Parasic recenze

0

Doplněk stravy a lék Parasic, který – jak už název napovídá – má úspěšně zatočit s nevítanými hosty v našem těle. Detoxikace za pochodu, co zbaví organismus parazitů, zlepší trávení a zažívání, napomůže zhubnout pár přebytečných kil a osvěžit tělo i ducha.

Funguje ale doopravdy? Dokáže opravdu do puntíku splnit, co slíbil, nebo jde jen o placebo, ve kterém se skrývají jen tělu
parasic-lek-60-kapsli
neškodné látky, které ovšem na druhou stranu ani nijak nepomohou?

Složení přípravku Parasic 60 tablet

Parasic prodávají prověřené lékárny, kterým lze důvěřovat. Výhodou také je, že celý produkt se skládá z ryze přírodních propriet – tedy jinými slovy – nebudete do sebe navíc ládovat přebytečnou chemii.

Obsahuje mimo jiné extrakt listových pupenů ořešáku královského, extrakt kořene omanu, který má dát do pořádku trávení a také extrakt z kořene kurkumy, která je přírodním antibiotikem a působí proti zánětům v celém těle.

Kromě jiného je v tabletkách i hořčík nebo selen, minerální látky, co ještě více podpoří celkový účinek.

Cena za lék Parasic

Jaká je cena produktu? Vlastně nijak vysoká, v nejrůznějších prodejnách vyjde dávka na jeden den (=1 tableta) na zhruba desetikorunu, zakoupit si můžete balení na jeden nebo dva měsíce užívání.

Efekt samozřejmě nepocítíte za den, pokud diskutující napříč světem tuzemského internetu nějaký efekt pozorovali, šlo řádově o celé týdny. Podobně jako jiné produkty zdravé výživy se proto Parasic musí užívat samozřejmě dlouhodobě.

Vnitřní parazity má prakticky každý, důležité je jen to, aby se nepřemnožili, což by nedělalo v těle dobrotu. Nevhodným jídelníčkem, ve kterém se objevuje až moc masa a sladkostí, bohužel parazitům – zejména ve střevech – spíše napomáháme.

Je však možná pravdou, že ačkoliv účinné látky skutečně do jisté míry tělu pomohou, možná bude lepší domácí přírodní kúra. Česnek, cibule a čaj z kopřiv určitě zaberou stejně tak jako Parasic…

Zkušenosti a diskuze uživatelek

Katka

Dobrý den,
obnovuji diskuzi chtěla bych zakoupit Natural Swiss Parasic na detoxikaci střev nemáte někdo nějakou zkušenost?

Děkuji Katka

Jaroslav

Produkt užívám teprve 6 dní. Zatím nepozoruji na sobě žádné účinky, takže nemohu hodnotit. Proto bych produkt zatím nedoporučil svým známým, snad je jen na něj upozornil.

Jana

Já teda bych ještě doplnila Parasic – dostala jsem se k tomu tím, že mi furt bývalo blbě od žaludku a doktoři furt nic a známá mi říkala, že to může být nějakýma parazitama, tak jsem to zkusila a dobrý – pročišťuje to střeva, tak si myslím, že to funguje i na detox obecně, protože detox je o střevech, ne?

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo