdy navíc na infolinkách strávíte mnoho času na volného operátora. Tady vás spojí za pár minut a přístup je velmi milý a ochotný.

Cestovní kancelář Pantour, recenze a zkušenosti uživatelů

Až budete číst recenze a zkušenosti uživatelů, myslete na to, že každý, kdo je nespokojený, si běží hned stěžovat a ten, kdo je spokojený, to bere jako samozřejmost a kladnou recenzi napíše málokdy. Navíc má 1000 lidí 1000 značně rozdílných představ o vysněné dovolené a nelze se každému zavděčit. Na dovolenou nejezdíme hledat chyby a potíže, ale načerpat energii a zážitky. S CK Pantour je komunikace je rychlá a služby odpovídají tomu, co vám bylo řečeno při koupi. To, na jakou pak narazíte místní průvodkyni, je pak jako vždy spíše o štěstí. Vždy je to totiž o lidech a jednotlivcích. Doufáme, že si s CK Pantour užijete super dovolenou.

A jaké jsou Vaše zkušenosti s CK Pantour?

Zanechte Vaše hodnocení v komentářích.

Pantour ck [recenze]
3.1 (62.22%) 9 hlasů
5 Comments
  1. Máte pravdu jejich jednání je katastrofa. Taky jsem měla jejich voucher na dovolenou jsme letos nakonec jeli , storno nešlo a s vrácením peněz ani nemluvím. Jednání před odjezdem katastrofa dovolala jsem se až 3 dny před odletem z cizího čísla před zavírací dobou. Oznámili mi že nám mění místo odletu a pokud nesouhlasím zájezd zruší a peníze pošlou obratem nebo kompenzace za změnu 1 000,. Kč taky obratem. Na kompenzaci čekám dodnes. Zájezd byl nakonec od EXIM touru a naštěstí bylo vše v pořádku. Jsem ráda že jsme nakonec jeli protože od Pantouru bych se peněz nedočkala . Delegátka nám říkala že Pantour skončil a přebral ho Exim tour. Takže jen přeprodávají zájezdy jiných cestovek. Jsem zvědavá jestli se té kompenzace někdy dočkám.

  2. Sohlasím s p. Ivou,taky čekám na vráceni peněz. Nemohu se ale nikde dovolat na meily nereagují. Na Asociaci ck,bohužel se také nemohu dovolat!!!!

  3. Objednaný zájezd v říjnu 2020 na základě voucheru jsem v lednu 2021 stornovala s tím,že přeplatek mi bude vrácen do konce dubna,že toho mají moc.V květnu jsem to urgovala a bylo mi řečeno,že přeplatek budou odesílat 21.5.Dnes je 14.6. a stále se nic neděje.Zvažuji soudní cestu.Maily mám všechny uložené.

  4. Pantour nedoporučuji. Mám úplně stejnou zkušenost jako paní Anna Fr. Vše budou muset řešit právníci.

  5. Pantour možná byl! Moje zkušenost velmi špatná. Objednali jsme si zájezd Pantouru přes Invii . Problémy s vystavení voucheru, vrácení peněz ani neuvažovali, přitom nemohli zájezd uskutečnit. Nakonec máme voucher vystavený do konce srpna 2021, ale zase napadají jeho platnost. Prostě nehorázně lžou a zkouší, jak by nás připravili o peníze.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo